Go to ...
RSS Feed

Fibabanka Esnafa Özel 36 Ay vadeli 70.000 TL Kredi Fırsatı


Fibabanka Esnafa Kazandıran Taktik FibaPratik, Cepten ve Webten Kredi Kampanyası – 724krediler.com ailesi olarak tüm kredi ihtiyacı isteklerinize çok özel öneriler ve alternatifler sunmaya devam ediyoruz. Uzun zamandır kaliteli ve doğru bilgiler ile sizlerleyiz, Bu sayede de en hesaplı kredi tercihi yaptığınızı biliyoruz. Esnaflarımız ekonomimizin göz bebeği durumunda adeta. gerek işçi istihdamı noktasında, gerekse de sıcak paranın döngüsünün sağlanması nedeniyle esnaflarımız çok önemli bir konumda.

FİBABANKA ESNAF KREDİSİ İÇİN ÖN BİLGİLENDİRME

Bankalarda esnafların ne derece önemli olduğunu bildiğinden, onlara özel kredi kampanyaları düzenliyorlar. Özellikle de sıcak para akışı bankaların istediği şey. Ama esnafların da hayatına devam edebilmesi adına muhakkak ki bankaların kredilerine muhtaç olduğununda altını çizelim. Bu yazımda esnaf okurlarımız için bir kredi alternatifi sunmak istiyorum. Fibabanka özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Tabi esnafa özel olarak oluşturulmuş bir kampanya. Benimde dikkatimi çekince, ayrıntıları sizler ile paylaşmak istedim.

FİBABANKA ESNAF KREDİ KAMPANYASI VE TÜM DETAYLARI

Fibabanka  esnafların ne denli zorluklar çektiğini biliyor. Bu açıdan da nakit ihtiyacı olduklarını biliyor. Oluşturduğu kredi kampanyası ile de işte bu sorununuzu ortadan kaldırmayı hedefliyor. Siz nakiti dert etmiyorsunuz ve işinize gücünüze bakıyorsunuz. Ardından da hem siz hemde banka kazanmış oluyor. Tabi ekonomimiz de canlanıyor. Bu kampanyaya göre fibabankadan alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 70.000 TL dir. Mikro düzeydeki işletmeler için çok iyi bir tutardır.

Kredinin vadesi 36 aydır. Daha doğrusu bu süre en uzun taksit sayısıdır. Tabi dilerseniz 1 ay ile 36 ay arasında kredi vadenizi seçebilirsiniz. Ödeme gücünüze göre kredi vadeniz şekillenir. Faiz oranı için bir şey söylemeyelim. Çünkü bankada belirtmemiş. Bu oranlar genelde piyasa şartlarına göre belirleniyor. Bir çok bankada bu politikayı izliyor. Ayrıca bu kampanyadan yıllık cirosu 2 milyon liranın altında olan esnaf ve işletmelerimiz fardalanabiliyor.

BANKAYA SUNULMASI GEREKEN BELGELER VE FAYDALANILAN ÜRÜNLER

Kredi kampanyasındna yararlanmak isteyenlerin bazı belgeleri de bankaya sunması gerekir. Bu belgeleri hızlıca teker teker sayalım. 1. Kimlik belgesi, 2. Adres Beyanı, 3. İmza Beyannamesi, 4. Vergi Levhası, 5. Faaliyet Belgesi 6.Ticaret Sicil gazetesi- Ticaret ve Sanayi Oda Belgesi- Esnaf ve Sanatkarlar Oda Kaydı mutlaka bankaya ibraz edilmesi gerekmektedir.

Bu kampanya ile fibabanka, ticari hayatınızı daha da kolaylaştırmak adına 6 farklı ürün hizmeti de sunuyor. Bu ürünleri de teker teker sayalım. 1. Çek Karnesi, 2. Business Kart, 3. Taksitli Ticari Kredi, 4. Rotatif Kredi 5. Kredili Ticari Hesap, 6. İskonto Kredisi yararlanabileceğiniz ürünlerdir. Tabi ilk önce kredi onayı almanız gerekiyor. Ardından da bankanın uygun gördüğü limitler çerçevesinde istediğiniz ürünü kullanabiliyorsunuz.

ESNAFIN NASIL KREDİ BAŞVURUSU YAPABİLİRİM?

Esnaflar kolay kolay, iş yerini bırak da kredi başvurusu için bankaya uğrayamazlar. Bu açıdan Hem webden hemde sms ile kredi başvurusu imkanı sunuluyor. WEBden kredi başvurusu yapacak olanlar şu linki https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx internet tarayıcılarını yapıştırmaları gerekir. Ardından da açılan sayfada başvuru bilgilerini girerek ön başvurusunu gerçekleştirebilir. Ön onay aldıktan sonra da yukarıda belirttiğimiz belgeler ile bankaya gitmeniz gerekiyor.

SMS İLE BAŞVURU YAPMA YOLU

Diğer başvuru yolu olan SMS’ye değinelim. Bunun da başvurusu oldukça basittir. T.C Kimlik numaranızı biliyorsanız işiniz kolay. mesaj olarak ESNAF yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakıyorsunuz. Sonrasında ise Kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Mesaj metni hazırlandıktan sonra da bunu 3422’ye göndermeniz gerekiyor. Banka size ön onay verirse belgelerle birlikte bankaya gitmeniz gerekiyor. Sonrasında ise paranıza hemen kavuşuyorsunuz.

 

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar