Go to ...

Türkiye Finans 48 Ay Vade ve %1,11 Kar Oranı ile Bahar Dönemi Taşıt Kampanyası


Türkiye Finans Bahar Dönemi Taşıt Finansmanı, Avantajlı Taşıt Finansmanı – Ülkemizde faizsiz bankacılık ile ilgilenen ve çalışan çok fazla insan var. sonuç itibariyle nüfusunun neredeyse %99’u Müslüman olan bir ülkedeyiz ve insanların yerine getirmesi gereken vecibeleri vardır. Bu açıdan da insan faize bulaşmak istemeyebilir. Bu onun en doğal hakkı ve dini bir gereklilik. İşte burada da faizsiz yani katılım bankaları ortaya çıkıyor ve değere biniyor.

TÜRKİYE FİNANS’TAN TAŞIT FİNANSMANI KAMPANYASI

Vatandaşlarda ihtiyaçlarını girebilme adına bu bankalara yoğun ilgi gösteriyor. En fazla da taşıt ihtiyaçlarını faizsiz bir şekilde almak istiyorlar. Ülkemizde şuan için toplam 5 tane katılım bankası bulunuyor. Bu bankalardan birisi de Türkiye Finans dır. Sizler için bahar ayına özel taşıt kampanyası hazırlamışlar. Bizler de hemen bu kampanyayı inceledik ve sizlere sunmaya layık gördük. Yazımızın devamında da bu özel kampanyanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

TÜRKİYE FİNANS BAHAR DÖNEMİ TAŞIT FİNANSMANI KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Sizlerde sıfır kilometre yada ikinci el beğendiğiniz araçlara Türkiye Finans ile uygun taşıt finansman desteği ile ulaşabilirsiniz. Herkes avantajlı taşıt finansmanından faydalanabilir. Tabi gerekli olan şartları yerine getirdikleri sürece. Vade süresi uzun bir kampanyadır. Toplam da 48 aya kadar finansmanınızı taksitlendirebilirsiniz. Bunun dışında kar oranları da makul seviyelerdedir. En düşük kâr oranı %1.11’den başlıyor. Bu oran da güzel ve fena değil.

SON BAŞVURU TARİHİNE DİKKAT EDİN

Bu kampanyanın son başvuru tarihi 30 haziran 2017 dir. Bu tarihe kadar kararınızı vermeniz gerekecek. Bu finansmanın avantajlarından birisi; ister 0 km, ister de 2. el araç finansman desteği alabilmenizdir. Bunun dışında satın almak istediğiniz aracın kaskosunu da Türkiye Finans Bankasından yaptırarak daha da avantajlı oranlar ile finansman desteğine ulaşabilirsiniz. Bankanın başvurunuzu değerlendirme hakkının olduğunu unutmayınız.

Türkiye finans ekstradan belge ve kefil siteme hakkına da sahiptir. Bunun dışında piyasa şartlarına göre Türkiye Finans kampanyanın şartlarında değişiklik yapabilir yada tamamıyla durdurabilir. Ama şu gün itibariyle, tüm şartları sizlere aktarıyoruz. Dilerseniz şimdide sayısal veriler ve hesaplamalar üzerine yoğunlaşalım ve bu konuyu daha da iyi anlamanıza yardımcı olalım. Belirttiğimiz Kâr oranı kasko da yaptırmanız şartıyla sizlere sunulacaktır.

BAHAR DÖNEMİ TAŞIT FİNANSMANI HESAPLAMALARI

35.000 TL Taşıt finansmanı almayı düşünüyorsunuz. Bunu da 12 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Bu şartlarda kâr oranı da %1,11 olacaktır. Aylık Taksit tutarı 3.175,32 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 38.103,84 TL dir. Toplam Tahsis ücreti 183,75 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı da %18,55 dir.

35.000 TL Taşıt finansmanı almayı düşünüyorsunuz. Bunu da 24 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Bu şartlarda kâr oranı da %1,18 olacaktır. Aylık Taksit tutarı 1.730,34 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 41.528,16 TL dir. Toplam Tahsis ücreti 183,75 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı da %19,11 dir.

35.000 TL Taşıt finansmanı almayı düşünüyorsunuz. Bunu da 36 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Bu şartlarda kâr oranı da %1,20 olacaktır. Aylık Taksit tutarı 1.252,73 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 45.098,28 TL dir. Toplam Tahsis ücreti 183,75 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı da %19,22 dir.

35.000 TL Taşıt finansmanı almayı düşünüyorsunuz. Bunu da 48 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Bu şartlarda kâr oranı da %1,20 olacaktır. Aylık Taksit tutarı 1.022,87 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 49.097,76 TL dir. Toplam Tahsis ücreti 183,75 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı da %19,62 dir.

Tahsis ücreti alacağınız finansman tutarının binde beşi kadardır. Bunun dışında kasko ise aracın modeline, ücretine ve yaşına göre değişmektedir. Detaylı bilgi ve başvuru için Türkiye Finansbank şubelerine uğramanız gerekecektir.

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Halkbank’dan Emeklilere Mini Kredi 48 Ay Vade ile 5 Bin Lira

Halkbank Emekli Mini Kredi, Emeklilere Özel Mini İhtiyaç Kredisi- Saygıdeğer büyüklerimiz, emekli okurlarımız. Bu yazıyı sizlere özel olarak derlemek istedik. Hepimiz krediye ihtiyaç duyuyoruz, ama emekliler bir adım önde. Çünkü bizler kendimiz için kredi çekerken, emeklilere sadece kendini düşünmez, torunun ihtiyacına kadar düşünüyorlar. Kimi zamanda ufak ihtiyaçları olabiliyor. Örneğin bir iki eşyasını yenilemek isteyen olabilir.

About Benjamin