Go to ...
RSS Feed

Vakıfbank TarımKart İle Şimdi Harcayın Ödemenizi Hasatta Yapın


Vakıfbank tarım kart özellikleri, Avantajlı kredi kartı, Alışveriş kart, 6 ay faizsiz harcama- Ülkemizin en büyük üretim gücünden birisi de çiftçilere aittir. Üretilen her buğday tanesinde bile alın teri vardır. ekmek, biçmek ve üretmek kolay değildir. Özellikle de maddi açıdan çiftçilerimiz sıkıntılı duruma düşebiliyorlar. Zira yılın her anında para olmuyor. Bir ekim ile tüm yılını çıkarmaya çalışıyor. Bu yönde bir çitçi kardeşimizden bir soru gelmiş. Bizlerde cevap vermeye çalışacağız.

TARIM İÇİN ÖZEL BİR KREDİ KARTI VAR MIDIR?

Necip Ağa: Bizler çiftçilik ile yaşamımızı sürdürüyoruz. Dedemde çiftçiydi, babamda. En iyi bildiğimiz iş bu. Okul okumadık zaten. Tarım tek geçim kaynağımız. Eskilerde çok rahattık. İyi de kazanç elde ederdik. Ama şimdilerde masrafları zor karşılar hale geldik. Kötü zamanlarda arkadaşlardan borç para alırdık. Şimdi onların yerini bankaların kredi kartları aldı. Bizde mecburen kart kullanıyoruz. Sizlerden ricam çiftçilere özel tarım için üretilen bir kredi kartı var mıdır? Varsa açıklayabilir misiniz?

VAKIFBANK TARIM KART VAR

Değerli çiftçi kardeşlerimiz ve okurlarımız, burada her kesime özel baka haberleri yapmaya çalışıyoruz. Sizlerin ne kadar zor şartlarda çalıştığınızı biliyoruz. birde bunun üstüne maddi sıkıntılar eklenince çok büyük problemler oluyor. Bu açıdan da özel bir kredi kartı arayışı içerisindesiniz. Vakıfbank’da aradığınız o özel kredi kartı sizlere sunuyor. Adı TarımKart. Alış veriş yapma noktasında belkide en büyük yardımcınız ve destekçiniz olabilir. Haydi hemen inceleyelim.

VAKIFBANK TARIMKART NEDİR?

Sizlerde tarımsal giderlerinizi bu kart ile yapabilir ve ödemelerinizi de hasat zamanında gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank’a aittir ve tarımsal üreticiler içi tasarlanmıştır. Bu kart ile tarım zamanında giderlerinize finansman sağlayabiliyorsunuz. Özellikle de tarım üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde ödemesiz avantajından yararlanabileceğiniz gibi indirimli faizden de yararlanabilirsiniz. Bunun dışında önceden belirlenen limit çerçevesinde nakit kredide çekebilirsiniz.

Sizlerde TarımKartınızın son ödeme tarihinizi, hasat döneminize göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede de tüm ihtiyaçlarınızı karşılar ve bir yıl sonra hasat zamanında ödersiniz. Tabi nakit ihtiyacınızda çektiğiniz nakitleri de bir yıl sonra ödersiniz. Bu açıdan en büyük yardımcınız olacaktır. Vakıfbank üye iş yerlerinden yapacağınız; gübre, yem, akaryakıt, tohum, zirai ilaç ekipman gibi tarımsal harcamalarınızı yaparken de 6 ay boyunca faizsiz bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TARIMKART DETAYLARI

Tarım kartınız ile vakıfbank atm ve şubelerinden nakit alabilirsiniz. Bunun dışında cep şube, internet şubeden ve müşteri hizmetlerinden nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tabi PTT ATM’lerden de nakit alabilirsiniz. Ha bir de ödemelerinizde de işinize yardımcı olacak. Telefon, elektrik, su vb. faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ha bir de SGK ve bakur ödemeleriniz için de talimat verirsiniz. Ödemenizi de hasat zamanın da yaparsınız.

Tarım kartınızın hesap kesim tarihinde asgarisini ödeyerek, açılan limit dahilinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Diyelim ki kardeşleriniz de sizin yanınızda çalışıyor. Yada işçileriniz var. Bunlara da tarım karta bağlı olarak ek kart çıkarabilirsiniz. Borç bilgileriniz de hesap kesim tarihine kadar periyodik aralıklar ile sizlere bildirilmektedir. Bu sayede ne kadar harcamışsınız öğrenmiş olursunuz.

TARIM KART BAŞVURUSU VE GEREKLİ OLAN BELGELER

Sizlerde bu özel kartın sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken size en yakın vakıfbank şubesine uğramak. SMS ile başvuru yapabilme şansınız da var. Bunun için TARIM yazıyorsunuz, ardından bir boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Ardından 5724’e mesaj atıyorsunuz. Tabi müşteriler internet bankacılığı aracılığı ile de başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuruda nüfus cüzdanı ve Tarımsal faaliyetinize göre güncel belgeler istenmektedir.

 

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar