Go to ...

En Uygun Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangileridir ?


Borç transfer kredisi, Borç kapatma kredisi, Borç taşıma kredisi- Bu devirde borcu olmayan bir Allah’ın kulu yok. Hepimiz borca endeksli yaşıyoruz. Borç ile hop oturup hop kalkıyoruz. Hayatımızda bir birini döndüren çarklar var. Bu çarklarda anca kredi ile dönebiliyor. Hepimiz bankalara borçluyuz. Kimimizin kredi borçları var, kimimizin de kredi kartı borçları. Askerliğimiz bitiyor, mecburen çarkı döndürebilmemiz ve iş kurabilmemiz için kredi gerekiyor.

KREDİ VE KREDİ KARTI KULLANIMI MECBURİYETİ

Haydi bu defada evlenelim diyoruz yine kredi ile gerçekleşiyor. Aldığımız maaş bir şeye yaramıyor. Çok büyük bir alım gücünü temsil etmiyor. Bunun dışında kredi kartları da hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Zira  daha ay sonu gelmeden cepte para mı kalıyor? Elbete ki kalmıyor. Çoluk çocuk yemek istiyor. Dünya kadar masraf ve ihtiyaç okuyor. Bundan dolayı da mecburen kredi kartımızı kullanmak durumunda kalıyoruz. Kredi ve kredi kartları adeta yaşam kaynağımız gibi bir şey.

BORÇ TRANSFER KREDİSİ VEREN BANKALAR

Aslında birazda bilinçsizce kredi kartı kullanımı ve plansızca kredi alımı, insanı ödeme noktasında çok fazla dara sokuyor. Hesapta olmayan masraflar çıkıveriyor. Hastane masrafları, personel giderleri vs derken bankaya olan borçlar ödenemez hale geliyor. Kara listeye düşmemek için de son çare olarak Borç kapatma kredisi yani borç transfer kredisi çekiliyor. Borç transfer kredisinin amacıda tüm banka borçlarınız tek bir bankada toplamak ve yeniden yapılandırmaktır.

Bu sayede dağınık ödeme günlerinden kurtulursunuz. Ödemelerinizi tek günde yaparsınız ve bunu da 48 ay gibi uzun vadeye yayarsınız. Tabi konut kredilerinde bu durum 120 aya kadar çıkmaktadır. Bizler bu yazıda genelde kredi kartı ve ihtiyaç kredisi üzerinde duracağız. Uzun vade ile tüm borçlar yeni bankaya toplanır sizlerde rahat bir nefes alırsınız. Dilerseniz bankaların tanıtımlarına geçelim.

BURGANBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Sizlerde dağınık banka ödemelerinden şikayetçiyseniz ve ödemelerde sıkıntı yaşıyorsanız burganbank bu borçlarınızın hepsini kendi bünyesinde toplamanız için güzel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Üstelik kredi vadesi olarak da 48 ay belirlenmiş. Faiz oranı ise %1,55’den başlıyor. Kredi tahsis ücreti kredinin binde 5’i dir. Hayat sigortası yaptırmanızda talep edilmektedir. Dilerseniz şimdide bir kaç örnek hesaplamalar yapalım.

  • 10.000 TL krediyi 12 ay vade ve %1,55 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz 937 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Hayat sigortası ise müşterinin demografik yapısına göre değişiklik gösterebiliyor.
  • 10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,63 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz 323 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Hayat sigortası ise müşterinin demografik yapısına göre değişiklik gösterebiliyor.

 

DENİZBANK EMEKLİLERE ÖZEL BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Emekli maaşını denizbank’a getiren emekliler diğer bankalardaki borçlarınızı da denizbank’a transfer edebiliyorlar. 48 Ay vade imkanı bulunuyor. Kefil gerekmiyor. Avantajlı faiz oranı olarak %1,14 belirlenmiş. Alınabilecek kredi üst limiti 60 bin liradır. Kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası bu kredide de mevcuttur. Bu kredi sayesinde diğer bankalardaki hem kredi kart borçlarınızı hemde kredilerinizi Denizde toplayabiliyorsunuz. Haydi şimdide örnek ödeme planını inceleyelim.

  • 10.000 TL krediyi 24 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz 492 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Hayat sigortası ise 217 TL dir.
  • 10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,14 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz 286 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Hayat sigortası ise 354 TL dir.

 

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Qnb Finansbank da tüm borçlarınızı tek çatıda toplamanıza imkan tanıyor. Uygun ödeme koşulları da var, 48 ay vade yapabilme şansınızda. Faiz oranı %1,17 ile %1,61 arasında değişiyor. Buda kredi skoruna göre belirleniyor. Bu krediye; taşıt kredinizi, kredi kartı borçlarınızı ve diğer ihtiyaç kredilerinizi taşıyabilirsiniz. Qnb Finanbank’daki borçlar transfer edilemeyeceği için yararlanamaz. Ayrıca konut kredisi de bu borç transfer kredisinden yararlanamıyor.

  • 10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,17 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz 288 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 52,5 TL dir. Hayat sigortası ise 351,55 TL dir.
  • 10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,61 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz 322 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 52,5 TL dir. Hayat sigortası ise 363,37 TL dir.

 

AKBANK KREDİ KARTI TAKSİTLİ BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Akbank diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı Axess’e taşımanıza müsaade ediyor. Bunu yaparken de 12 ay vade imkanı sunuyor. Faiz oranı olarak %1,84 rakamı belirlenmiş. En düşük transfer tutarı 200 TL dir. Yapılabilecek en büyük kredi tutarı ise 29 bin liradır. Birde örnek ödeme hesaplaması sunalım sizlere; 1.000 TL krediyi 12 ay vade ve %1,84 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz 95,77 TL dir.

ŞEKERBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Şekerbank 48 ay vadeli güzel bir borç transfer kredisi kampanyasını sizlere sunuyor. Kredili mevduat hesabı borçlarınızı, kredi kartı borçlarınızı ve bireysel kredi borçlarınızı şeker bankasına transfer edebilme imkanınız var. Uzun vade ile kredinizi rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Ayrıca yapabileceğiniz borç transferi üst limiti ise tamı tamına 100 bin liradır. Bu rakamda gerçekten de çok güzel. Faiz oranına gelecek olursak %1,47 rakamı belirlenmiş. Örnek maliyet hesaplamasına bakalım şimdide.

  • 10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,47 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz 310,56 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 52,5 TL dir. Hayat sigortası ise müşterinin demografik yapısına göre değişiklik gösterebiliyor.

 

ODEABANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Kredi ve kredi kartı borçlarınızı transfer edebileceğiniz bir diğer banka ise Odeabank. 36 ay vade imkanı sunuyor. Faiz oranı olarak da %1,55 sayısı belirlenmiş. Kredi tahsis ücreti alacağınız kredinin binde beşini geçmez. Sigorta tutarı ise kişinin özeline göre değişmektedir. Dilerseniz şimdide örnek ödeme planını sunalım. Bakalım nasıl bir hesaplama sunacaklar. 20.000 TL krediyi 36 ay vade ve %1,55 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz 767 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 105 TL dir. Hayat sigortası ise müşterinin demografik yapısına göre değişiklik gösterebiliyor.

VAKIFBANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Sizlerde diğer bankalardaki kredi kartları borcunuzun tümünü vakıfbank’a transfer edebilirsiniz. Burada yapılacak olan borç transfer kredisinde 18 ay vade imanı sunulmaktadır. Toplam transfer edebileceğiniz kredi tutarı 20 bin liradır. İsterseniz 3 ay sonra ödeme imkanından da yararlanabilirsiniz. Faiz oranı %1,40’dır. Kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası bu kredide de istenmektedir.

TEB KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ

CEPTETEB’liler kullandıkları kredi kartlarına isterlerse diğer banka kartı borçlarını transfer edebiliyorlar. Hemde ücretsiz ve komisyonsuz bir şekilde. Sizlerde bu sayede borçlarınızı tek bir bankadan ödeme rahatlığına kavuşuyorsunuz. Belirlenen faiz oranı %1,84’dür. Yapa bileceğiniz en düşük kredi kartı borcu transferi 250 TL iken, en yüksek kredi kartı borç transfer kredisi ise 10.000 TL dir. Yapabileceğiniz en büyük taksit sayısı ise 9 dur.

  • 1.000 TL krediyi 6 ay vade ve %1,84 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz 177,50 TL dir. 
  • 1.000 TL krediyi 9 ay vade ve %1,84 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeniz 121,50 TL dir. 

 

Saygıdeğer okurlarımız, elimizden geldiği kadarıyla ve cümlelerin bize müsaade ettiği kadarıyla sizler için borç transfer kredisi veren bankaların hangi şartlarda kredi verdiklerini açıklamaya çalıştık. Öyle sanıyorum ki yüksek derecede de istifade edilecektir herhalde. Doğru ve tarafsız kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

BORÇ BATAĞINDA KIVRANAN HERKESİN BU YAZIYI GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Sms Kredi Başvurusu İnanılmaz Çok Basit

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Banka Kredi Başvuruları Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ?

Kredi Başvurusu Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ? – Bilgilendirici ve çok önemli bankacılık konularına açıklık getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz uzun bir süredir yaz kredi kampanyalarını paylaşıyorduk. Lakin çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturmak istedik ve kredi kampanyalarına azıcık ara verdik. Kredi çılgınlığı inanılmaz derecelerde. Hemende öyle böyle değil. Günde binlerce başvuru yapılıyor.

Düşük kredi notuna kredi veren banka Aktifbank

Aktifbank Düşük Kredi Notu Sahiplerine İhtiyaç Kredisi, Düşük Kredi Notunu Dert Ermeyin, Anında Kredi- 724krediler.com‘un sevgili okurları, özel kredi haberlerinin tartışılmaz tek adresinden hepinizi saygıyla selamlıyoruz. Bugün sizler için çok özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Bende ilk duyduğumda biraz inanamamazlık gösterdim ama, detaylara inince muhakkak ki sizlere sunmam gereken bir kredi kampanyası olduğuna kanaat

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun Veren Bankalar

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun ve Düşük Faizli Veren Bankalar- Arabasız hayat gerçekten de çok ama çok zor. Araba ile ilgili dünyalar kadar işimiz oluyor. Alışverişlerden tutun da il dışı iş seyahatlerine, oradan da hastaneye kadar adeta elimiz ayağımız oluveriyor arabalar. İddia ediyorum ki bu zamanın en büyük ihtiyacı taşıtlardır.

Sicil Affı Çıktı Ama Bankalar Bihaber

Sicil Affı Çıktı Ama Bankalar Bihaber- Milyonları ilgilendiren özel bir ekonomi haberi ile karşınızdayız. Malumunuz bir kaç hafta önce Meclisten Sicil Affı Çıkmıştı. Ardından da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN‘da bu maddeyi onaylamıştı. 27 Ocak 2017 tarihinde de resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmişti. Tabi bu karar milyonlarca sicili bozuk vatandaşı havalara uçurdu. Özellikle de esnaf kesimi

Banka Kredi ve Kredi Kartı Taksitlerimi Ödemezsem Ne Olur

Kredi borcumu ödemezsem ne olur? Kredi kartı borcumu ödemezsem ne olur?- Kredi akrtı borcumu ödeyemezsem veye kredi kartı borcumu ödemezsem ne olur tarzında çok fazla sorular geliyor. Google de de çok fazla arama konusu oluyor. Bizlerde bu yazımızı, bu sorunun cevabı üzerine şekillendireceğiniz. Herkes kabul edecek ki gerek kredi kartları ile gereksede krediler ile adeta

About Benjamin