Go to ...

24 Ay Vade ve %1,18 Faiz Oranı İle İş Bankası Kira Kredisi Kampanyası


Türkiye İş Bankası Kira Kredisi Kampanyası Detayları – Çok özel bir kredi haberi daha derledik. Zaman ilerledikçe krediye olan bakış açısında da değişiklik olabiliyor. İlk başlarda ev kredisi, araba kredisi ve ihtiyaç kredisi vardı. Ama şimdilerde bu durum oldukça fazla dallanıp budaklandı. Her kredinin de alt kolları oluyor. beyaz eşya kredisi mi dersiniz?Yoksa Cep telefonu kredisi mi. Şimdilerde ise daha farklı bir kredi kampanyası devreye girmiş oldu. Oda hem kiracıları hemde ev sahiplerini rahatlatacak bir sistem.

YILLIK ÖDENEN KİRADA HEM EV SAHİBİ HEMDE KİRACI AVANTAJLI

Şuan kira kredisi kampanyalarına ciddi bir talep var. Bizlerde yazımızın devamında İş Bankasının Kira Kredisi Kampanyasından söz edeceğiz. Bazı zaman beğendiğiniz iş yerini veya evi tutmak için bir yıllık peşin ödemeniz gerekir. Zira peşin ödemelerde kiracı için oldukça güzel bir indirim söz konusu olur. Ev sahibi açısından düşünecek olursak da kira zamanında yatacak mı? geciktirecek mi? tarzında sorunlar ortadan kalmış oluyor. İşin burası güzel ama kaç kişide yıllık peşin ödeyeceği kadar para var? Dolayısıyla bu yazı, ihtiyaç duyduğunuz nakit paraya ulaşmanıza yardımcı olacak.

İŞ BANKASI KİRA KREDİSİ KAMPANYASI

Artık kiraların peşin ödenmesi hit gibi bir şey. Ama demin yukarıda da belirttiğim gibi asıl sıkıntı vatandaşta o kadar paranın olmayışı. Özellikle iş yeri sahipleri peşin ödeyerek, hem yerini sağlama almak istiyor, hemde indirimden yararlanmak istiyor. Tabi daire kiracıları da bu şekilde. İş bankası da bu sıkıntılı durumu ortadan kaldırmak için Kira Kredisi Kampanyası ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Peki bu kredi kampanyasının detayları ve özellikleri neler? Şimdi bunlara hızlıca değinelim.

KİRA KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLER

Bu kampanya ile kira kontratınız da belirtilen kira tutarı, depozito tutarı ve eğer emlakçıdan tuttuysanız emlak komisyon tutarı toplamı kadar kredi alabilirsiniz. Faiz oranı sabittir ve %1,18 olarak belirlenmiştir. Gördüğünüz gibi faiz oranı oldukça düşüktür. Kredi vadesi olarak ise en fazla 24 ay taksit yapabiliyorsunuz. Başvurular Türkiye İş Bankasından yapılmaktadır. Normalde bu kampanyada kefil ve ön şart aranmıyor. Ama yinede iş bankası gerekli görmesi durumunda talep etme hakkına sahiptir.

KİRA KREDİSİ KAMPANYASI İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

10.000 TL Kredi alacağınızı düşünelim. Buna göre uygulanan faiz oranı zaten %1,18 olduğunu belirtmiştik. Kredinin geri ödemesini ise 12 ay taksit ile yapmayı planlıyorsunuz. Sizlerde alınacak ek ücretlerden olan tahsis ücreti 50 TL kadar olacaktır. Bunun dışında Ortalama yıllık sigorta ücreti ise 83 liradır. (35 yaş için). Aylık taksit ödemeniz 912 TL ve Geri ödemeniz gereken ana para ise 10.944 TL olacaktır.

20.000 TL Kredi alacağınızı düşünelim. Buna göre uygulanan faiz oranı zaten %1,18 olduğunu belirtmiştik. Kredinin geri ödemesini ise 12 ay taksit ile yapmayı planlıyorsunuz. Sizlerde alınacak ek ücretlerden olan tahsis ücreti 100 TL kadar olacaktır. Bunun dışında Ortalama yıllık sigorta ücreti ise 167 liradır. (35 yaş için). Aylık taksit ödemeniz 1.824 TL ve Geri ödemeniz gereken ana para ise 21.888 TL olacaktır.

10.000 TL Kredi alacağınızı düşünelim. Buna göre uygulanan faiz oranı zaten %1,18 olduğunu belirtmiştik. Kredinin geri ödemesini ise 24 ay taksit ile yapmayı planlıyorsunuz. Sizlerde alınacak ek ücretlerden olan tahsis ücreti 50 TL kadar olacaktır. Bunun dışında Ortalama yıllık sigorta ücreti ise 67 liradır. (35 yaş için). Aylık taksit ödemeniz 494 TL ve Geri ödemeniz gereken ana para ise 11.865 TL olacaktır.

20.000 TL Kredi alacağınızı düşünelim. Buna göre uygulanan faiz oranı zaten %1,18 olduğunu belirtmiştik. Kredinin geri ödemesini ise 24 ay taksit ile yapmayı planlıyorsunuz. Sizlerde alınacak ek ücretlerden olan tahsis ücreti 100 TL kadar olacaktır. Bunun dışında Ortalama yıllık sigorta ücreti ise 134 liradır. (35 yaş için). Aylık taksit ödemeniz 986 TL ve Geri ödemeniz gereken ana para ise 23.730 TL olacaktır.

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

2017 Kurban Bayramı Krediniz Düşük Faiz İle İş Bankasında

Türkiye iş bankası geleneksel bayram kredisi, en hesaplı kurban bayramı kredisi, en uygun ihtiyaç kredisi – Yine geldik bir kurban bayramı kredi kampanyasına. Bayram 3 -4 hafta kadar bir süre kaldı. Hazırlıklar son gaz devam ediyor. Tatil seyahat programı yapanlarda var. Özellikle bayram tatilinin 9 güne uzama ihtimali de çok yüksek gibi. Büyükler ziyaret edilecek

Tek SMS ile İş Bankasından Düşük Faizli 100.000 TL Yaz Kredisi

Türkiye iş bankası yaz kredisi kampanyası, hesaplı ve uygun ihtiyaç kredisi, tc ve sms ile başvuru – Arkadaşlar vallahi bu sıralar bankalar kendileri aştılar. Faiz oranları desen fırladı gitti. Hesaplı kredi bulmak için iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Tabi 724krediler.com‘u takip edenler güncel kredi haberleri arasından 5 dakika da en hesaplı olanını seçebiliyorlar. Bizlerde durmadan

Maaşım İş Bankası’nda Kredim Hesabımda

İş Bankası maaş müşterilerine ve emekli maaşını alanlara özel ihtiyaç kredisi, uygun faizli ve hesaplı kredi – Arkadaşlar kredi lazım. Kredi çekmem gerekecek.Zira çocuğun eğitim giderleri var. Bunun dışında evdeki eşyalar artık miadını doldurdu. Değiştirip yenileyeceğiz. Arabamı değiştireceğiz ve ufak da bir tatil planı düşünüyoruz. Durumum iyi çok şükür. Bankada param da var ama. Bu

48 Ay Vadeli İş Bankası Bahar Kredisi Başvurusu için Geç Kalmayın

İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusu, Türkiye İş Bankası kredi başvurusu ve özellikleri- Zaman şartları ve ihtiyaçları çok farklılaştı ve yinelendi. Küçük büyük hepimizin ihtiyaçları oluyor. Çocuklar akıllı telefon ve tablet istiyor, Üniversitede oyun çocuğunuz ise araba. Ha birde 15 -20 yıllıdır kullandığınız ev eşyaları var. Tüplü televizyon nerede şimdiki 4 K Ultra TV’ler nerede. Tek

About Benjamin