Go to ...
RSS Feed

Fibabanka İnternet Bankacılığı İle Müşterilere Anında Kredi


Fibabanka Anında Kredi Kampanyası, Müşterilere internetten anında ihtiyaç kredisi – Arkadaşlar son 3 -5 aydır bankalar kredi verme politikalarında ve sistemlerinde köklü değişikliklere gittiler. Bir bankanın hedefi daha da çok büyümektir. Bu açıdan da daha da fazla müşteriye ulaşmak durumundadır. Banka şubelerine yeni müşteri gittiğinde ise saatlerce sıra beklemek zorunda kalmaktadır. İşte bu açıdan bankalar kendi müşterilerine kolaylık olması için banka şubesine uğramadan kredi alabilmelerine olanak tanımaktadır.

FİBABANKA ANINDA KREDİ GENEL AÇIKLAMA

Bu sayede müşteriler sıkılmadan istedikleri anda kredilerine ulaşabilmekte, hem belge hazırlamaktan kurtulmakta hemde zaman kaybı yaşamamaktadır. tabi bununla birlikte banka şubelerindeki iş yükü de hafiflemektedir. İşte bu bankalardan birisi de Fibabankadır. Müşterilerinin yorulmadan kredi alabilmeleri adına İnternetten Anında Kredi kampanyası başlatmışlar. Tabi bizlerde küçük, büyük banka ayırımı yapmadığımızdan, tüm kampanyaları sizlere sunmak durumundayız. Haydi o zaman internetten anında kredinin detaylarına bakalım.

FİBABANKA İNTERNETTEN ANINDA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Sizlerde fibabanka müşterisi iseniz o halde kredi almak sizler için çok çok kolay. Fibabanka özellikle son zamanlarda sunduğu kampanyalar ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Emeklilerden tutunda, özel sektör çalışanlarına kadar bir çok kesim fibabankayı tercih ediyor. Bu kampanyası ile de müşterilerinin banka şubesine kadar yorulmaması adına kolay kredi almalarına olanak tanıyor. Sizlerde internet bankacılığına girerek anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bankaya gitmek zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca bankaya sunmanız gereken belgeler yığını da olmuyor. İmza deseniz o da alınmıyor. Her şey internetten 5 dakikada halloluyor. Bankaya belge sunmak durumunda kalmayacağınız gibi kefil göstermek zorunda da değilsiniz. Başvurunuzu internetten yaptıktan sonra onay bekliyorsunuz. Onay ile birlikte 7 gün içerisinden kredinize ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca da kredi taksidinizi ve ödeme gününüzü de belirliyorsunuz.

ANINDA KREDİ İÇİN ÖZELLİKLER NELER

Bu kredi kampanyasının en düşük kredi limiti 1.000 TL olarak belirlenmiştir. Özellikle kredi notunu yükseltmek isteyenler düşük limitli kredi tercih ediyorlar. Bunun dışında ise kredinin en yüksek limiti ise 20 bin liradır. Peki kredi vadesi kaç aydır? Fibabanka anında kredi kampanyasının maksimum vade sayısı yani taksit sayısı 48 aydır. Kendinize göre taksit sayısını belirleyebilirsiniz. Başvuruları değerlendirme ve sonuçlandırma da Fibabanka tek yetkilidir. Hani kara liste durumunuz var ise büyük ihtimal olumsuz yanıt alacaksınızdır.

Bu kredi kampanyasında kredi tahsis ücreti ödemek durumundasınız. Kredi tahsis ücreti almak istediğiniz kredinin binde beşi oranında bir tutara denk gelmektedir. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmalısınız. Bankalar hem kendilerini hemde ailenizi güvence altına almak için bu şartı önünüze getiriyorlar. Hani olur da vefat durumunda borcu sigorta şirketi ödesin diye. Hayat sigortası da sizin yaş, cinsiyet, kredi vadesi ve tutarına göre belirleniyor. Bu arada kredinin faiz oranı ise %1,29 dur ve sabittir.

FİBABANKA ANINDA KREDİ İÇİN HESAPLAMALAR

Hesaplamalarımızda herkesin çekebileceğini düşündüğümüz 5.000 TL üzerinden gideceğiz. Bu tutarı 48 ay vade ile çekmeyi planlıyorsunuz. Bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,29 olarak karşımıza çıkıyor. Hayat sigortası ortalama olarak 199,81 TL kadar olacaktır. Ayrıca cebinizden Kredi tahsis ücreti olarak da 26,25 TL çıkacaktır. Şimdi aylık taksit tutarınızı hesapladığımızda ise karşımıza 148,38 TL çıkıyor. Genel toplamda ödemeniz gerekecek tutarı ise  7.122,24 TL dir.

Acil hastane masraflarını var ve 5.000 TL’ye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu tutarı 36 ay vade ile çekmeyi planlıyorsunuz. Bankanın sizlere sunduğu faiz oranı %1,29 olarak karşımıza çıkıyor. Hayat sigortası ortalama olarak 156,76 TL kadar olacaktır. Ayrıca cebinizden Kredi tahsis ücreti olarak da 26,25 TL çıkacaktır. Şimdi aylık taksit tutarınızı hesapladığımızda ise karşımıza 182,21 TL çıkıyor. Genel toplamda ödemeniz gerekecek tutarı ise  6.599,56 TL dir.

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar