Go to ...

Fibabanka Esnafa Özel 36 Ay vadeli 70.000 TL Kredi Fırsatı


Fibabanka Esnafa Kazandıran Taktik FibaPratik, Cepten ve Webten Kredi Kampanyası – 724krediler.com ailesi olarak tüm kredi ihtiyacı isteklerinize çok özel öneriler ve alternatifler sunmaya devam ediyoruz. Uzun zamandır kaliteli ve doğru bilgiler ile sizlerleyiz, Bu sayede de en hesaplı kredi tercihi yaptığınızı biliyoruz. Esnaflarımız ekonomimizin göz bebeği durumunda adeta. gerek işçi istihdamı noktasında, gerekse de sıcak paranın döngüsünün sağlanması nedeniyle esnaflarımız çok önemli bir konumda.

FİBABANKA ESNAF KREDİSİ İÇİN ÖN BİLGİLENDİRME

Bankalarda esnafların ne derece önemli olduğunu bildiğinden, onlara özel kredi kampanyaları düzenliyorlar. Özellikle de sıcak para akışı bankaların istediği şey. Ama esnafların da hayatına devam edebilmesi adına muhakkak ki bankaların kredilerine muhtaç olduğununda altını çizelim. Bu yazımda esnaf okurlarımız için bir kredi alternatifi sunmak istiyorum. Fibabanka özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Tabi esnafa özel olarak oluşturulmuş bir kampanya. Benimde dikkatimi çekince, ayrıntıları sizler ile paylaşmak istedim.

FİBABANKA ESNAF KREDİ KAMPANYASI VE TÜM DETAYLARI

Fibabanka  esnafların ne denli zorluklar çektiğini biliyor. Bu açıdan da nakit ihtiyacı olduklarını biliyor. Oluşturduğu kredi kampanyası ile de işte bu sorununuzu ortadan kaldırmayı hedefliyor. Siz nakiti dert etmiyorsunuz ve işinize gücünüze bakıyorsunuz. Ardından da hem siz hemde banka kazanmış oluyor. Tabi ekonomimiz de canlanıyor. Bu kampanyaya göre fibabankadan alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 70.000 TL dir. Mikro düzeydeki işletmeler için çok iyi bir tutardır.

Kredinin vadesi 36 aydır. Daha doğrusu bu süre en uzun taksit sayısıdır. Tabi dilerseniz 1 ay ile 36 ay arasında kredi vadenizi seçebilirsiniz. Ödeme gücünüze göre kredi vadeniz şekillenir. Faiz oranı için bir şey söylemeyelim. Çünkü bankada belirtmemiş. Bu oranlar genelde piyasa şartlarına göre belirleniyor. Bir çok bankada bu politikayı izliyor. Ayrıca bu kampanyadan yıllık cirosu 2 milyon liranın altında olan esnaf ve işletmelerimiz fardalanabiliyor.

BANKAYA SUNULMASI GEREKEN BELGELER VE FAYDALANILAN ÜRÜNLER

Kredi kampanyasındna yararlanmak isteyenlerin bazı belgeleri de bankaya sunması gerekir. Bu belgeleri hızlıca teker teker sayalım. 1. Kimlik belgesi, 2. Adres Beyanı, 3. İmza Beyannamesi, 4. Vergi Levhası, 5. Faaliyet Belgesi 6.Ticaret Sicil gazetesi- Ticaret ve Sanayi Oda Belgesi- Esnaf ve Sanatkarlar Oda Kaydı mutlaka bankaya ibraz edilmesi gerekmektedir.

Bu kampanya ile fibabanka, ticari hayatınızı daha da kolaylaştırmak adına 6 farklı ürün hizmeti de sunuyor. Bu ürünleri de teker teker sayalım. 1. Çek Karnesi, 2. Business Kart, 3. Taksitli Ticari Kredi, 4. Rotatif Kredi 5. Kredili Ticari Hesap, 6. İskonto Kredisi yararlanabileceğiniz ürünlerdir. Tabi ilk önce kredi onayı almanız gerekiyor. Ardından da bankanın uygun gördüğü limitler çerçevesinde istediğiniz ürünü kullanabiliyorsunuz.

ESNAFIN NASIL KREDİ BAŞVURUSU YAPABİLİRİM?

Esnaflar kolay kolay, iş yerini bırak da kredi başvurusu için bankaya uğrayamazlar. Bu açıdan Hem webden hemde sms ile kredi başvurusu imkanı sunuluyor. WEBden kredi başvurusu yapacak olanlar şu linki https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx internet tarayıcılarını yapıştırmaları gerekir. Ardından da açılan sayfada başvuru bilgilerini girerek ön başvurusunu gerçekleştirebilir. Ön onay aldıktan sonra da yukarıda belirttiğimiz belgeler ile bankaya gitmeniz gerekiyor.

SMS İLE BAŞVURU YAPMA YOLU

Diğer başvuru yolu olan SMS’ye değinelim. Bunun da başvurusu oldukça basittir. T.C Kimlik numaranızı biliyorsanız işiniz kolay. mesaj olarak ESNAF yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakıyorsunuz. Sonrasında ise Kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Mesaj metni hazırlandıktan sonra da bunu 3422’ye göndermeniz gerekiyor. Banka size ön onay verirse belgelerle birlikte bankaya gitmeniz gerekiyor. Sonrasında ise paranıza hemen kavuşuyorsunuz.

 

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin