Go to ...
RSS Feed

Yapı Kredi Bankası İhtiyaçlara Göre KOBİ Kredileri ve Kampanyaları


Yapı kredi bankası Nakit Destek, Makine Donanım, Turizm, Sezona Hazırlık, Taşıt, Taksi, Franchising, KOBİ, 2B Arazi kredisi- KOBİ olmak kolay değil. Hele hele ülkemizde daha da zor. Ülkenin ekonomik yükü sizlerin sırtındadır. Çünkü ülkemizin ekonomimizin büyük bir çoğunluğunu KOBİ’lr oluşturuyor. Yalnız kobiler de maddi anlamda sıkıntı çekebiliyorlar. Vergiler, SGK ödemeleri, ham madde ihtiyacı, tanıtım giderleri, yurt içine ve yurt dışına açılma giderleri.

YAPI KREDİ BANKASI KOBİ KREDİLERİ HER KESİME SESLENİYOR

Bankalar da işletmelerin kötü yanlarında yanlarında olabilmek adına kampanyalar düzenliyorlar. en iyi ve en fazla kredi seçeneğini biz veriyoruz diye kampanyalar düzenliyorlar. 724krediler.com olarak KOBİ’ler için bir birinden güzel kredi haberlerini paylaşmıştık zaten. Bu yazı ile de Yapı Kredi Bankası’nın KOBİ’lere sunduğu krediler hakkında ufak ufak bilgilendirmelerde bulunacağız. Zira çok fazla kredi seçeneği var. Her kesime de ayrı ayrı hitap ediyor.

NAKİT DESTEK KREDİLERİ

İşletmenizde sermaye ihtiyacınızı karşılayabilmek adına düşünebileceğiniz bir kredi kampanyası. Geri ödemesini de ayda bir 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitli olarak yapabilirsiniz. Bunun dışında 6 ödemesiz olarak da kredi kullanabilirsiniz. Alacağınız kredinin üst sınırı yoktur. Ayrıca vade sayısı da 36 aydır. Dilerseniz 40.000 TL ve 18 ay vadeli ön onaylı krediye başvuru için bu yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/-kredisi/ linki kullanabilirsiniz.

MAKİNE DONANIM KREDİSİ

Sıfır ve 2. el makine ekipmanları için ihtiyaç duyduğunuz maddi kaynağınız, Makine Donanım Kredisi ile Yapı Kredi Bankası’nda sizleri bekliyor. Ödemelerinizi aylık, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitli olarak yapabilirsiniz. Bunun dışında 6 ödemesiz olarak da kredi kullanabilirsiniz. Merak edenler için de kredi limitinin ne kadar olduğunu veya nasıl belirlendiğini belirtelim. Alacağınız makinenin KDV hariç fatura tutarı kadardır. Bunun dışında 60 aya kadar vade yapabiliyorsunuz.

ÖDEMESİ KOLAY TURİZM KREDİSİ

Sizlerde turizm sektöründe faaliyet gösteriyorsanız işiniz çok kolay. Herkes turizm işi ile uğraşanların gelirlerinin sezona göre farklılaştığını bilirler. Yapı kredide buna paralel olabilecek bir şekilde ödeme planı sunmaktadır. Her ay 4 taksit ödemesi ve 6 ay ödemesiz olarak kredi alabiliyorsunuz. Ayrıca ödeme yapabileceğiniz aylarda, paranızın çok olduğu dönemlere de seçiliyor. Kredinin üst limiti bulunmuyor ve kredi vadesi ise 36 ay dır.

SEZONA HAZIRLIK KREDİSİ

Turizm de faaliyet gösteren otel, pansiyon, acenta gibi işletmelerin, sezon başlamadan önce işletmelerinin hazırlanması ve yenilenmesi için ihtiyaç duyulan nakit ihtiyacının karşılanması adına hazırlanmış bir kredi kampanyası. Başvurunuzu yapı kredi bankasından gerçekleştirebilirsiniz. Kredi vadesi ise 36 ay dır. Kredinin üst limiti bulunmuyor. Ödemelerinizi ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitli olarak yapabilirsiniz. Bunun dışında 6 ödemesiz olarak da kredi kullanabilirsiniz.

TAŞIT KREDİSİ – TAKSİ KREDİSİ

Kredisi: Ticari ve binek araçların finansmanlarında başvuru yapabileceğiniz bir kredi türüdür. Alacağınız aracın rehini teminat için yeterlidir. 48 Aya kadar vade yapabilirsiniz. Alacağınız aracın %80’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Taşıt Kredisi: Ticari taksi yenilemesi yapmak isteyenlerin ve plaka sahiplerinin diğer ihtiyaçlarını karşılamaları adına sunulan bir kredi kampanyasıdır. Kredi taksidi 36 aydır.

FRANCHİSİNG  KREDİSİ

Yeni bir franchisin açacakların veya daha önceden franchisinge sahip olanların ihtiyaç duydukları maddi kaynağa kavuşabilmeleri için sunulan bir kredidir.  Ödemelerinizi ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitli olarak yapabilirsiniz. Bunun dışında 6 ödemesiz olarak da kredi kullanabilirsiniz. İsim hakkı bedeli, dekorasyon vb. ihtiyaçlarınızın %65’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Vade sayısı ise 36 aydır.

2B ARAZİ KREDİSİ

Tarım segmenti müşterilerinin ve kobilerin 2b arazisi için sağlanan kredi kampanyasıdır. Arsa ve tarlaya ipotek konulmaktadır. Ayda bir eşit taksitli veya tarım segmenti müşterileri için de hasat  dönemi ödemeli olarak kredi taksitleri ödeniyor. Bu kredinin herhangi bir üst limiti yoktur. En son olarak kredi taksit tutarının 120 aydır.

Değerli dostlarımız, olabildiğince çok fazla krediden söz etik. Ayrıca da vaktinizi almadan ufak tanımlarla da açıklamaya çalıştık. En özel kredi kampanyaları için bizi takip etmeye devam edin.

Finansçıdan KOBİ Para Cepte Çabuk ve Kolay Kredi

KOSGEB KOBİGEL Destek Programı İle 1.000.000 TL Maddi Kaynak

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar