Go to ...

Uygun Ödeme Koşullarıyla Akbank Evleniyorum 20.000 TL Düğün Kredisi


Hesaplı Akbank düğün kredisi, Düşük faizli akbank ihtiyaç kredisi- Bahar ayları ile birlikte, nişanlar ve düğünlerde birer artış meydana geldi. artık bu dakikadan itibaren de bu artışların, ardı arkası kesilmeyecek. Gençler evlenmek ve yuva kurmak istiyorlar ama gel gör ki hayat şartları çok zor. Hele hele bir ev döşemek daha da zor. Mecburen aile desteği olacak. Kiminin çeyizi eksik, kiminin biriktirdiği para yeterli gelmiyor. Maddi sıkıntı çok büyük.

AKBANK EVLENİYORUM KREDİSİ GİRİŞ

Bu durumda da mecburen kredi almak zorunda kalınıyor. Şuan evliliklerin çok büyük bir bölümü bankalardan alınan krediler ile gerçekleştiriliyor. Kimisi sevdiği kızla evlenmek için çok büyük faizler karşılığında kredi alabilmiş, kimisi eşyaları alabilmiş ama düğün masraflarına parası yetişmemiş ve şimdi kara kara düşünüyor. Bizlerde sizlere yardımcı olabilmek adına Akbank Evleniyorum Kredisinden söz etmek istedik. Şartlar uygun olursa düşünebilirsiniz.

AKBANK DÜĞÜN KREDİSİ KAMPANYASI

Sizlerde evlenmek istiyorsunuz. Ya eşya alacak, ya çeyizinizi tamamlayacak, yada düğün masraflarını rahatça karşılamak istiyorsunuz ama paranız yeterli değil. Üzülmeyin. Zira Akbank yanınızda. Uygun ödeme koşulları, uygun faiz oraları ve uzun vadeler sizleri bekliyor olacak. Sizlerde bu kredi ile eşyalarınızı tamamlayabilir yada çok güzel bir Balayına çıkabilirsiniz. Bu krediye ister akbank müşterisi olsun, isterse de olmasın ama herkes başvuru yapabilir.

AKBANK DÜĞÜN KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

20 bin lira limitli ihtiyaç kredisi sizleri bekliyor olacak. Bu rakam eksikliklerinizi tamamlama adına güzel bir tutar. Ayrıca aldığınız kredisi 48 aya kadar da taksit yapabilirsiniz. Yani kendinizi yormadan uzun vade ile ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Faiz oranının ise alacağınız kredinin vadesine göre değiştiğiniz belirtelim. 24 Aya kadar vade yapacaksanız faiz oranı %1,29 olacaktır. 25 ay ve üstünde vade düşünüyorsanız da faiz oranı %1,39 olarak karşınıza çıkacaktır.

DÜĞÜN KREDİSİNE BAŞVURU NASIL YAPABİLİRİM?

Kredi başvurusu kolay ve basittir. Dilerseniz daha fazla bilgi ve başvuru için size en yakın akbank şubesine uğrayabilirsiniz. Yada vakit kaybı yaşamamak adına bu webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx linki internet tarayıcınıza yapıştırarak başvuru sayfasına ulaşabilir ve işlemlerinizi online olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapacakların 18 yaşlarını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Bu hususu önemli çünkü.

Ayrıca ihtiyaç kredisi kullanımından önce sunmanız gereken bazı belgeler var. Onları da belirtelim. Kimliğiniz olmazsa olmazınız. Ardından ikametgah belgesi yada adınıza yeni düzenlenmiş doğal gaz gibi, elektrik gibi vb. herhangi bir fatura. (Adres teyidi için) Gelir belgesi ile birlikte SGK Hizmet Dökümü (Maaş müşterilerinde gerek yok.) de sunulmalıdır. Başvuru yapacakların risk ve istihbaratında problem olmaması gerekiyor.

EVLİLİK KREDİSİ İÇİN 24 AY VADELİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
 • 10.000 TL İhtiyaç Kredisini,
 • 24 Ay Vade ile Almayı Planlıyorsunuz
 • Akbank’ın size sunduğu faiz oranı da haliyle %1,29 oluyor
 • 10 Bin liranın Kredi Tahsis Ücreti 50 TL dir.
 • 24 Ay boyunca ödemeniz gereken Taksit tutarı ise 502,03 TL olacaktır.
 • Genel toplamda ödenmesi gereken kredi tutarı 12.048,69 TL dir. 
 • Aylık Maliyet Oranı %1,5913 ve Yıllık Maliyet Oranı ise %20,8589 dur.

 

 • 20.000 TL İhtiyaç Kredisini,
 • 24 Ay Vade ile Almayı Planlıyorsunuz
 • Akbank’ın size sunduğu faiz oranı da haliyle %1,39 oluyor
 • 10 Bin liranın Kredi Tahsis Ücreti 100 TL dir.
 • 24 Ay boyunca ödemeniz gereken Taksit tutarı ise 1.004,06 TL olacaktır.
 • Genel toplamda ödenmesi gereken kredi tutarı 24.097,37 TL dir. 
 • Aylık Maliyet Oranı %1,5913 ve Yıllık Maliyet Oranı ise %20,8589 dur.

 

EVLİLİK KREDİSİ İÇİN 48 AY VADELİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
 • 10.000 TL İhtiyaç Kredisini,
 • 48 Ay Vade ile Almayı Planlıyorsunuz
 • Akbank’ın size sunduğu faiz oranı da haliyle %1,39 oluyor
 • 10 Bin liranın Kredi Tahsis Ücreti 50 TL dir.
 • 48 Ay boyunca ödemeniz gereken Taksit tutarı ise 304,39 TL olacaktır.
 • Genel toplamda ödenmesi gereken kredi tutarı 14.610,67 TL dir. 
 • Aylık Maliyet Oranı %1,6919 ve Yıllık Maliyet Oranı ise %22,3026 dır.

 

 • 20.000 TL İhtiyaç Kredisini,
 • 48 Ay Vade ile Almayı Planlıyorsunuz
 • Akbank’ın size sunduğu faiz oranı da haliyle %1,39 oluyor
 • 10 Bin liranın Kredi Tahsis Ücreti 100 TL dir.
 • 48 Ay boyunca ödemeniz gereken Taksit tutarı ise 608,78 TL olacaktır.
 • Genel toplamda ödenmesi gereken kredi tutarı 29.221,33 TL dir. 
 • Aylık Maliyet Oranı %1,6919 ve Yıllık Maliyet Oranı ise %22,3026 dır.

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi Kampanyası

2017 Akbank kurban bayramı kredisi, hesaplı ve düşük faizli bayram ihtiyaç kredisi, 3 ay ertelemeli kredi – Kurban bayramı kredi kampanyalarını yayınlamaya son sürat devam ediyoruz. Para herkese lazım. Yaz ayı. Özellikle bu bayram tatile çıkacak olanlarda var. Anlayacağınız tüketiciler harcamaların dibine vuracak. İl dışı akraba ziyaretlerini saymıyorum bile. Vatandaş hem bayram masrafları için hemde

Akbank’tan Acil ve Anında Şubesiz İhtiyaç Kredisi

Akbank’tan Kredinizi Anında Kullanın, Akbank ile Paranız Anında Hesabınızda, Şubeye Gitmeden Kredi – Akbank müşterilerinin mutlaka bu yazıyı okumalarını tavsiye ediyoruz. Zira bankalar müşterilerine özel hizmetler sunmaktadırlar. Bu bankalardan birisi ise  Akbank dır. Lakin müşterilerinin çoğu kendi haklarını bilmiyor. Özellikle de kredi alma işlemlerinde çok fazla sıkıntı çekiyorlar. Bu yazı sizlere protokole takılmadan ve ek

İlk Defa Axessli Olanlara 50 TL Ekstra ChipPara

Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyası, Axess 50 TL Esktra Chip-para Fırsatı – Kredi kartları hayatımızda çok önemli bir konuma yükselmiştir. Adeta günlük ilişkilerimizi düzenleyen bir harcama aracıdır. Hatta öyle bir sayıya ulaştı ki, akıllara durgunluk verecek düzeyde. Avrupa ülkeleri arasında en fazla kredi kartı kullanan ikinci ülkesiyiz. Kartsız yapamıyoruz. Vatandaşın aldığı maaş borçlara gidiyor zaten.

Günde 10 Liraya 48 Ay Vade İle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Akbank’ta

Kredim akbank’ta, Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu, 10 bin lira hesaplı kredi detayları- Geçenlerde bir okurumuzun sorusunu cevaplamaya ve sıkıntısına çözüm yolu aramaya çalıştık. Bu diyaloğu sizler ile paylaşmak istiyorum. Öyle sanıyorum ki yüz binlerce kişinin durumu aynı. Bu yazı ile çok özel ve güzel bir kredi kampanyasına ulaşabileceksiniz. Haydi O zaman bu görüşmeyi sizler ile paylaşalım.

İhtiyaç Kredini Akbank’tan Al Yaza Kadar Ödeme

3 Ay ertelemeli düşük faizli Akbank ihtiyaç kredisi, şimdi al yazın öde, kredim akbank- Turistik bir şehirde ufak bir işletmemiz var. Tabi bahar ayı ile birlikte bizlerin de işlerimizi ayarlamamız gerekiyor. İş yeri tamir, tadilatı ve yeni ürünlerin alınması gerekecek. Ufak çaplı anlaşmalar yapılacak. Dolayısıyla da para çok lazım. Bu açıdan bizim işlerde kredi çok

About Benjamin