Go to ...

ziraat bankasında konut kredisi çoook düşük faiz oranı ile sizleri bekliyor


Ziraat bankasından düşük faizli konut kredisi kampanyası – 724krediler.com‘un ev sahibi olmak isteyen okurları, hepinize hoş geldin diyerek yazımıza başlamak istiyorum. Bunca zamandır çalıştınız, çabaladınız. Kendinizce de biraz birikim yaptınız. Ama daha fazla geç olmadan ve yaşlılık gelmeden ev sahibi olmak istiyorsunuz. Bu isteğinizde de çok haklı olduğunuzu belirtmek istiyorum. Yaşlılık geldiğinde hele bir de emeklilikte eviniz yoksa, işiniz çok çok zor.

ZİRAAT BANKASINDAN ÇOK GÜZEL BİR KONUT KREDİSİ

Doğal orak da, kredi ile de olsa bir ev sahibi olmak istiyorsunuz. Kimseye minnet etmeden kredi ödemelerinizi yapıp, 5 -10 yıl sonrasında da kendi evinizin sahibi olmak istiyorsunuz. Şimdide bankaları araştırıyorsunuz. Hesaplı, uygun ve düşük faizli kredi alma niyetindesiniz. Bizlerde bu yazı ile sizlere çok özel bir konut kredisi kampanyası sunmak istiyoruz. Ziraat bankası dikkatleri üzerine toplayacak kadar özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Sizlerde merak ediyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

ZİRAAT KONUT KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Bir kredide beklediğiniz tüm imkanları ziraat bankası sizlere sunuyor. Ülkemizin en köklü ve faaliyet sürdüren en eski bankası. Devlet bankası olması nedeni ile de faiz oranları oldukça uygun. Zaten bu kredi kampanyasını özel yapan şey fa faiz oranı. Şuan için mükemmel bir oran belirlenmiş. Ziraat bankasında en düşük faiz oranı %0,80’den başlıyor. Bu oran inanılmaz derece de düşük ve avantajlı. En yüksek faiz oranı da %0,88 ve bu oran bile çok iyi.

120 AY VADE İLE SABİT FAİZ

Aldığınız zamandaki faiz oranı sabit kalmaktadır. Zaman içerisinde faizde artış meydana gelirse, sizi etkilemiyor. Ödemeleriniz de faiz oranınız da sabit oluyor. Aldığınız krediyi 120 aya kadar taksit yapabilirsiniz. Gördüğünüz gibi vadesi oldukça uzun. Bunun dışında alacağınız konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Bunun dışında gayrimenkule ipotek tesis ediliyor. Tabi ziraat bankası gerekli görürse ek teminat da isteyebilir.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Başvurunuzu ziraat bankası şubelerinden yapabilirsiniz. Ayrıca online başvuru imkanınız da bulunmaktadır. İnternetten başvuru için bu ziraat.com.tr/tr/Bireysel/Basvurular/Pages/KonutKredisiBasvuru.aspx linki kullanabilirsiniz. Açılan sayfada kimlik numaranızı, telefon numaranızı, almak istediğiniz evin tutarını, aylık gelirinizi vb. tarza bilgileri sisteme girerek başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

ÖRNEK KONUR KREDİSİ HESAPLAMALARI
 • 60.000 TL KONUT KREDİSİNE İHTİYACINIZ VAR.
 • GELİR DURUMUNUZ İYİ VE 36 AY VADE İLE KREDİNİZİ ÖDEMEK İSTİYORSUNUZ.
 • BU İSTEĞİNİZE GÖRE FAİZ ORANI SİZLER İÇİN %0,80 OLACAKTIR. 
 • AYLIK TAKSİT TUTARINIZI HESAPLADIĞIMIZ DA 1.924,78 TL KARŞIMIZA ÇIKIYOR.
 • TOPLAM GERİ ÖDEMESİNE BAKTIĞIMIZDA DA 69.292,08 TL OLACAKTIR.
 • YILLIK MALİYE ORANININ %11,1264 DÜR. 

 

 • 60.000 TL KONUT KREDİSİNE İHTİYACINIZ VAR.
 • GELİR DURUMUNUZ İYİ VE 60 AY VADE İLE KREDİNİZİ ÖDEMEK İSTİYORSUNUZ.
 • BU İSTEĞİNİZE GÖRE FAİZ ORANI SİZLER İÇİN %0,88 OLACAKTIR. 
 • AYLIK TAKSİT TUTARINIZI HESAPLADIĞIMIZ DA 1.291,42 TL KARŞIMIZA ÇIKIYOR.
 • TOPLAM GERİ ÖDEMESİNE BAKTIĞIMIZDA DA 77.485,20 TL OLACAKTIR.
 • YILLIK MALİYE ORANININ %11,7831 DİR. 

 

 • 60.000 TL KONUT KREDİSİNE İHTİYACINIZ VAR.
 • GELİR DURUMUNUZ İYİ VE 120 AY VADE İLE KREDİNİZİ ÖDEMEK İSTİYORSUNUZ.
 • BU İSTEĞİNİZE GÖRE FAİZ ORANI SİZLER İÇİN %0,88 OLACAKTIR. 
 • AYLIK TAKSİT TUTARINIZI HESAPLADIĞIMIZ DA 811,63 TL KARŞIMIZA ÇIKIYOR.
 • TOPLAM GERİ ÖDEMESİNE BAKTIĞIMIZDA DA 97.395,60 TL OLACAKTIR.
 • YILLIK MALİYE ORANININ %11,4732 DİR. 

 

Değerli okurlarımız, yukarıdaki faiz oranında ziraat bankasının sunmuş olduğu konut ürün paketini de almanız gerekiyor. Dask yaptırmanız zorunlu zaten. Konut sigortası alacağınız evin metrekaresine göre ve fiyatına göre değişecektir. Hayat sigortası sizin yaşınıza, cinsiyetinize, alacağınız kredinin tutarına ve vadesine göre değişiklik gösterecektir. Son olarak ipotek tesis ücreti de ödemeniz gerekecektir.

BU ÖZEL YAZIYI FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

4 Ay Ertelemeli Kredinizi IngBank’tan Şimdi Alın 2018’de Ödemeye Başlayın

Ingbank İhtiyaç Kredisi, Kredinizi Şimdi alın 2018’de taksit ödemesine başlayın, 4 Ay ertelemeli hesaplı, uygun ve düşük faizli kredi ing bank – Arkadaşlar her geçen gün bankalar farklı ve değişik bir kredi kampanyası ile karşımıza çıkıyorlar. Yok daha neler, bunu da mı yaptılar dediğim ay yok. Yenilikler zaten başlı başına müşterilere çok büyük bir hizmet.

About Benjamin