Go to ...

Vakıfbank TarımKart İle Şimdi Harcayın Ödemenizi Hasatta Yapın


Vakıfbank tarım kart özellikleri, Avantajlı kredi kartı, Alışveriş kart, 6 ay faizsiz harcama- Ülkemizin en büyük üretim gücünden birisi de çiftçilere aittir. Üretilen her buğday tanesinde bile alın teri vardır. ekmek, biçmek ve üretmek kolay değildir. Özellikle de maddi açıdan çiftçilerimiz sıkıntılı duruma düşebiliyorlar. Zira yılın her anında para olmuyor. Bir ekim ile tüm yılını çıkarmaya çalışıyor. Bu yönde bir çitçi kardeşimizden bir soru gelmiş. Bizlerde cevap vermeye çalışacağız.

TARIM İÇİN ÖZEL BİR KREDİ KARTI VAR MIDIR?

Necip Ağa: Bizler çiftçilik ile yaşamımızı sürdürüyoruz. Dedemde çiftçiydi, babamda. En iyi bildiğimiz iş bu. Okul okumadık zaten. Tarım tek geçim kaynağımız. Eskilerde çok rahattık. İyi de kazanç elde ederdik. Ama şimdilerde masrafları zor karşılar hale geldik. Kötü zamanlarda arkadaşlardan borç para alırdık. Şimdi onların yerini bankaların kredi kartları aldı. Bizde mecburen kart kullanıyoruz. Sizlerden ricam çiftçilere özel tarım için üretilen bir kredi kartı var mıdır? Varsa açıklayabilir misiniz?

VAKIFBANK TARIM KART VAR

Değerli çiftçi kardeşlerimiz ve okurlarımız, burada her kesime özel baka haberleri yapmaya çalışıyoruz. Sizlerin ne kadar zor şartlarda çalıştığınızı biliyoruz. birde bunun üstüne maddi sıkıntılar eklenince çok büyük problemler oluyor. Bu açıdan da özel bir kredi kartı arayışı içerisindesiniz. Vakıfbank’da aradığınız o özel kredi kartı sizlere sunuyor. Adı TarımKart. Alış veriş yapma noktasında belkide en büyük yardımcınız ve destekçiniz olabilir. Haydi hemen inceleyelim.

VAKIFBANK TARIMKART NEDİR?

Sizlerde tarımsal giderlerinizi bu kart ile yapabilir ve ödemelerinizi de hasat zamanında gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank’a aittir ve tarımsal üreticiler içi tasarlanmıştır. Bu kart ile tarım zamanında giderlerinize finansman sağlayabiliyorsunuz. Özellikle de tarım üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde ödemesiz avantajından yararlanabileceğiniz gibi indirimli faizden de yararlanabilirsiniz. Bunun dışında önceden belirlenen limit çerçevesinde nakit kredide çekebilirsiniz.

Sizlerde TarımKartınızın son ödeme tarihinizi, hasat döneminize göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede de tüm ihtiyaçlarınızı karşılar ve bir yıl sonra hasat zamanında ödersiniz. Tabi nakit ihtiyacınızda çektiğiniz nakitleri de bir yıl sonra ödersiniz. Bu açıdan en büyük yardımcınız olacaktır. Vakıfbank üye iş yerlerinden yapacağınız; gübre, yem, akaryakıt, tohum, zirai ilaç ekipman gibi tarımsal harcamalarınızı yaparken de 6 ay boyunca faizsiz bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TARIMKART DETAYLARI

Tarım kartınız ile vakıfbank atm ve şubelerinden nakit alabilirsiniz. Bunun dışında cep şube, internet şubeden ve müşteri hizmetlerinden nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tabi PTT ATM’lerden de nakit alabilirsiniz. Ha bir de ödemelerinizde de işinize yardımcı olacak. Telefon, elektrik, su vb. faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ha bir de SGK ve bakur ödemeleriniz için de talimat verirsiniz. Ödemenizi de hasat zamanın da yaparsınız.

Tarım kartınızın hesap kesim tarihinde asgarisini ödeyerek, açılan limit dahilinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Diyelim ki kardeşleriniz de sizin yanınızda çalışıyor. Yada işçileriniz var. Bunlara da tarım karta bağlı olarak ek kart çıkarabilirsiniz. Borç bilgileriniz de hesap kesim tarihine kadar periyodik aralıklar ile sizlere bildirilmektedir. Bu sayede ne kadar harcamışsınız öğrenmiş olursunuz.

TARIM KART BAŞVURUSU VE GEREKLİ OLAN BELGELER

Sizlerde bu özel kartın sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken size en yakın vakıfbank şubesine uğramak. SMS ile başvuru yapabilme şansınız da var. Bunun için TARIM yazıyorsunuz, ardından bir boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Ardından 5724’e mesaj atıyorsunuz. Tabi müşteriler internet bankacılığı aracılığı ile de başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuruda nüfus cüzdanı ve Tarımsal faaliyetinize göre güncel belgeler istenmektedir.

 

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Paraf’tan Kurban Bayramı Hediyesi 100 TL ParafPara Kampanyası Halkbank

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı Kampanyası, 2017 Halkbank Kurban Bayramı ParafPara Hediyesi, 100 TL Paraf Para – Benim de kurban bayramı harcamalarım çok olacak diyorsanız sizler için özel bir kredi kartı kampanyası haberi hazırladık. Kurban bayramına 1 ay var. Herkesi bir telaş sarmaya başladı. Kimimiz şehir dışına çıksak mı diye düşüyoruz? Kimimiz gelen misafirler

CardFinans Ramazana Özel 100 TL Para Puan Hediyesi 2017

Qnb Finansbank Ramazan Ayı Boyunca Market Alışverişlerinde 100 TL ParaPuan, Cardfinans Kredi Kartı Ramazan Kampanyası – İşinize yarayabilecek en özel ve en güzel banka haberlerini sizlere sunmaya devam ediyor. Malumunuz ramazan ayına yeni girmiş bulunuyoruz. Haliyle de bu ay içerisinde alışverişlerimizde bir artış söz konusu olacak. Yapılan araştırmalara göre ramazan ayı içerisinde yapılan alışverişlerimiz, normal

İlk Defa Axessli Olanlara 50 TL Ekstra ChipPara

Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyası, Axess 50 TL Esktra Chip-para Fırsatı – Kredi kartları hayatımızda çok önemli bir konuma yükselmiştir. Adeta günlük ilişkilerimizi düzenleyen bir harcama aracıdır. Hatta öyle bir sayıya ulaştı ki, akıllara durgunluk verecek düzeyde. Avrupa ülkeleri arasında en fazla kredi kartı kullanan ikinci ülkesiyiz. Kartsız yapamıyoruz. Vatandaşın aldığı maaş borçlara gidiyor zaten.

Türkiye’nin En Bonkör Kartı, Yapı Kredi Worldcard

Yapı kredi Bankası WorldCard Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu- Sevgili dostlarımız, bugün sizler için çok özel bir kredi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Kredi kartları hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Lakin tüm uzmanların tavsiye ettikleri bir durum var. O da Tek kredi kartı kullanma. Ayrıca kredi kartlarının da limitini yine bizlerin belirlenmesi. Birden fazla kredi kartı

About Benjamin