Go to ...
RSS Feed

Türkiye Halk Bankası 79. Yıla Özel Halk Günü İhtiyaç Kredisi


Düşük faizli halk bankası ihtiyaç kredisi kampanyası, Halk Günü İhtiyaç kredisi – Kim ne derse desin ama kapitalist sistem tüm dünyaya etkin durumda. Haliyle de her isteğin bir de maddi karşılığı oluyor. Bizim ise ihtiyaçlarımızın ardı arkası kesilmiyor. Ayrıca bu ihtiyaçların maddi karşılığı çok yüksek. Peki kaç kişinin cebinde 50 bin lira para var? Toplum olarak çok zengin değiliz. Aylık kazancımızda ancak aylık giderlerimizi karşılıyor. Doğal olarak da büyük ihtiyaçlar için kredi çekmek durumunda kalıyoruz.

HALKBANK”TAN AVANTAJLI KREDİ KAMPANYASI

Kredi çekilecekse muhakkak araştırma yapılması gerekiyor. Bu açıdan da sitemizdeki güncel kredi haberleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca da bu yazıda ise sizlere Halkbank seçeneğini sunmak istiyoruz. Zira bu sıralar halkbank için özel bir günü ifade ediyor. Neden mi? Çünkü Halkbank 79. yıl dönümünü kutluyor. Doğal olarak da bu durumu herkes için avantaja döndürmek istiyor. Halk Günü Diye de bir kredi kampanyası yapmış. Görenlerin dikkatini ve ilgisini üzerinde topluyor. Haydi ozaman hep beraber ce özelliklerini inceleyelim.

HALK GÜNÜ KREDİ FIRSATI HALKBANK’TA İŞTE ÖZELLİKLER

Değerli okurlarımız, demin halkbank’ın 79. yıla özel bir kredi kampanyası yaptığından söz etmiştik. Aslında bankaların böyle özel durumlarını kaçırmamak gerekiyor. Çünkü faiz oranları çok düşük oluyor. Kredi çekmek durumunda kalanların da değerlendirmesi gereken bir durum. Şuan Halk Bank’ın sunduğu faiz oranı piyasanın en düşüğü. Karşımıza iki farklı seçenek ile faiz oranları çıkıyor.

Kredi Tahsis ücreti ödemek isterseniz, faiz oranı %1,13 olarak sizlere sunuluyor. Kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorum diyorsanız da faiz oranı %1,18 olarak karşınıza çıkıyor. Piyasayı biraz takip eden bu faiz oranlarının düşük ve iyi olduğunu anlayabilir. Kredinin üst limiti de tatmin edici kadar yüksek. 79 Bin lira kredi alabiliyorsunuz. Zaten 79. yıla özel yapmışlar. Kredinin vadesine de değinelim. Bu kampanya ile kredinizi 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Şöyle bir baktığımda genel itibariyle şartlar çok iyi.

HALK BANK’IN ŞARTLARI

Bu faiz oranları için halk bank iki farklı şartı sağlamanızı istiyor. Bunlar esasen basit şeyler. İlki Hayat sigortası yaptırmalısınız. Bankaların neredeyse hepsi bunu zorunlu koşuyor zaten. Hayat sigortası da kredi vadesi, tutarı ve sizin yaşınız ve cinsiyetinize göre değişiklik gösteriyor. Örneğin 35 yaşındaki erkek bir müşteri 48 ay vade ile 15 bin lira kredi çekecekse yıllık ortalama hayat sigortası 47 TL dir. İkinci şart ise en az kredi taksidi kadar Kredili Mevduat hesabı açtırmanız gerektiğidir.

KREDİYE SMS İLE BAŞVURU YAPABİLME İMKANI

Bu kredi başvurusu için bankaya kadar gidip yorulmanızı gerektirecek bir durum yok. İnternet şubeden başvuru yapabileceğiniz gibi, SMS ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümünü açın. Sonrada ekrana HALK yazın ve bir boşluk bırakarak Vatandaşlık numaranızı yazın. Sonra bir boşluk daha bırakıp Aylık gelirinizi ve bir boşluk bırakıp İstediğiniz kredi tutarını yazın. Mesaj metni bittikten sonrada 3452‘ye bunu gönderin. Örnk; HALK 32132132132 2200 15000

15.000 TL KREDİ İÇİN HESAPLAMALAR

15.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile alacaksınız. Kredi tahsis ücreti ise ödemek istediğinizden 78,75 TL cebinizden çıkacak. Aylık ödemeniz gereken kredi tutarına baktığımızda ise 427 TL karşımıza çıkıyor. Yıllık toplam maliyet oranı ise %17,8815 dir. Hayat sigortası yaşınızı ve cinsiyetinize göre hesaplanacak.

15.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile alacaksınız. Kredi tahsis ücreti ise ödemek istemiyorsunuz. Aylık ödemeniz gereken kredi tutarına baktığımızda 427 TL karşımıza çıkıyor. Yıllık toplam maliyet oranı ise %17,8815 dir. Hayat sigortası yaşınızı ve cinsiyetinize göre hesaplanacak.

 

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar