Go to ...

Şubeye Gitmeden Kredi Hesapta Siz Yorulmadan Ayağınıza Gelen Kredi


Şubeye gitmeden kredi, şubesiz kredi veren bankalar, şubeye gitmeden kredi alma- Yine bomba gibi bir kredi haberi ile karşınızdayız. Sizler için mükemmel ve içeriği bilgi dolu bir kredi haberi hazırladık. Artık insanlar için zaman çok önemli bir değer. Marketlerde dahi kasada sıraya giren ce sonra kızıp elindekileri bırakan insanlara sizlerde şahit olmuşsunuzdur. Ben bundan dolayı kimseyi yadırgamam. Zira bir çok kimseler için vakit nakittir. Yarım saat bile çok önemlidir.

ZAMAN VE KREDİNİN ÖNEMİ

Örneğin geçenlerde bir marketçi arkadaşımla görüştüm. Çok acil kredi çekmem lazım ama, dükkanı bırakacak kimseye yok diye dert yandığını gördüm. Aynı şekilde adam borsacı, yada doktor veya öğretmen. Hele hele esnafların bankaya gerçekten de ayıracakları zamanları yok. Böyle olunca da doğal olarak bankalarda online veya sms ile kredi başvurularımı devreye soktu. Ama bu gelişmeyi bir çok kişi yetersiz buldu. Zira kredi onaylanırsa tekrardan bankaya gitme serüveni yaşanılacaktır.

ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ VEREN BANKALAR

Bu durumu da anlayan bankalar artık kendi müşterisi için şubeye gelmelerine gerek bile kalmadan kredi başvurusu yapabilmeyi ve kredi onayladığında anında hesabına geçirmeyi planladılar ve bunda da başarılı oldular. Ne bankaya gidip yorulacağım ki. Kredim hesabıma kadar yatıyor zaten. Dilerseniz şimdide bu imkanı müşterilerine sunan bankaları kampanyaları ile birlikte teker teker inceleyelim.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ İLE KREDİN HESABINDA

İlk banka olarak aktifbank’ı tercih ettim. Burada aktifbank kendi müşterilerine toplamda 5 dakika içerisinde kredi alabilme imkanı sunuyor. Bu da çok özel bir ayrıcalık. 48 ay vade yapabilme imkanı tanınıyor. Faiz oranı ise %1,79 olarak belirlenmiş. Biraz yüksek gibi ama sigorta yaptırılmıyor. Buda bir avantajı. Hani bir biri karşılayabiliyor. Burada en fazla alabileceğiniz kredi tutarı 25.000 TL dir. Eğer aktifbank müşterisi değilseniz de yine yerinizden kıpırdamadan 10 içerisinde kredinin hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİ BAŞVURUSU KOLAY ŞUBESİZ KREDİ

Günde 10 liraya ayda 10 bin lira. fena değil. Şubeye gitmeden kredi başvurunuzu yapıp, yine şubeye gitmeden kredi hesabınızda bulabilirsiniz. Aylık faiz oranı %1,29 ile %1,79 arasında değişiyor. Bunu belirleyen ana unsurda; sizin kredi notunuz oluyor. Kredi notunuz yüksekse düşük faiz sizi bekliyor anlayacağınız. Vade sayısını 48 aya kadar yapabiliyorsunuz. bu krediye 75 yaşına kadar olan müşterileri yararlanabiliyor. Kredi notuna güvenenler düşünebilirler.

BANKPOZİTİF ŞUBESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Toplam 4 Dakikada  kredi almaya ne dersiniz? Bankpozitif ile bu mümkün. Yeni nesil bankacılık. Şubeye gitmeden 50 bin liraya kadar ihtiyaçlarınızda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankpozitif müşterileri kredilerini hemen hesaplarına atabiliyorlar. Ama ilk defa başvuru yapacak olanlarda kesinlikle şubeye gitmiyor. Kendileri sözleşme imzalatmak için ayağınıza kadar geliyor ve paranız istediğiniz hesaba yatıyor.

Faiz oranı olarak da %1,49 belirlenmiş. Alacağınız kredide komisyon yok, dosya masrafı yok, sigorta yok. Şubeye gitme ve şubede sıra bekleme derdi de yok. Yeter ki kredi yeterliliklerini yerine getirin.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KREDİ İLE HAFTA SONU KREDİN HESABINDA

Qnb Finansbank müşterileri dilerse hafta sonu da kredilerini hesaplarına aktarabiliyorlar. Online kredi ile qnb finansbank müşterilerine çok özel bir kredi imkanı sunuyor. Kredinin üst limiti 30 bin liradır. Faiz oranı ise %1,17 ile %1,62 arasında değişiyor. Kredi notuna güvenen herkes bu kredinin düşük faizinden yararlanabilir. Zira faiz oranını kredi skoru belirliyor. 48 Aya kadar taksit yapabilme şansınızda var. Üstelik dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da ödemelerinize başlayabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ŞUBESİZ KREDİ

Garanti bankası da müşterileri için güzel bir kampanya düzenlemiş. Faiz oranı %1,14 ile %1,33 arasında değişiyor. Şubeye gitmeden alabileceğiniz kredi tutarı 25 bin liradır. Daha yüksek limitli kredi istiyorsanız şubeye gitmeniz gerekecek. Başvurunuzu Garanti internet şubesinden veya garanti cep şubesinden yapabiliyorsunuz. Başvurunuz onaylandığı zaman da ihtiyaç duyduğunuz para hemen hesabınıza yatıyor. Şubeye gitme derdi olmadan.

AKBANK MÜŞTERİLERİNE ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ ALMA ŞANSI

Sizlerde akbank müşterisi iseniz, 18 yaşından büyükseniz ve istihbarat raporunuz da olumu sonuçlanırsa şubeye gitmeden krediniz hesabınıza yatıyor. Düzenli gelir, temiz kredi sicili ve iyi bir kredi notu sayesinde krediniz 24 saat içerisinde onaylanıyor. Alacağınız kredinin en üst limiti 48 aydır. Faiz oranı ise %1,14 olarak belirlenmiştir. 20 bin liraya kadar kredi için internet ve cep şubeyi kullanabilirsiniz.

ENPARA.COM İLE KREDİ ALMAK ÇOK KOLAY

Şubesiz bankacılığın somut hali olan enpara.com sizler için çok kolay kredi alabilme imkanı sunuyor. Enpara.com müşterileri toplamda 5 dakikada kredilerini hesaplarına aktarabiliyorlar. Alacağınız krediyi 48 ay kadar vade yapabiliyorsunuz. Faiz oranı vade ile orantılı oluyor. 12 Ay vade ile %1,29 faiz oranı ile alabiliyorken, 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,35 olarak belirlenmiş. Enpara.com müşterisi değilseniz bile şubeye gitmeden kredinize 1 hafta içerisinde kavuşabiliyorsunuz.

Saygıdeğer okurlarımız, sizler için şubeye gitmeden kredi alınabilecek olan bankaları bir araya getirmeye çalıştık. Sizlerde işinizi gücünüzü bırakamıyorsanız. Bu bankaları kullanarak kredinin ayağınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Şimdilik bizlerden bu kadar. Ama güncel kredi bilgileri ve doğru kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

SİZLERDEN RİCA ETSEM, BU YAZIYI HERKESİN GÖREBİLMESİ İÇİN BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİ? YAZIMIZI FACEBOOK HESABIN İLE BEĞENİRSEN SEVİNİRİM.

En Uygun Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangileridir ?

Sms Kredi Başvurusu İnanılmaz Çok Basit

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Banka Kredi Başvuruları Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ?

Kredi Başvurusu Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ? – Bilgilendirici ve çok önemli bankacılık konularına açıklık getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz uzun bir süredir yaz kredi kampanyalarını paylaşıyorduk. Lakin çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturmak istedik ve kredi kampanyalarına azıcık ara verdik. Kredi çılgınlığı inanılmaz derecelerde. Hemende öyle böyle değil. Günde binlerce başvuru yapılıyor.

Düşük kredi notuna kredi veren banka Aktifbank

Aktifbank Düşük Kredi Notu Sahiplerine İhtiyaç Kredisi, Düşük Kredi Notunu Dert Ermeyin, Anında Kredi- 724krediler.com‘un sevgili okurları, özel kredi haberlerinin tartışılmaz tek adresinden hepinizi saygıyla selamlıyoruz. Bugün sizler için çok özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Bende ilk duyduğumda biraz inanamamazlık gösterdim ama, detaylara inince muhakkak ki sizlere sunmam gereken bir kredi kampanyası olduğuna kanaat

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun Veren Bankalar

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun ve Düşük Faizli Veren Bankalar- Arabasız hayat gerçekten de çok ama çok zor. Araba ile ilgili dünyalar kadar işimiz oluyor. Alışverişlerden tutun da il dışı iş seyahatlerine, oradan da hastaneye kadar adeta elimiz ayağımız oluveriyor arabalar. İddia ediyorum ki bu zamanın en büyük ihtiyacı taşıtlardır.

Sicil Affı Çıktı Ama Bankalar Bihaber

Sicil Affı Çıktı Ama Bankalar Bihaber- Milyonları ilgilendiren özel bir ekonomi haberi ile karşınızdayız. Malumunuz bir kaç hafta önce Meclisten Sicil Affı Çıkmıştı. Ardından da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN‘da bu maddeyi onaylamıştı. 27 Ocak 2017 tarihinde de resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmişti. Tabi bu karar milyonlarca sicili bozuk vatandaşı havalara uçurdu. Özellikle de esnaf kesimi

Banka Kredi ve Kredi Kartı Taksitlerimi Ödemezsem Ne Olur

Kredi borcumu ödemezsem ne olur? Kredi kartı borcumu ödemezsem ne olur?- Kredi akrtı borcumu ödeyemezsem veye kredi kartı borcumu ödemezsem ne olur tarzında çok fazla sorular geliyor. Google de de çok fazla arama konusu oluyor. Bizlerde bu yazımızı, bu sorunun cevabı üzerine şekillendireceğiniz. Herkes kabul edecek ki gerek kredi kartları ile gereksede krediler ile adeta

About Benjamin