Go to ...

Halkbank’tan Çıtır 5.000 TL Kredimini İnanılmaz Derecede Düşük Faizli


Halkbank Kredi mini, düşük faizli, büyük avantajlı halkbank ihtiyaç kredisi- Düşük limitli nakit ihtiyaçlarınız için çok özel ve çok güzel bir kredi kampanyası haberi hazırladık. Hepimizin kendimize göre bir giderleri oluyor. Örneğin çamaşır makinemiz bozulabiliyor ve yenisine ihtiyaç duyabiliyoruz. Yada kasko yaptırmamız gerekebiliyor. Yani bunun gibi ufak ihtiyaçlarımız oluyor ama gel gör ki bu ihtiyaçlar için bile cebimizden para çıkaracak halimiz yok.

UFAK İHTİYAÇLARA KESİN ÇÖZÜM HALKBANK’DA

Kimi zaman hastaneye, kimi zaman beyaz eşyaya, kimi zaman da kişisel giderlerimiz için nakite sıkışıyoruz. Acaba neren para buluruz? nereden kredi alırız ve çekeriz diye. İşte bu yazı sizler için bir çözüm yolu olacak. Halkbank küçük sorunlarınız için kredimini hazırlamış. Bizler de detaylı bir şekilde bu kampanyayı inceledik ve sizlere sunmak istedik. Sizlerde ufak ihtiyaçlarınızda değerlendirebilirsiniz. Haydi hep beraber detaylara inelim.

HALKBANK KREDİMİNİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Bu kredi ile düşük vadeli ve düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabiliyorsunuz. En yüksek kredi miktarı 5 bin liradır. İhtiyacınıza göre bin lira, 2 bin, 3 bin neyse alabilirsiniz. Kredi vadesi ise en fazla 10 aydır. Kısa vade ile aldığınız krediyi bir yıl olmadan bitirebilirsiniz. Ama en güzeli faiz oranı. Mükemmel bir faiz oranı sizlere sunuluyor. Ne Çünkü %1,10 oranını veren banka şuan yok. Bazı özel kredi kampanyaları var ama herkese hitap etmiyor.

Bu faiz oranının şuan için piyasanın en iyisi olduğunu söyleyebiliriz. İhtiyaç bile duymayanların sırf faiz oranından dolayı çıtır çıtır 5 bin lira alacaklarını tahmin ediyorum. Hatta bu krediye çalışan eşlerin her ikisinin de başvuru yaptıkları olabiliyor. Zira 10 bin lirayı yüksek faizli alacaklarına bu şekilde bir çözüm de üretebiliyorlar. Kredi başvurusunu Halkbank’dan yapabilirsiniz. Giderken gelir belgenizi, adres belirten belgenizi ve nüfus cüzdanınızı da yanınıza alınız.

KREDİMİNİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR
  • 1.000 TL Krediyi 10 Ay Vade ve %1,10 Faiz oranı ile aldığınızı farz edelim. Buna göre Aylık taksit tutarınız 107,40 TL dir. Toplamda geri ödenecek kredi tutarı 1.074,02 TL dir. Tahsis ücretinin de 5 TL olduğunu belirtelim.
  • 3.000 TL Krediyi 10 Ay Vade ve %1,10 Faiz oranı ile aldığınızı farz edelim. Buna göre Aylık taksit tutarınız 322,20 TL dir. Toplamda geri ödenecek kredi tutarı 3.222,80 TL dir. Tahsis ücretinin de 15 TL olduğunu belirtelim.
  • 5.000 TL Krediyi 10 Ay Vade ve %1,10 Faiz oranı ile aldığınızı farz edelim. Buna göre Aylık taksit tutarınız 537,01 TL dir. Toplamda geri ödenecek kredi tutarı 5.370,13 TL dir. Tahsis ücretinin de 25 TL olduğunu belirtelim.

 

Gördüğünüz gibi kredi mini olduğundan masrafları da mini oluyor. Örneğin tahsis ücreti 5 bin lirada 25 TL dir. Bunun dışında hayat sigortası da yaptırmalısınız. Diyelim ki 35 yaşında bir erkeksiniz ve 5 bin lira krediye başvuru yaptınız. Sizlere sunulacak olan sigorta tutarı 25 TL olacaktır. Hayat sigortası yaşa, cinsiyete göre değişecektir.

 

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Ayda 151 TL’ye 5.000 TL kredi enpra.com’da

Masrafsız kredi, enpara.com, sigortasız kredi, en uygun kredi- 724krediler.com‘un şanslı okurları, mükemmel bir kredi haberi ile karşınızdayız. Çekirdeksiz üzüm diye niteleyebileceğimiz bir krediden söz edeceğiz. Çıtır çıtır 5 bin liracık. Kim istemez ki? Zengini de ister, alt gelirli vatandaşta ister. Ufak ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebileceğiniz bir limit. Tüm bankalarda bu krediyi veriyor. Bizlerde bu krediyi en

About Benjamin