Go to ...
RSS Feed

24 Ay Vade ve %1,18 Faiz Oranı İle İş Bankası Kira Kredisi Kampanyası


Türkiye İş Bankası Kira Kredisi Kampanyası Detayları – Çok özel bir kredi haberi daha derledik. Zaman ilerledikçe krediye olan bakış açısında da değişiklik olabiliyor. İlk başlarda ev kredisi, araba kredisi ve ihtiyaç kredisi vardı. Ama şimdilerde bu durum oldukça fazla dallanıp budaklandı. Her kredinin de alt kolları oluyor. beyaz eşya kredisi mi dersiniz?Yoksa Cep telefonu kredisi mi. Şimdilerde ise daha farklı bir kredi kampanyası devreye girmiş oldu. Oda hem kiracıları hemde ev sahiplerini rahatlatacak bir sistem.

YILLIK ÖDENEN KİRADA HEM EV SAHİBİ HEMDE KİRACI AVANTAJLI

Şuan kira kredisi kampanyalarına ciddi bir talep var. Bizlerde yazımızın devamında İş Bankasının Kira Kredisi Kampanyasından söz edeceğiz. Bazı zaman beğendiğiniz iş yerini veya evi tutmak için bir yıllık peşin ödemeniz gerekir. Zira peşin ödemelerde kiracı için oldukça güzel bir indirim söz konusu olur. Ev sahibi açısından düşünecek olursak da kira zamanında yatacak mı? geciktirecek mi? tarzında sorunlar ortadan kalmış oluyor. İşin burası güzel ama kaç kişide yıllık peşin ödeyeceği kadar para var? Dolayısıyla bu yazı, ihtiyaç duyduğunuz nakit paraya ulaşmanıza yardımcı olacak.

İŞ BANKASI KİRA KREDİSİ KAMPANYASI

Artık kiraların peşin ödenmesi hit gibi bir şey. Ama demin yukarıda da belirttiğim gibi asıl sıkıntı vatandaşta o kadar paranın olmayışı. Özellikle iş yeri sahipleri peşin ödeyerek, hem yerini sağlama almak istiyor, hemde indirimden yararlanmak istiyor. Tabi daire kiracıları da bu şekilde. İş bankası da bu sıkıntılı durumu ortadan kaldırmak için Kira Kredisi Kampanyası ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Peki bu kredi kampanyasının detayları ve özellikleri neler? Şimdi bunlara hızlıca değinelim.

KİRA KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLER

Bu kampanya ile kira kontratınız da belirtilen kira tutarı, depozito tutarı ve eğer emlakçıdan tuttuysanız emlak komisyon tutarı toplamı kadar kredi alabilirsiniz. Faiz oranı sabittir ve %1,18 olarak belirlenmiştir. Gördüğünüz gibi faiz oranı oldukça düşüktür. Kredi vadesi olarak ise en fazla 24 ay taksit yapabiliyorsunuz. Başvurular Türkiye İş Bankasından yapılmaktadır. Normalde bu kampanyada kefil ve ön şart aranmıyor. Ama yinede iş bankası gerekli görmesi durumunda talep etme hakkına sahiptir.

KİRA KREDİSİ KAMPANYASI İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

10.000 TL Kredi alacağınızı düşünelim. Buna göre uygulanan faiz oranı zaten %1,18 olduğunu belirtmiştik. Kredinin geri ödemesini ise 12 ay taksit ile yapmayı planlıyorsunuz. Sizlerde alınacak ek ücretlerden olan tahsis ücreti 50 TL kadar olacaktır. Bunun dışında Ortalama yıllık sigorta ücreti ise 83 liradır. (35 yaş için). Aylık taksit ödemeniz 912 TL ve Geri ödemeniz gereken ana para ise 10.944 TL olacaktır.

20.000 TL Kredi alacağınızı düşünelim. Buna göre uygulanan faiz oranı zaten %1,18 olduğunu belirtmiştik. Kredinin geri ödemesini ise 12 ay taksit ile yapmayı planlıyorsunuz. Sizlerde alınacak ek ücretlerden olan tahsis ücreti 100 TL kadar olacaktır. Bunun dışında Ortalama yıllık sigorta ücreti ise 167 liradır. (35 yaş için). Aylık taksit ödemeniz 1.824 TL ve Geri ödemeniz gereken ana para ise 21.888 TL olacaktır.

10.000 TL Kredi alacağınızı düşünelim. Buna göre uygulanan faiz oranı zaten %1,18 olduğunu belirtmiştik. Kredinin geri ödemesini ise 24 ay taksit ile yapmayı planlıyorsunuz. Sizlerde alınacak ek ücretlerden olan tahsis ücreti 50 TL kadar olacaktır. Bunun dışında Ortalama yıllık sigorta ücreti ise 67 liradır. (35 yaş için). Aylık taksit ödemeniz 494 TL ve Geri ödemeniz gereken ana para ise 11.865 TL olacaktır.

20.000 TL Kredi alacağınızı düşünelim. Buna göre uygulanan faiz oranı zaten %1,18 olduğunu belirtmiştik. Kredinin geri ödemesini ise 24 ay taksit ile yapmayı planlıyorsunuz. Sizlerde alınacak ek ücretlerden olan tahsis ücreti 100 TL kadar olacaktır. Bunun dışında Ortalama yıllık sigorta ücreti ise 134 liradır. (35 yaş için). Aylık taksit ödemeniz 986 TL ve Geri ödemeniz gereken ana para ise 23.730 TL olacaktır.

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar