Go to ...

ICBC Turkey’den SGK Emeklilerine Özel Faizli Hesaplı İhtiyaç Kredisi


ICBC Turkey’den SGK Emeklilerine Özel Faizli Hesaplı İhtiyaç Kredisi – Emekli okurlarımız, bu yazıdaysanız, çok şanslı olduğunuzu içtenlikle söyleyebilirim. Neden mi? Çünkü piyasa yüksek faiz veren bankalar ile doldu taştı. Ben ise sizlere düşük faizli bir kredi haberinden söz edeceğim. Emeklilerimiz, çok fazla kredi kullanan kesimler arasında birinci sırada yer alıyor. hem kendilerine göre bir birikimleri, hem de devlet garantili maaşları oluyor. Haliyle bankalar için de kaçınılmaz bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

EMEKLİLER İÇİN GÜZEL BİR KREDİ KAMPANYASI

Bankalar emeklilerin maaşlarını çekmek için zaten, bir promosyon veriyorlar. Bunun dışında da bu maaşlarının dışarıya gitmemesi içinde gerek kredi kartları gerekse de kredi kampanyaları düzenliyorlar. Tabi bu durum emeklilerinde işine geliyor. Yalnız hangi banka en hesaplı krediyi veriyor? bunun araştırılmasının da yapılması gerekiyor. Ben bu yazı da ICBC’nin SGK Emeklilerine Özel Olarak hazırladığı Hesaplı Krediden söz edeceğim. Çünkü gerçekten de hesaplı ve düşük faizli bir kredi fırsatı sizleri bekliyor olacak.

ICBC TURKEY SGK EMEKLİLERİNE ÖZEL HESAPLI KREDİ

Sizlerde SGK emeklisi iseniz, mükemmel ötesi, güzel ve düşük faizli bir kredi kampanyası sizleri bekliyor olacak. İtiraf etmeliyim ki, ben ilk etapta bu kampanyaya ön yargılı davrandım ve yaklaştım. Sonra özellikleri incelediğimde, hiçte öyle olmadığına şahit oldum. hatta oldukça hesaplı bir kredi. Faiz oranı ise muazzam derecede güzel ve düşük faizli. 13 ay vade ile 48 ay arasında taksit düşünürseniz, sizlere sunulan faiz oranı %1,11 olacaktır. Buy oran emekli kredi kampanyalarında uzun zamandır görmediğim bir fırsat.

KREDİ LİMİTLERİ

Yalnız bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin emeklilik Maaşlarını ICBC’den alması gerekir. Emekli maaşınızı buraya taşıyarak da kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya için belirlenmiş üst kredi limiti 100 bin liradır. Bu tutar oldukça fazla yüksektir. Ama her emekli bu tutarda kredi alamaz. Çünkü gelir durumunuza göre kredi hesaplaması yapılır. Örneğin 2.250 TL emekli maaşınız var. Ayrıca da gerek kira gelirleriniz, gerekse de diğer gelirlerinizden 1.250 TL geliriniz var Toplam geliriniz 4.000 TL dir.

Bu tutarının yarısı sizin ödeyebileceğiniz maksimum kredi tutarıdır. Yani bir ayda en fazla 2.000 TL ödeyebiliyorsunuz. Şimdi sizlerde kendi gelirinize göre ne alabileceğiniz ortalama krediyi bulabilirsiniz. Yalnız dilerseniz teminat sunarak alacağınız kredi limitini artıra bilirsiniz. Normalde teminata gerek yoktur, ama maaşına göre krediyi az bulanlar, gayrimenkul göstererek daha fazla kredi alabilir. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Son olarak Hayat sigortası da yaptırılmaktadır.

SGK EMEKLİLERİNE ÖZEL KREDİ HESAPLAMASI

Maaşınızı ICBC’den alıyorsunuz ve krediye ihtiyaç duydunuz. 10.000 TL işinize fazlasıyla yarayacaktır. Bu tutarı geri öderken de kendinizi yormadan 48 ay vade ile yapmak istiyorsunuz. Faiz oranı da %1,11 olacaktır. Şimdi elimizdeki verilere göre hesaplama yapalım. Aylık taksit tutarınız 283,32 TL olacaktır. Sizlerden tahsil edilecek tahmini ücret ise 86,50 TL olacaktır. Bu ücretin içerisinde kredi tahsis ücreti bulunmaktadır. Ayrıca bir yıllık ortalama hayat sigortası da eklenmiştir. Efektif faiz oranı da %17,7669 dur.

 

 

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

4 Ay Ertelemeli Kredinizi IngBank’tan Şimdi Alın 2018’de Ödemeye Başlayın

Ingbank İhtiyaç Kredisi, Kredinizi Şimdi alın 2018’de taksit ödemesine başlayın, 4 Ay ertelemeli hesaplı, uygun ve düşük faizli kredi ing bank – Arkadaşlar her geçen gün bankalar farklı ve değişik bir kredi kampanyası ile karşımıza çıkıyorlar. Yok daha neler, bunu da mı yaptılar dediğim ay yok. Yenilikler zaten başlı başına müşterilere çok büyük bir hizmet.

About Benjamin