Go to ...

Yapı Kredi Bankası İhtiyaçlara Göre KOBİ Kredileri ve Kampanyaları


Yapı kredi bankası Nakit Destek, Makine Donanım, Turizm, Sezona Hazırlık, Taşıt, Taksi, Franchising, KOBİ, 2B Arazi kredisi- KOBİ olmak kolay değil. Hele hele ülkemizde daha da zor. Ülkenin ekonomik yükü sizlerin sırtındadır. Çünkü ülkemizin ekonomimizin büyük bir çoğunluğunu KOBİ’lr oluşturuyor. Yalnız kobiler de maddi anlamda sıkıntı çekebiliyorlar. Vergiler, SGK ödemeleri, ham madde ihtiyacı, tanıtım giderleri, yurt içine ve yurt dışına açılma giderleri.

YAPI KREDİ BANKASI KOBİ KREDİLERİ HER KESİME SESLENİYOR

Bankalar da işletmelerin kötü yanlarında yanlarında olabilmek adına kampanyalar düzenliyorlar. en iyi ve en fazla kredi seçeneğini biz veriyoruz diye kampanyalar düzenliyorlar. 724krediler.com olarak KOBİ’ler için bir birinden güzel kredi haberlerini paylaşmıştık zaten. Bu yazı ile de Yapı Kredi Bankası’nın KOBİ’lere sunduğu krediler hakkında ufak ufak bilgilendirmelerde bulunacağız. Zira çok fazla kredi seçeneği var. Her kesime de ayrı ayrı hitap ediyor.

NAKİT DESTEK KREDİLERİ

İşletmenizde sermaye ihtiyacınızı karşılayabilmek adına düşünebileceğiniz bir kredi kampanyası. Geri ödemesini de ayda bir 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitli olarak yapabilirsiniz. Bunun dışında 6 ödemesiz olarak da kredi kullanabilirsiniz. Alacağınız kredinin üst sınırı yoktur. Ayrıca vade sayısı da 36 aydır. Dilerseniz 40.000 TL ve 18 ay vadeli ön onaylı krediye başvuru için bu yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kobi-kredisi/ linki kullanabilirsiniz.

MAKİNE DONANIM KREDİSİ

Sıfır ve 2. el makine ekipmanları için ihtiyaç duyduğunuz maddi kaynağınız, Makine Donanım Kredisi ile Yapı Kredi Bankası’nda sizleri bekliyor. Ödemelerinizi aylık, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitli olarak yapabilirsiniz. Bunun dışında 6 ödemesiz olarak da kredi kullanabilirsiniz. Merak edenler için de kredi limitinin ne kadar olduğunu veya nasıl belirlendiğini belirtelim. Alacağınız makinenin KDV hariç fatura tutarı kadardır. Bunun dışında 60 aya kadar vade yapabiliyorsunuz.

ÖDEMESİ KOLAY TURİZM KREDİSİ

Sizlerde turizm sektöründe faaliyet gösteriyorsanız işiniz çok kolay. Herkes turizm işi ile uğraşanların gelirlerinin sezona göre farklılaştığını bilirler. Yapı kredide buna paralel olabilecek bir şekilde ödeme planı sunmaktadır. Her ay 4 taksit ödemesi ve 6 ay ödemesiz olarak kredi alabiliyorsunuz. Ayrıca ödeme yapabileceğiniz aylarda, paranızın çok olduğu dönemlere de seçiliyor. Kredinin üst limiti bulunmuyor ve kredi vadesi ise 36 ay dır.

SEZONA HAZIRLIK KREDİSİ

Turizm de faaliyet gösteren otel, pansiyon, acenta gibi işletmelerin, sezon başlamadan önce işletmelerinin hazırlanması ve yenilenmesi için ihtiyaç duyulan nakit ihtiyacının karşılanması adına hazırlanmış bir kredi kampanyası. Başvurunuzu yapı kredi bankasından gerçekleştirebilirsiniz. Kredi vadesi ise 36 ay dır. Kredinin üst limiti bulunmuyor. Ödemelerinizi ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitli olarak yapabilirsiniz. Bunun dışında 6 ödemesiz olarak da kredi kullanabilirsiniz.

TAŞIT KREDİSİ – TAKSİ KREDİSİ

Taşıt Kredisi: Ticari ve binek araçların finansmanlarında başvuru yapabileceğiniz bir kredi türüdür. Alacağınız aracın rehini teminat için yeterlidir. 48 Aya kadar vade yapabilirsiniz. Alacağınız aracın %80’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Taşıt Kredisi: Ticari taksi yenilemesi yapmak isteyenlerin ve plaka sahiplerinin diğer ihtiyaçlarını karşılamaları adına sunulan bir kredi kampanyasıdır. Kredi taksidi 36 aydır.

FRANCHİSİNG  KREDİSİ

Yeni bir franchisin açacakların veya daha önceden franchisinge sahip olanların ihtiyaç duydukları maddi kaynağa kavuşabilmeleri için sunulan bir kredidir.  Ödemelerinizi ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitli olarak yapabilirsiniz. Bunun dışında 6 ödemesiz olarak da kredi kullanabilirsiniz. İsim hakkı bedeli, dekorasyon vb. ihtiyaçlarınızın %65’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Vade sayısı ise 36 aydır.

2B ARAZİ KREDİSİ

Tarım segmenti müşterilerinin ve kobilerin 2b arazisi için sağlanan kredi kampanyasıdır. Arsa ve tarlaya ipotek konulmaktadır. Ayda bir eşit taksitli veya tarım segmenti müşterileri için de hasat  dönemi ödemeli olarak kredi taksitleri ödeniyor. Bu kredinin herhangi bir üst limiti yoktur. En son olarak kredi taksit tutarının 120 aydır.

Değerli dostlarımız, olabildiğince çok fazla krediden söz etik. Ayrıca da vaktinizi almadan ufak tanımlarla da açıklamaya çalıştık. En özel kredi kampanyaları için bizi takip etmeye devam edin.

Finansçıdan KOBİ Para Cepte Çabuk ve Kolay Kredi

KOSGEB KOBİGEL Destek Programı İle 1.000.000 TL Maddi Kaynak

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Finansçıdan KOBİ Para Cepte Çabuk ve Kolay Kredi

Qnb Finansbank KOBİ Para Cepte Detayları, Özellikleri ve Başvurusu- KOBİ’leri yakından ilgilendiren bir kredi haberini sizler ile paylaşıyoruz. QNB Finansbank esnafını yalnız bırakmıyor. Bu açıdan gerçekten de şanslılar. İşletmeler ciddi manada paraya ihtiyaç duyabiliyorlar. Tabi tam zamanı belli olmadığından, çabuk ve kolay ulaşabilecekleri kredi işlerini görüyor. Şuan bir çok bankada kredi başvurusu gerçekten de oldukça

Fibabanka Esnafımızın Yüzü Gülsün Kredi Kampanyası

Fibabanka Esnafımızın Yüzü Gülsün Kredi Kampanyası- Bu yazıyı esnafımıza özel olarak derliyoruz. Büyük işletmelerden tutun da bireysen vatandaşlara kadar herkes kredi ihtiyacı duyuyor. Tabi bunlara esnafları da dahil etmek gerekiyor. Esnaflarımız çok ciddi maddi sıkıntılar çekebiliyorlar. Buna mevsimsel sıkıntılar da dahil edilebileceği gibi çok daha farklı ve kişisel problemlerde dahil edilebilir. Kimi esnaf ise restorasyon yaparak

KOSGEB TEKNOPAZAR Destek Programı ile 150 Bin Lira Hibe Kredi

KSOGEB Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama Destek Programı, KOBİ Teknopazar Destek Programı- Kosgeb bu sıralar KOBİ’lerimizin büyümesi ve gelişmesi adına çok özel programlar yapmaya başladı. Bu açıdan tebrik etmeke gerekiyor. Ülkemizdeki KOBİ’lerin sıkıntıları neler? bu konular üzerinde oturuluyor ve çıkan sorunları da çözüme kavuşturabilmek adına projeye döküyorlar. Hazırlanan projelerden de yine tüm KOBİ’ler yararlanabiliyorlar. KOSGEB

KOSGEB KOBİGEL Destek Programı İle 1.000.000 TL Maddi Kaynak

KOSGEB KOBİGEL Kobi Gelişim Destek Programı Detayları- Bu haberin okuyucu sayısının ziyadesiyle fazla olacağını düşünüyorum. Çünkü bir milyon lira bir çok işletmenin iştahını kabartacaktır. Peki bugün kardeş bile bir birine 10 bin lira borç para vermezken, neden KOSGEB böylesi bir parayı versin? İnsan ister istemez bu soruyu soruyor. KOSGEB neden bu parayı veriyor biliyor musunuz? Çünkü

KOSGEB 470 Bin Lira Genel Destek Programı

KOBİ KOSGEB 470 Bin Lira Genel Destek Programı- Dünyamızın genel ilişkileri para üzerine kurulmuş. Ekonomik dengeler çok hassas. Ekonomi çöktü mü hükümetler bile yıkılabiliyor. Şuan tüm dünyada KOBİ’lere çok büyük önem veriliyor. Zira ekonomik yapı taşlarını oluşturan en temel ögelerin başından KOBİ’ler geliyor. Durum böyle olunca da KOBİ’lere çok daha farklı özel imkanlar sunuluyor. Bizim ülkemizde

About Benjamin