Go to ...

Kredi notunu Aktif banktan kredi alarak yükselt


Findeks Kredi notunu Aktif banktan kredi alarak yükselt, Düşük kredi notuna ihtiyaç kredisi- Düşük kredi notundan şikayet eden ve kredi çekmek haricinde ne yaptıysam bir türlü yükselmiyor? diyenlerin bu yazıyı mutlaka okumalarını tavsiye ediyoruz. Zira bir çok kimseler için bir çözüm yolu ve çıkış kapısı sunmaya çalışacağız. Bu açıdan oldukça fazla önemli bir yazı olduğu için sizlerden ricam facebook veya twitter hesaplarınız ile beğenerek paylaşmanızdır.

KREDİ HAYATIMIZIN DA VAZGEÇEMEDİKLERİMİZDEN

Kredi herkese lazım. Kredisiz olmuyor. Hepimiz hayatımızın çeşitli anlarında kredi çekmek durumunda kalıyoruz. Kimimiz iş kurmak için krediye başvuruyor, kimimiz düğün için, kimimiz eğitim için, kimimiz sağlık için. Bu örneklerin onlarcası mevcut. Say say bitmiyor. Bundan 30 yıl öncesi olsa borç alır verirdin. Ama bu zaman da o da kalmadı. Şimdiler de bankalara yani kredilere muhtacız.

BANKALAR DÜŞÜK KREDİ NOTUNA KREDİ VERMİYOR

Krediye muhtacız ama bankalar da her önüne gelene kredi vermiyor ki. Vatandaşın ortak sorunu kredi notu. Bankalar da kredi notuna takılmış kalmışlar. Krediyi ona endekslemişler. Vatandaş diyor ki kredi sicilim temiz. Bunda sıkıntı yok. Düzenli gelirim de var. Maaş bordromu da bankaya sundum. Onay beklerken red cevabı aldım diyenlerin sayısı abartı olmasın ama milyonlarla ifade ediliyor. Nedeni ise düşük kredi notu. Bankalar düşük kredi notuna kredi vermiyor.

GENÇ BİR BANKADAN DÜŞÜK KREDİ NOTUNA KREDİ FIRSATI

Bu sıralar Aktif Bank, düşük kredi notuna kredi vermeye başladı. Düşük kredi notuna takılmıyor. Aylık gelerin var ise kredi sicilin de temiz ise kredi alabiliyorsun. Bizler de bu konuya daha önce değinmiştik. Dilerseniz BURADAN Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Banka Aktifbank konulu yazımıza ulaşabilir ve detayları inceleyebilirsiniz. Başvurunun nasıl olacağına kadar bir çok hususa değinmiş olduk.

AKTİF BANK İLE KREDİ NOTUNU YÜKSELTMEK MÜMKÜN

Aktifbank’ın faiz oranı biraz yüksek de olsa, kredi vermesi başlı başına bir fırsat. Ama tek fırsatınız buda değil. Zira aktifbank ile kredi notunuzu artırmam da mümkün. Aktifbank’ın kredi faizini yüksek mi buldunuz? o halde yüksek limitli kredi almayın. Bunu düşük limit ile sınırlandırın. Neden mi? Çünkü findeks sizin bankacılık işlemlerinizi inceler. Bir bankanın size kredi vermesi artı bir özelliktir. Ayrıca sizin bankaya zamanında borçlarınızı ödeme alışkanlığınız bir başka fırsatı da doğurmuş olur.

Diyelim ki 2.000 TL çektiniz. Bunu da 48 aya kadar vade yaptınız. Sırf kredi notunuz artsın diye. Zaten arttıktan sonra kapatacaksınız. Aylık ödemeniz ortalama olarak 70 lira civarlarında olacaktır. Bu sizi sıkıntıya sokar mı? Asla. Kendinizi zorlamadan rahatlıkla ödeme yaparsınız. Findeks‘de bunu görür. O zaman da, hemen kredi notunuzu artışa geçirir. Siz düzenli ve belirtilen tarihler arasında ödemenizi yaptıkça da kredi notunuz her zaman artacaktır.

KREDİ NOTUNUZU ARTIRDIKTAN SONRA İSTEDİĞİNİZ YERDEN KREDİ ÇEKEBİLİRSİNİZ

Kredi notunuz istediğiniz seviyeye geldikten sonra da ufak limiti kapatabilirsiniz. Hem bu size 3. bir artı özellik kazandıracaktır. Kredi çektiniz. ödemeleri zamanında yaptınız. Şimdide borcunuzu bir anda kapattınız. Türkiye ortalamasının üzerine çıkmamanızın imkanı yok. Zaten kredi notunuz da artıktan sonra dilediğiniz bankadan, dilediğiniz kadar krediyi düşük faiz ile alabilirsiniz. Mühim olan kredi notunu artıracak krediyi elde etmek.

Tags: , , , , ,

2 Responses “Kredi notunu Aktif banktan kredi alarak yükselt”

  1. Ayşegül
    17 Mart 2021 at 00:46

    Kredi notum yok kredi almamda yardımcı olur musunuz

  2. Murat
    12 Ocak 2021 at 14:42

    Kredi notum yok kredi kullanmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin