Go to ...
RSS Feed

Günde 10 Liraya 48 Ay Vade İle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Akbank’ta


Kredim akbank’ta, Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu, 10 bin lira hesaplı kredi detayları- Geçenlerde bir okurumuzun sorusunu cevaplamaya ve sıkıntısına çözüm yolu aramaya çalıştık. Bu diyaloğu sizler ile paylaşmak istiyorum. Öyle sanıyorum ki yüz binlerce kişinin durumu aynı. Bu yazı ile çok özel ve güzel bir kredi kampanyasına ulaşabileceksiniz. Haydi O zaman bu görüşmeyi sizler ile paylaşalım.

AHMET BEY’E İHTİYAÇLARINDAN DOLAYI 10 BİN LİRA LAZIM

Ahmet Bey: Değerli yetkililer, hepinize selamlarımı iletmek istiyorum. Ben 2.500 lira maaş ile çalışan bir işçiyim. 3 çocuğum var. 18 yıl oldu evleneli. Babamdan kalma bir var burada oturuyoruz. Doğan arabamız var. Ayağımızı yerden kesiyor. Aldığım maaş ile de geçinip diyoruz. Ama hanım perdelerden tutun da beyaz eşyalara kadar yenileyelim diyor. Hani haksız da sayılmazlar. Elimi perdeye attığımda cart diye yırtılıp gidiyor.

MÜMKÜNSE AYLIK ÖDEMEM 300 LİRAYI GEÇMESİN

Beyaz eşyalar desen servisçiler artık bizim evi ezberlediler. Çocuklar da tablet mi ne ondan istiyorlar. büyük olanı akıllı telefon istiyor. Hani biraz da onları sevindirmek istiyorum ve hayatımıza yeni bir tat katmak istiyorum. Elimde biraz para var. Kaba taslak bir hesaplama yaptım ve 10 bin liraya ihtiyacım olduğunu gördüm. Zorlanmadan uzun vade ile mümkünse aylık 300 liraya geçmeyecek şekilde kredi almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

KREDİM AKBANK’I DENEMEYE NE DERSİNİZ?

Benjamin: Değerli okurumuz ve sizin durumunuzda olan diğer okurlarımız, herkes kendine göre nedenlerden dolayı 10 bin lira krediye ihtiyaç duyuyor. Hesaplı, uygun olan kredi vatandaşın en çok istediği şey. Hatta aylık 300 lira taksit yüz binlerin istediği şey. Bir krediye günlük 10 lira ayırmak çok normal ve doğal. Bizlerde bu isteğinize uygun bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Akbank isteklerinize göre bir kampanya hazırlamış. Bunu değerlendirmeye ne dersiniz?

KREDİM AKBANK’TA

Akbank yüzünüzü güldürecek bir kredi kampanyası hazırlamış. Aldığınız krediyi de uzun bir şekilde taksitlere bölebiliyorsunuz. Anlayacağınız krediyi 48 aya kadar vadelendirebiliyorsunuz. Aldığınız krediyi de 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. 48 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi alırsanız, 3 ayın sonunda kredinizi 45 ayda ödersiniz. Faiz oranı ise %1,15’den başlıyor. Kredi vadesi ve tutarına göre de alacağınız kredinin faizi şekilleniyor.

BAŞVURU NASIL YAPABİLİRSİNİZ?

Eğer akbank müşterisi iseniz mobil şubeden yada internet şubeden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yok ben müşteri değilim diyorsanız da akbank şubelerinden veya internet üzerinden online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. İsterseniz online başvuru için şu linki kullanabilirsiniz; webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx

10 BİN LİRA İÇİN ÖDEME PLANI

10 Bin lira lazım. Bunu çok iyi anladık. Ödemelerinizi de rahat rahat yapmak istediğinizden 48 ay gibi uzun bir vade seçmek istiyorsunuz. Doğal olarak da 48 ay vadeye bölmek istiyorsunuz. Bu durumda Akbank sizlere %1,35 faiz oranı sunuyor. Bu faiz oranı ile aylık ödemenizi hesapladığımız da 301,33 TL oluyor. Anlayacağınız günlük 10 lira gibi bir tutar ile 10 bin lira alabiliyorsunuz. Toplam da geri ödemeniz gereken tutar 14.463,74 TL dir. Tahsis ücreti ise 50 TL dir.

Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Bunun dışında tahsis ücreti de aldığınız kredinin %0,5’i oranında ödüyorsunuz. Bu kredi kampanyası sizlerin işine yarayabilir. Bu açıdan sunmak istedik. Ama sitemizde diğer bankaların kredi haberleri de mevcut. Muhakkak bunları da incelemenizi ve kendinize göre en uygun olanını seçmenizi tavsiye ediyoruz.

BU ÖZEL YAZIYI FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar