Go to ...

İhtiyaç Duyduğunda N Kolay Kredi Anında Hesabında


Aktifbank ihtiyaç kredisi, N Kolay Kredi, Anında İhtiyaç Kredisi, Çabuk Kredi – Saygıdeğer okurlarım, malumunuz üzere, satın alamadığımız tek şey zaman. Vaktimiz çok kıymetli. Tabi kredinin de hayatımızda ki rolü tartışılamayacak kadar büyük. Kredi ile işlerimizi çözüme kavuşturuyoruz. Düğün, nikah, ev, araba, eğitim, sağlık, tatil vs. vs. Hepsinin altında kredi var. Yalnız krediye bu kadar ihtiyaç duyuyorken, işimizi gücümüzü bırakıp da zaman kaybederek kredi çekmeye gidemiyoruz. Bankadan kredi almak demek, tam günümüzün gideceği anlamına geliyor.

AKTİFBANK NE KOLAY KREDİYİ DUYDUNUZ MU?

Daha kolay ve mümkünse işimizi bırakmadan alabileceğimiz bankaların kredilerini tercih ediyoruz. Bankalarda bunun farkına vardığından bir birinden güzel kredi kampanyaları sunuyorlar. Bu bankalardan birisi de Aktifbank. Sizlere kredi almanın kolay yolunu sunuyor. Epeyce kişi tarafından da tercih ediliyor. Ben yazımızın kalan kısmını bu kampanyaya ayırmak istedim. Zira sitemizde bir çok bankanın kredi kampanyasına değinmiştik. Birazda farklılık yaparak adını pek fazla duymadığınız bir bankanın kredi kampanyasını haberleştirelim.

AKTİFBANK N KOLAY İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Aktifbank kredi almanın en kolay yolunu sunduğunu belirtiyor. Zira bu kredi kampanyasından banka şubesine girmenize gerek olmuyor. Sıra bekleme, belge sunma gibi vakit kaybedici durumlarda olmuyor. Başvurunuzu internetten gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ederseniz bu nkolaykredi.com.tr/anasayfa#nkolay-kredi linki kullanarak, kredi başvurunuzu 2 -3 dakikada gerçekleştirebilirsiniz. Aktifbank’ın müşterisi iseniz krediniz hemen anında yatıyor zaten. 5 dakika da hızlıca paranıza kavuşuyorsunuz.

Müşteri değilseniz de merak etmeyin. Başvurunuzun onayı ile birlikte kurye bir hafta için de ayağınıza kadar geliyor. İmzanız alınıyor ve Aktifbank müşterisi oluyorsunuz. Tabi imza ile birlikte krediniz de hesabınıza yatıyor. Dilerseniz birazda bu kredi kampanyasının özelliklerine bakalım.

N KOLAY KREDİ ÖZELLİKLERİ

Kredi vadenizi 2 ay ile 48 ay arasında yapabilirsiniz. Burada taksit sayınızı iyi belirlemenizi öneririm. Zira kimisi aylık ödeme gücünü düşünmeden kısa bir vade seçeneğinden yararlanıyor. halbuki 4 yıla kadar taksit imkanınız bulunuyor. Kredi için belirlenmiş en düşük kredi tutarı 2.000 TL kadardır. En yüksek kredi limiti ise 30.000 TL dir. Bu tutarlar arasında kredi limitinizi belirleyebilirsiniz. Kredi tahsis ücreti bulunuyor. Hayat sigortası ize zorunlu değil. Yapılmıyor anlayacağınız. Kredinin faiz oranı ise her koşulda %2,29 dur.

Faiz oranının biraz yüksek olduğunun farkındayım. Buna rağmen kredi başvuruları çok iyi. Neden mi? Çöpsüz üzüm olduğundan. Kolay kredi isteyenlerin adresi. Bir de kredi notunu dert etmeyin diyorlar. Düşük kredi notuna da kredi veriliyor. Yalnız temiz kredi siciliniz ile birlikte aylık düzenli gelirinizin de olması gerekiyor.

10.000 TL KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

24 Ay vade ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi alacağınızı düşünelim. Faiz oranı da öncede belirttiğimiz gibi %2,29 dur. Aylık hesaplama yapıldığında ödeyeceğiniz kredi borcunuz 574,56 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL oluyor. Hayat sigortası yapılmıyordu zaten. Yıllık efektif faiz oranı ise %39,1914 dür.

48 Ay vade ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi alacağınızı düşünelim. Faiz oranı da öncede belirttiğimiz gibi %2,29 dur. Aylık hesaplama yapıldığında ödeyeceğiniz kredi borcunuz 377,57 TL dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL oluyor. Hayat sigortası yapılmıyordu zaten. Yıllık efektif faiz oranı ise %39,1914 dür.

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Düşük kredi notuna kredi veren banka Aktifbank

Aktifbank Düşük Kredi Notu Sahiplerine İhtiyaç Kredisi, Düşük Kredi Notunu Dert Ermeyin, Anında Kredi- 724krediler.com‘un sevgili okurları, özel kredi haberlerinin tartışılmaz tek adresinden hepinizi saygıyla selamlıyoruz. Bugün sizler için çok özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Bende ilk duyduğumda biraz inanamamazlık gösterdim ama, detaylara inince muhakkak ki sizlere sunmam gereken bir kredi kampanyası olduğuna kanaat

About Benjamin