Go to ...
RSS Feed

Günde 9,5 TL’ye 10.000 TL Hesaplı İhtiyaç Kredisi ICBC Bank’da


ICBC Hesaplı İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Teminatsız ve Kefilsiz Düşük Faizli Kredi – Arkadaşlar, bu sıralar faizler ciddi manada yükseldi. Hatta öyle böyle değil. Bu iş nereye kadar gidecek diye düşünmeden edemiyordum ki, geçenlerde başbakan Binali YILDIRIM bankalara bir uyarıda bulundu. Ama bankalarda karşılık bulur mu? tam olarak bilemiyoruz. Bulursa da ne zaman faizler düşer o da belli değil. Vatandaşın ise nakit sıkıntısı var. Bu durumda da kredi çekmek zorunda. Zira ihtiyaçlar ertelenemiyor.

NİYETİM DÜŞÜK FAİZLİ VE HESAPLI KREDİYİ ALMANIZ

Bunca yüksek faizli kredi kampanyası varken, bende sizler için özel bir araştırmada bulundum. Niyetim en hesaplı krediyi kullanmanız. Bu açıdan da kaliteli ve güncel kredi haberlerini sizler ile paylaşıyorum. Araştırma yapınca karşıma ICBC çıkıverdi. Kredi kampanyalarını incelediğim de ise şaşırdım kaldım. Oldukça düşük faizli kredi alabilme imkanı sunuluyor. Bunca yüksek faiz arasında böylesi güzel kredi kampanyalarını değerlendirmek gerekiyor. Bir kere daha, küçük büyük banka ayırımı yapmama kararımın ne derece doğru olduğunu da anladım.

ICBC HESAPLI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

ICBC henüz pek fazla tanınmasa da, yaptığı ve sizlere sunduğu kampanyalar ile dikkatleri üzerine topluyor. Şuan için şubeleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Hatay, Kayseri, Konya, Mersin, Muğla, Samsun, Trabzon ve Uşakta bulunuyor. Peki bu krediye sadece belirttiğimiz şubelerden mi başvuru yapılabiliyor? Elbetteki hayır. Birde online başvuru imkanınız da söz konusu. Yapmanız gereken ICBC’nin resmi web sitesine girerek kredi başvurusunu gerçekleştirmeniz.

ÖDEME KOŞULLARI VE FAİZ ORANLARI

Aldığınız krediyi, en kısa süre olan 2 ay taksit ile alabilirsiniz. Yada bu süreyi 48 aya kadar uzatabilirsiniz. Ödeme gücünüze göre bu vadeleri belirleyebilirsiniz. Herkes kendi koşulunu oluşturabilir. Bunun dışında esnek ödeme koşullarından da faydalanabilirsiniz. Faiz oranları nasıl? şimdide buna değinelim. Aslında faiz oranı oldukça hesaplı. %1,16 faiz uygulanıyor. Üstelik tüm tutar ve tüm vadelerde bu oran değişmiyor. Bu oran şuan ki piyasa koşullarına göre çok iyi. İşte bu açıdan da Hesaplı Kredi adını alıyor.

GELİR BELGESİ ŞARTI

Alacağınız kredinin üst limitinin belirlenmesi adına ve bankanın sizlere güven duyması adına gelir belgelerinizi sunmanız gerekir. Maaş bordronuz mutlak suretle bankaya verilmeli. Bunun dışında diğer gelirleriniz var ise ve bunu da belgeleyerek bankaya sunabiliyorsanız, kredi hesaplamasında dikkate alınacaktır. Örneğin 2.000 TL maaşınız var. Ayrıca da 1.500 TL kadar da kira gelirleriniz var. Sizin aylık geliriniz 3.500 TL dir. Bunun %50’si de sizin aylık ödeyebileceğiniz maksimum kredi taksidinizi verir.

En fazla bir ayda 1.750 TL taksit ödeyebilirsiniz. Sizlerde kendi gelirinizi göre aylık taksit tutarınızı bulabilirsiniz. Banka gelir belgenizi gördükten sonra kefil ve teminat şartı aramaz. ama siz maaşınıza oranla çok daha fazla kredi talebinde bulunmak isterseniz, bu defa da gayrimenkul sunabilir ve bunun teminatı karşılığında da kredi alabilirsiniz. Bu durumun özellikle belirtmek istedim. Dilerseniz şimdide ufak bir kredi hesaplaması yapalım.

GÜNDE 9,5 TL’YE 10.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

Dilerseniz herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir kredi tutarı olan 10.000 TL için hesaplama gerçekleştirelim. 10.000 TL’yi 48 ay vade ile çekelim. Bankanın uyguladığı faiz oranının da %1,16 olduğunu tekrardan belirtelim. Buna göre aylık taksitiniz 287,02 TL olacaktır. Ayrıca da alınacak tahmini masrafınız 63,50 TL olacaktır. Bu masrafa kredi tahsis ücreti ve vergisi dahildir. Bunun dışında da bir yıllık ortalama hayat sigortası da dahil edilmiştir. Efektif faiz oranınız da %18,4581 dir.

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar