Go to ...

Vakıfbank 7/24 Cebe Para Gönder Teknolojisi


Vakıfbank 7/24 Cebe Para Gönder Teknolojisi – Teknoloji hayatımızda çok önemli yerler edinmeye başladı. Hatta teknoloji sayesinde dünya ayaklarımıza kadar gelebiliyor. Tabi teknolojik gelişmeleri ciddi manada takip eden kurumların başında da finans kuruluşları yer alıyor. Özellikle bankalar hizmetleri ile teknolojiyi bir araya getirerek sizlerin beğenisine sunuyor. Aslında bu bir nevi bankaların da, müşterilerin de ciddi manada işine yarıyor. Müşteriler bankaya gidip yorulmadan işlerini hallediyorken, bankalarda aynı anda binlerce kişiye ulaşabiliyor.

VAKIFBANK 7/24 CEBE PARA GÖNDER TEKNOLOJİSİNİ DUYDUNUZ MU?

Artık herkesin cebinde bir banka var desem yalan olmaz herhalde. Bankalar ayaklarımıza kadar gelmiş ve şubede halledebileceğimiz bir çok işi cep telefonumuz ile kolaylıkla halledebiliyoruz. Daha önce bankaların çeşitli özelliklerinde söz etmiştik. Hatta görüntülü kredi seçeneğinden bile bahsetmiştik. Bu yazımızda ise Vakıfbank’ın yeni geliştirdiği bir bankacılık hizmetinden söz edeceğiz. 7/24 Para gönderebileceğiniz bir sistem geliştirmişler. Duydunuz mu? bilmiyorum ama ben bilmeyenler için bu özelliği açıklamak istiyorum.

VAKIFBANK 7/24 CEBE PARA GÖNDER TEKNOLOJİSİ NEDİR?

İlk önce genel bir tanım yapalım isterseniz. Bu sistem ile dilediğiniz kişiye cep telefonunuz ile anında para yollayabiliyorsunuz. Üstelik vakıfbank müşterisi olmasına da gerek olmuyor. Üstelik bu işlemleri 7 gün 24 saat gerçekleştirebiliyorsunuz. Cumartesi pazar, haya hafta içi 17.00’dan sonra bile, bu teknoloji yardımınıza koşuyor. Normalde bu sistem basit gibiymiş gibi gözükse de, aslın da hiçte sandığınız gibi değil. Zira mesai saatlerinden sonra para ihtiyacı olabiliyor. Havale işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz ama başka bankalara EFT işlemi yapamıyorsunuz. İşte bu sistem bir nevi EFT’yi sollayacak gibi.

NASIL PARA GÖNDERİLİYOR?

Cepte para gönderme yolu çok kolay. Hem mobil bankacılıktan hemde internet bankacılığından işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. peki nasıl cepte Para teknolojisi ile nasıl para gönderiliyor? Şimdi bunu sade bir dil ile açıklamaya çalışalım. Altını çiziyorum vakit yada zaman kavramına takılmadan mobil bankacılığa giriş yapıyorsunuz. Ardından burada Para Gönderme linkinden, Cebe Para Gönder tercihini işaretliyorsunuz. Bundan sonra parayı kime yollayacaksanız onun T.C. Kimlik numarasını yazıyorsunuz. Cep telefonu numarasını ve ne kadar para gönderecekseniz tutarı giriyorsunuz. İşte hepsi bu.

GÖNDERİLEN PARA NASIL ALINIYOR?

Parayı alacak kişi, herhangi bir vakıfbank ATM’sine gidiyor. Burada kartsız işlemler menüsüne giriyor. Ardından paranızı kolay bir şekilde alıyorsunuz. Tabi parayı almadan önce doldurmanız gereken ufak bölümler oluyor. Sırasıyla, T.C. Kimlik numaranızı giriyorsunuz. Ardından cep telefonu numaranızı giriyorsunuz. Sonra gönderen kişinin cep telefonu numarasını yazıyorsunuz. Bundan sonra telefonunuza bir şifre geliyor ve o şifre ile paranızı alıyorsunuz. Anlatınca az biraz uzun oldu ama. Uygulamada 2 dakika da paranızı alırsınız.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Para gönderme işleminizi dilediğiniz zaman yapabiliyorsunuz. Bu işlemden ufak da olsa bir masraf  alınıyor. Diyelim ki birine para gönderdiniz ve o kişi 2 gün içerisinde parasını almadı. O halde para geri hesabınıza aktarılıyor. Yalnız masraf tahsil edildiğinden, bu masrafı geri alamıyorsunuz. Eğer gönderdiğiniz parayı, karşı taraf çekmeden iptal ederseniz, paranız size geri iade ediliyor. Ülkemizdeki Yani Türkiye Cumhuriyetinde ki GSM operatörleri kullanılabiliyor. Bu işlemde gönderilen SMS’ler ücretsiz oluyor. Birde en az 10 TL para gönderebiliyorsunuz. 10 TL ve katları olacak şekilde para gönderiyorsunuz. Günlük 1.000 TL’ye kadar da para yollayabiliyorsunuz.

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin