Go to ...

Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası


Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası – Bu devirde araba herkese lazım. Otomobiller çok büyük ihtiyaç. Hastalık anında hemen arabalara sarılırız. Yağmur çamur olur, işe giderken yada çocukları okula bırakırken sıcacık güzel bir ortamda bu işinizi halledersiniz. Pazar olur alışverişlerde kullanırsınız. Hele birde yaz aylarında o çekilmez sıcaklarda kliması ile güzel seyahatlerin tadını çıkarırsınız. İnanın ki bu ve benzeri örnekler saymakla bitmez. Dolayısıyla da vatandaş araba sahibi olmak istiyor.

VATANDAŞ MODELLİ ARACI TERCİH EDİYOR

Kimisinin arabası var ama çok eski model. Sanayiden çıkmıyor. Haliyle 0 Km olmasa dahi ona yakın modelli 2. el bir araç almak istiyor. Kimisi ise 0 km araba alarak uzun yıllar sıkıntısız bir şekilde binmek istiyor. Ama sıkıntılı olan bir durum var. O da milletin yeterince parasının olmayışı. Doğal olarak da banka kredilerine başvuru yapmak durumunda kalıyoruz. Bu yazıda da kredi ihtiyacınıza örnek bir kredi kampanyası oluşturması adına Fibabanka Taşıt Kredisinden bahsedeceğim.

FİBABANKA 0 KM VE 2. EL TAŞIT KREDİLERİ

Fibabanka ile istediğiniz arabaya kolayca ulaşabilirsiniz. İster 2. el araç, isterseniz de 0 km araca ulaşabilirsiniz. Üstelik aldığınız krediyi de 48 ay vade ile geri ödeyebilme imkanınız var. Alacağınız aracın değeri 50.000 TL’ye kadar ise, bu tutarın %70’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Alacağınız araç 50.000 TL’nin üstünde ise, bu defa da altındaki tutar için yine %70 ve üstündeki tutar için de ekstradan %50 kredi alabiliyorsunuz. Sizinde cebinizde en az alacağınız aracın %30’u kadar bir paranın olması gerekiyor tabi ki de. Bu tüm bankalar için aynıdır.

KREDİ İÇİN BELİRLENMİŞ FAİZ ORANLARI

Kredi için belirlenmiş faiz oranlarından da söz etmek istiyorum. Eğer 0 Km bir taşıt alacaksanız ve faiz oranını da  3 ay ile 36 ay (dahil) yapacaksanız, faiz oranı sizler için %1,35 olacaktır. 37 ay ile 48 ay (dahil) yapacaksanız, faiz oranı sizler için %1,39 olacaktır. Eğer 2. El bir taşıt alacaksanız ve faiz oranını da  3 ay ile 36 ay (dahil) yapacaksanız, faiz oranı sizler için %145 olacaktır. 37 ay ile 48 ay (dahil) yapacaksanız, faiz oranı sizler için %1,49 olacaktır.

BAŞVURU

Krediye başvurunuzu fibabanka şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz şu linki internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx internet tarayıcınıza kopyalayarak da online başvuru imkanını yakalayabilirsiniz. Başvuruda istenilen belgeleri de sayalım. Nüfus cüzdanınız, son altı aya ait maaş bordrosu, 0 Km araç alacaksanız bunun proforma faturası, 2. el araç alacaksanız da ruhsat fotokopisini sunmanız gerekir.

0 KM TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA
  • 20.000 TL taşıt kredisini 36 ay vade ile alalım. Tabi fibabanka da bu durumda faiz oranı olarak %1,35’i bizlere sunacaktır. Kredi tahsis ücreti 105 TL kadardır. Ödemeniz gereken aylık kredi borcunuz ise 737,58 TL dir. 
  • 20.000 TL taşıt kredisini 48 ay vade ile alalım. Tabi fibabanka da bu durumda faiz oranı olarak %1,39’i bizlere sunacaktır. Kredi tahsis ücreti 105 TL kadardır. Ödemeniz gereken aylık kredi borcunuz ise 608,78 TL dir. 

 

2. EL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA
  • 20.000 TL taşıt kredisini 36 ay vade ile alalım. Tabi fibabanka da bu durumda faiz oranı olarak %1,45’i bizlere sunacaktır. Kredi tahsis ücreti 105 TL kadardır. Ödemeniz gereken aylık kredi borcunuz ise 752,27 TL dir. 
  • 20.000 TL taşıt kredisini 48 ay vade ile alalım. Tabi fibabanka da bu durumda faiz oranı olarak %1,39’i bizlere sunacaktır. Kredi tahsis ücreti 105 TL kadardır. Ödemeniz gereken aylık kredi borcunuz ise 624,23 TL dir. 

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Yaza Özel 0 KM Taşıt Krediniz Yaza Özel Vakıfbank’da

48 Ay Vadeli 0 km Taşıt Kredisi, Vakıfbank Araba kredisi, yaz kredisi, düşük faizli kredi – Yaz ayları ile birlikte arabanın ne kadar ihtiyaç olduğunu bir kere daha anladık. Hele birde sıcak bir memlekette yaşıyorsanız, klimasız araba olmadan olmuyor. İş güç, seyahat, gezi vs. her şeyde araba ihtiyacımıza koşuyor. Bu nedenle ara satışlarında da bir

About Benjamin