Go to ...
RSS Feed

Kredi notunu Aktif banktan kredi alarak yükselt


Findeks Kredi notunu Aktif banktan kredi alarak yükselt, Düşük kredi notuna ihtiyaç kredisi- Düşük kredi notundan şikayet eden ve kredi çekmek haricinde ne yaptıysam bir türlü yükselmiyor? diyenlerin bu yazıyı mutlaka okumalarını tavsiye ediyoruz. Zira bir çok kimseler için bir çözüm yolu ve çıkış kapısı sunmaya çalışacağız. Bu açıdan oldukça fazla önemli bir yazı olduğu için sizlerden ricam facebook veya twitter hesaplarınız ile beğenerek paylaşmanızdır.

KREDİ HAYATIMIZIN DA VAZGEÇEMEDİKLERİMİZDEN

Kredi herkese lazım. Kredisiz olmuyor. Hepimiz hayatımızın çeşitli anlarında kredi çekmek durumunda kalıyoruz. Kimimiz iş kurmak için krediye başvuruyor, kimimiz düğün için, kimimiz eğitim için, kimimiz sağlık için. Bu örneklerin onlarcası mevcut. Say say bitmiyor. Bundan 30 yıl öncesi olsa borç alır verirdin. Ama bu zaman da o da kalmadı. Şimdiler de bankalara yani kredilere muhtacız.

BANKALAR DÜŞÜK KREDİ NOTUNA KREDİ VERMİYOR

Krediye muhtacız ama bankalar da her önüne gelene kredi vermiyor ki. Vatandaşın ortak sorunu kredi notu. Bankalar da kredi notuna takılmış kalmışlar. Krediyi ona endekslemişler. Vatandaş diyor ki kredi sicilim temiz. Bunda sıkıntı yok. Düzenli gelirim de var. Maaş bordromu da bankaya sundum. Onay beklerken red cevabı aldım diyenlerin sayısı abartı olmasın ama milyonlarla ifade ediliyor. Nedeni ise düşük kredi notu. Bankalar düşük kredi notuna kredi vermiyor.

GENÇ BİR BANKADAN DÜŞÜK KREDİ NOTUNA KREDİ FIRSATI

Bu sıralar Aktif Bank, düşük kredi notuna kredi vermeye başladı. Düşük kredi notuna takılmıyor. Aylık gelerin var ise kredi sicilin de temiz ise kredi alabiliyorsun. Bizler de bu konuya daha önce değinmiştik. Dilerseniz BURADAN Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Banka Aktifbank konulu yazımıza ulaşabilir ve detayları inceleyebilirsiniz. Başvurunun nasıl olacağına kadar bir çok hususa değinmiş olduk.

AKTİF BANK İLE KREDİ NOTUNU YÜKSELTMEK MÜMKÜN

Aktifbank’ın faiz oranı biraz yüksek de olsa, kredi vermesi başlı başına bir fırsat. Ama tek fırsatınız buda değil. Zira aktifbank ile kredi notunuzu artırmam da mümkün. Aktifbank’ın kredi faizini yüksek mi buldunuz? o halde yüksek limitli kredi almayın. Bunu düşük limit ile sınırlandırın. Neden mi? Çünkü findeks sizin bankacılık işlemlerinizi inceler. Bir bankanın size kredi vermesi artı bir özelliktir. Ayrıca sizin bankaya zamanında borçlarınızı ödeme alışkanlığınız bir başka fırsatı da doğurmuş olur.

Diyelim ki 2.000 TL çektiniz. Bunu da 48 aya kadar vade yaptınız. Sırf kredi notunuz artsın diye. Zaten arttıktan sonra kapatacaksınız. Aylık ödemeniz ortalama olarak 70 lira civarlarında olacaktır. Bu sizi sıkıntıya sokar mı? Asla. Kendinizi zorlamadan rahatlıkla ödeme yaparsınız. Findeks‘de bunu görür. O zaman da, hemen kredi notunuzu artışa geçirir. Siz düzenli ve belirtilen tarihler arasında ödemenizi yaptıkça da kredi notunuz her zaman artacaktır.

KREDİ NOTUNUZU ARTIRDIKTAN SONRA İSTEDİĞİNİZ YERDEN KREDİ ÇEKEBİLİRSİNİZ

Kredi notunuz istediğiniz seviyeye geldikten sonra da ufak limiti kapatabilirsiniz. Hem bu size 3. bir artı özellik kazandıracaktır. Kredi çektiniz. ödemeleri zamanında yaptınız. Şimdide borcunuzu bir anda kapattınız. Türkiye ortalamasının üzerine çıkmamanızın imkanı yok. Zaten kredi notunuz da artıktan sonra dilediğiniz bankadan, dilediğiniz kadar krediyi düşük faiz ile alabilirsiniz. Mühim olan kredi notunu artıracak krediyi elde etmek.

Tags: , , , , ,

2 Responses “Kredi notunu Aktif banktan kredi alarak yükselt”

  1. Ayşegül
    17 Mart 2021 at 00:46

    Kredi notum yok kredi almamda yardımcı olur musunuz

  2. Murat
    12 Ocak 2021 at 14:42

    Kredi notum yok kredi kullanmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar