Go to ...

Maaşını Ziraat Bankasından Alanlara Çok Hesaplı Krediler


Ziraat bankası çalışanın artısı kredi paketi, Düşük faizli tüketici ve konut kredisi kampanyası – Yine bir kredi haberi ile karşınızdayız. İşçisinden, memuruna kadar hepimiz kredi ile bir şekilde hayatımızı idame ettirmeye çalışıyoruz. Burada önemli olan kafamıza yatan ve bize özel sunulan kredilerden faydalanmak. Bizlerde yazımızın kalan kısmında ziraat bankasından maaş alanlar için sunulan bir kampanyadan söz edeceğiz. Bu açıdan kredi çekmeyi düşünüyorsanız mutlaka bu yazımızı okumanızı öneririz.

ZİRAAT BANKASI ÇALIŞANIN ARTISI KREDİ PAKETİ

Arkadaşlar bu kampanyadan yararlanmanın ilk ve asıl şartı, maaşınızı ziraat bankasından alıyor olmanızdır. Bu sayede çok uygun ve çok hesaplı bir şekilde konut ve tüketici kredisi alabilirsiniz. Dilerseniz evvela tüketici kredisinden biraz söz edelim. Bu kredi kampanyasında yararlanılabilecek en uzun kredi vadesi 48 aydır. Bu iyi bir şey. Ama daha da iyisi ve güzeli kredinin faiz oranlarıdır. En yüksek faiz oranı %1,16 iken, en düşük faiz oranı ise %1,11’dir. Burada faiz oranı tahsis ücretine göre belirleniyor.

Kimisi ben tahsis ücreti ödemek istemiyorum diyor. Bu durumda da %1,16 faiz oranını alıyorlar. Kimisi de kredi tahsis ücretini ödemeyi kabul ettiklerinden onlara da uygulanan faiz oranı %1,11 oluyor. Diğer bankaların faiz oranlarına göre karşılaştırma yaptığımızda bu kampanya bir fırsat diyebiliriz. Hem hesaplı hemde düşük faizli. Hayat sigortası ise yaptırmanız gereken bir durum. Arzu ederseniz hemen iki hesaplama yapalım ve ödeme tablosunu görelim.

TÜKETİCİ KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

20 Bin lira kredi lazım. Doğal olarak da bu krediyi çekeceksiniz. Banka yetkililerine de 48 ay vade ile ödemek istediğinizi belirttiniz. Ayrıca tahsis ücretini öderim ne olacak ki diyorsunuz. Tabi bu beyanınıza göre sizlere sunulan faiz oranı %1,11 olacaktır. Şimdi dilerseniz hemen hesaplama yapalım. Öncelikle her ay ödemeniz gerekecek kredi taksit tutarınızın 566,64 TL olduğunu söyleyelim. Bunun dışında Kredi tahsis ücreti 100 liradır. Hayat sigortası ise 42,16 liradır. (35 yaşına göre). Yıllık maliyet oranı ise %17,55 dir.

20 Bin lira kredi lazım. Banka yetkililerine de 48 ay vade ile ödemek istediğinizi belirttiniz. Ayrıca tahsis ücretini ödemek istemiyorum dediniz. Tabi bu beyanınıza göre sizlere sunulan faiz oranı %1,16 olacaktır. Şimdi dilerseniz hemen hesaplama yapalım. Öncelikle her ay ödemeniz gerekecek kredi taksit tutarınızın 574,04 TL olduğunu söyleyelim. Bunun dışında Kredi tahsis ücreti 0 liradır. Hayat sigortası ise 42,16 liradır. (35 yaşına göre). Yıllık maliyet oranı ise %18,04 dir.

KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Maaşınızı ziraat bankasından alıyorsanız, o halde konut kredisini de hesaplı alabilirsiniz. 120 ay vade için sunulan faiz oranı %0,88 olarak belirlenmiş. Bu vade için, bu faiz oranı çok iyi. Tabi bu dediğim şuan diğer bankaların konut kredisi kampanyalarına binaen söylenmiş bir şey. Ziraat bankasının ki hesaplı ve makul. Bu kredi kampanyasında, tahsis ücreti ödemeniz gerekecek. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Ne kadar şey söylersen söyleyeyim, hesaplama yapmayınca tam olarak anlaşılmıyor. Haydi ufak bir hesaplama yapalım.

KONUT KREDİSİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

100 bin lira konut kredisi almayı planlıyorsunuz. Elinizde de bir miktar birikmişiniz var. Artık kendi evinize kavuşabileceksiniz. Geri ödemesini yaparken de 120 ay vade ile yapmayı planlıyorsunuz. Sizlere sunulan faiz oranı %0,88 olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 500 lira ödemeniz gerekiyor. Ayrıca her ay ödemeniz gereken taksit ise 1.352,71 TL dir. Yıllık maliyet oranı %11,35 dir. 35 yaşında bir bireyin başvurduğunu düşünürsek ortalama olarak yıllık sigorta tutarı 102,57 TL dir.

Ziraat Bankası’ndan Herkese 60 Ay Vadeli Arsa Kredisi Kaçırmayın

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin