Go to ...

Düşük kredi notuna kredi veren banka Aktifbank


Aktifbank Düşük Kredi Notu Sahiplerine İhtiyaç Kredisi, Düşük Kredi Notunu Dert Ermeyin, Anında Kredi- 724krediler.com‘un sevgili okurları, özel kredi haberlerinin tartışılmaz tek adresinden hepinizi saygıyla selamlıyoruz. Bugün sizler için çok özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Bende ilk duyduğumda biraz inanamamazlık gösterdim ama, detaylara inince muhakkak ki sizlere sunmam gereken bir kredi kampanyası olduğuna kanaat getirdim.

2014 YILINDAN BERİ DÜŞÜK KREDİ NOTUNA KREDİ VERİLMİYOR

Düşük kredi notuna sahip olanlar maalesef ki kredi çekemiyorlar. Bu devirde kredisiz hayat çok zor. Kredisiz olmuyor. Bir kilo un bile 3 TL. E bir sürü ihtiyacımız var. Bu ihtiyaçları karşılamak için de kredi şart. Ama 2014 Yılında findeks hayatımıza girdi gireli, kredi notuna bakılarak kredi verilmeye başlandı. Temiz kredi sicili ve düzenli bir gelir, kredi almaya yeterli olmuyor. Bunun için iyi bir kredi notu gerekiyor. Maalesef ki bankalar bu konuya çok fazla dikkat ediyor.

AKTİFBANK İLE DÜŞÜK KREDİ NOTUNA KREDİ

Tabi bizler de düşük kredi notuna sahip vatandaşlar nasıl ve nereden kredi alır diye bankaları teker teker inceledik. karşımıza ilk olarak Aktifbank çıktı. Aktifbank Düşük kredi notu sahiplerine kredi alabilme imkanı sunuyor. Sakın bu hususu siz uyguruyorsunuz falan demeyin. Çünkü aktifbank internetten kredi kampanyasını incelediğimiz de ilk karşımıza çıkan şey Düşük Kredi Notunu Dert Etmeyin oluyor. Dilerseniz şimdide bu kredinin özelliklerine değinelim.

AKTİFBANK’DAN 25.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Aktifbank 2 bin lira ile 25.000 TL arasında kredi alabilmenize olanak tanıyor. Ayrıca kredi aldığınız krediyi de en az 3 ay, en fazla 48 ay kredi yapabilmenize imkan tanıyor. Bankaya gitme derdiniz ve saatlerce onay bekleme derdiniz de yok. Üstelik kredi notunuz düşük olsa da kredi alabiliyorsunuz. Yeter ki kredi siciliniz temiz olsun. Ayrıca da bir yerde çalıştığınıza dair gelir maaş bordronuzu da sunun. Bu kredide tahsis ücreti haricinde ne sigorta ücreti var ne de komisyon.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR
  • 25.000 TL İhtiyaç kredisini 48 Ay Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınızı düşünelim. Kredi tahsis ücreti 125 TL dir. Hayat sigortası yoktur. Aylık taksidiniz 880,71 TL dir. Toplam Ödemeniz ise 42.274,08 TL dir. 
  • 20.000 TL İhtiyaç kredisini 36 Ay Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınızı düşünelim. Kredi tahsis ücreti 100 TL dir. Hayat sigortası yoktur. Aylık taksidiniz 834,38 TL dir. Toplam Ödemeniz ise 30.037,68 TL dir. 
  • 10.000 TL İhtiyaç kredisini 24 Ay Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınızı düşünelim. Kredi tahsis ücreti 50 TL dir. Hayat sigortası yoktur. Aylık taksidiniz 552,23 TL dir. Toplam Ödemeniz ise 13.253,52 TL dir. 
  • 2.000 TL İhtiyaç kredisini 12 Ay Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınızı düşünelim. Kredi tahsis ücreti 10 TL dir. Hayat sigortası yoktur. Aylık taksidiniz 193,65 TL dir. Toplam Ödemeniz ise 2.323,8 TL dir. 

 

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Daha önce Aktifbank ile çalışmadıysanız, yapmanız gerekenleri ve izlemeniz gereken yolları anlatalım. Öncelikle internetten aktifbank’ın sitesine giriş yapın. Burada Bireysel bölümünden İnternetten Kredi seçeneğini tıklayın. Ardından başvuru bölümünü tıkladığınızda sizi N Kolay Kredi Kampanyasına yönlendirecek. Formu dolduruyorsunuz. Ardından Aktifbank’a ait kurye sizi en geç 10 gün içerisinde belirttiğiniz adreste ziyaret ediyor.

İmzalar alınıyor. N Kolay kartınızı teslim alıyorsunuz ve paranız hesabınıza yatıyor. Ya ben zaten aktifbank müşterisiyim diyenler ise, şifrelerini kullanarak internet şubeye giriş yapabilir ve krediye rahatlıkla başvuru yapabilirler. Kredi almak için de bankaya gitmeye falan da gerek yok. Paranız dakikalar içerisinde hesabınıza yatacaktır.

Kredi notunu Aktif banktan kredi alarak yükselt

 

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

İhtiyaç Duyduğunda N Kolay Kredi Anında Hesabında

Aktifbank ihtiyaç kredisi, N Kolay Kredi, Anında İhtiyaç Kredisi, Çabuk Kredi – Saygıdeğer okurlarım, malumunuz üzere, satın alamadığımız tek şey zaman. Vaktimiz çok kıymetli. Tabi kredinin de hayatımızda ki rolü tartışılamayacak kadar büyük. Kredi ile işlerimizi çözüme kavuşturuyoruz. Düğün, nikah, ev, araba, eğitim, sağlık, tatil vs. vs. Hepsinin altında kredi var. Yalnız krediye bu kadar

About Benjamin