Go to ...

Akbank’tan Acil ve Anında Şubesiz İhtiyaç Kredisi


Akbank’tan Kredinizi Anında Kullanın, Akbank ile Paranız Anında Hesabınızda, Şubeye Gitmeden Kredi – Akbank müşterilerinin mutlaka bu yazıyı okumalarını tavsiye ediyoruz. Zira bankalar müşterilerine özel hizmetler sunmaktadırlar. Bu bankalardan birisi ise  Akbank dır. Lakin müşterilerinin çoğu kendi haklarını bilmiyor. Özellikle de kredi alma işlemlerinde çok fazla sıkıntı çekiyorlar. Bu yazı sizlere protokole takılmadan ve ek işler ile uğraşmadan nasıl kredi alabileceğinizi anlatacak.

AKBANK MÜŞTERİLERİNE ÖZEL ANINDA İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank müşterilerini kredi alma noktasında çok fazla yormak istemiyor. Ayrıca da bankada ki iş yoğunluğunu da azaltmak istiyor. Doğal olarak da siz müşterilerinin internetten kredi alabilmelerine olanak tanıyor. Bu sistem ile bankaya gitmek, sıra bekleme, belge sunmak gibi şeyler ile uğraşmıyorsunuz. Akbank direkt sayesinde krediye anında ulaşıyorsunuz. Bu kampanya ile alabileceğiniz minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Maksimum kredi tutarı ise 20.000 TL dir. İhtiyacınıza göre kredi alabilirsiniz.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Yalnız bu kredi tutarını sizin aylık geliriniz belirliyor. Örneğin aylık geliriniz 2.000 TL ise sizin aylık ödeyebileceğiniz maksimum kredi taksit tutarı 1.000 TL dir. Aldığınız krediyi de 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. İster 12, ay taksit, ister 48 ay taksit. Bunu siz belirliyorsunuz. Şimdi faiz oranından da biraz söz edelim. Akbank anında kredi için sizlerden %1,65 faiz oranı talep ediyor. Ya faiz oranı yüksekmiş diyebilirsiniz. Bu sözünüze bende katılıyorum. Lakin olaya biraz daha farklı bakmanızı rica ediyorum. Çünkü bu kredi çöpsüz üzüm gibidir. Doğal olarak da Kaliteli meyve nasıl pahalıysa, prosedürsüz ve anında kredinin da faiz oranı yüksek oluyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Krediye başvuru için bu; webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx?fromSegment=Bireysel linki kullanabilirsiniz. Hem detaylı bilgi sahibi olur, hemde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu hemen akbank direkt ile 2 dakikada gerçekleştirebiliyorsunuz. Ardından da onay mesajı bekliyorsunuz. Meraklanmayın, kredi istihbarat raporunuzda herhangi bir sıkıntı yok ise onayı hemencecik alıyorsunuz. Bu onaydan sonra kredi kullanımınızı ve tercihlerinizi yapıyorsunuz. Tercih işleminiz de bittikten sonra paranız anında hesabınıza yatıyor. İşte bu kadar basit. Haydi şimdide bir kaç örnek hesaplama yapalım.

ANINDA KREDİ İÇİN HESAPLAMA KALEMLERİ

Diyelim ki ufak bir işiniz var ve 3.000 TL kredi çekeceksiniz. Bunun da geri ödemesini gerçekleştirirken 12 ay vade düşünüyorsunuz. Demin faiz oranının %1,65 olduğunu zaten söylemiştik. Aylık taksit tutarınız 283,33 TL olacaktır. Cebinizden çıkacak kredi tahsis ücreti 15 TL dir. Yıllık maliyet oranı ise %27,7473 olacaktır.

Haydi şimdide 20.000 TL’ye ihtiyaç duyduğunuzu varsayalım. Geri ödeme süresini de 48 ay vade ile yapmak istiyorsunuz. Akbank faiz oranı sabit tuttuğundan %1,65 oranını alıyorsunuz. Böylece eldeki verileri dikkate aldığımızda ise aylık taksit tutarınız 649,39 TL olacaktır. Cebinizden çıkacak kredi tahsis ücreti 100 TL dir. Yıllık maliyet oranı ise %26,8931 olacaktır.

ÖNEMLİ HATIRLATMA

Alacağınız kredinin hayat sigortası vardır. Hayat sigortası yaş ve cinsiyetinin yanı sıra kredi limiti ve tutarına göre belirleniyor. Bu açıdan da net bir şey söyleyemedik. Akbank başvuruları dilediği gibi değerlendirebiliyor. Her başvuru yapana kredi çıkacak diye bir anlam çıkmasın lütfen. Kredi sicili bozuk olanlar genel anlamda ret alacaklardır. Ayrıca akbank piyasa şartlarına göre kredi şartlarında değişikliğe gidebilir. Unutmayın bu kampanya acil kredi ihtiyacınızda sizlere sunulan bir fırsattır. Anında krediye ulaşacağınızdan da faiz oranı az biraz yüksektir.

Sevgili okurlarımız, bu haberimizde siz akbank müşterilerini; anında kredi kampanyasından haberdar etmek istedik. Artık değerlendirecek olan merci sizlersiniz. Bu aşamadan sonra bizler aradan çıkıyoruz. En özel kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

 

 

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Garanti Bankası 2017 Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi Hemen Hesabınızda

Garanti bankası Bayram kredisi, Ramazan bayramı ihtiyaç kredisi, hemen, acil, hızlı kredi – Ne mutlu ki ramazan ayına ulaşabildik. Şuan ramazan ayının ilk haftası içerisindeyiz. Tabi herkesin kendince masrafları var. Ama asıl masraf, ramazan bayramında. Zira yaz tatili de ramazan bayramına denk geliyor. Örneğin tüm çocuklar baba evinde buluşabilecek. Bayramdan sonra da güzel bir tatile

Qnb Finansbank Hazır Kredi ile İhtiyaç Duyduğunuz Anda Paranız Hesapta

Qnb Finansbank Hazır Kredi, Acil Kredi, Anında İhtiyaç Kredisi – Sevgili Qnb Finanasbank müşterileri, bu yazımız sizlere özel olarak geliyor. Her banka müşterileri için bazı özel hizmetler sunar. Bu sayede de kendinizi hem özel hisseder, hemde işlerinizi çarçabuk halledersiniz. Esasen bu zamanda en önemli işlerimiz para ile dönüyor. Hatta öyle anlar oluyor ki, acil nakite

Çok Acil Para lazım nereden bulabilirim ?

Acil para bulma yolları, acil para kazanmak, acil para nereden bulurum?- Çok özel bir yazı ile karşınızdayız. İnanın ki günde binlerce insan acil para lazım, sözcüğünü söylüyor. Para demek iş demek. Para demek mal demek mülk demek. Para demek güç demek. Para demek çarkları döndürebilmek demek. Bir şekilde hayatımızı idame etmeye çalışıyoruz. İşte burada finansal işlerimiz

About Benjamin