Go to ...
RSS Feed

%1,25’ten Başlayan Faiz Oranları İle ABank Yaz İhtiyaç Kredisi Kampanyası


ABank yaza özel ihtiyaç kredisi, Alternatif  Bank kredi, düşük faizli ve hesaplı kredi kampanyası – Geçen gün ihtiyaçlarımız neler bir sayayım dedim ama ucu bucağı gelmedi. O kadar çok ihtiyacımız var ki, bunları karşılamak için bir anda cebimizden çıkaracağımız paramız yok. Aylık düzenli gelirimiz olsa da, giderlerimiz de söz konusu.İşin ilginç tarafı ihtiyaçlarda artık ertelenemez hale geldi. Kardeşler artık bir birine borç para vermiyor zaten. Tefecilere de bulaşmak istemiyoruz işin doğru. Bu durumda en mantıklı hareket bankalardan kredi çekmek olarak karşımıza çıkıyor.

ALTERNATİF BANKI DEĞERLENDİRMEYİ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

Bankalarda kredi kurrukları aldı başını gidiyor. kredilere çok fazla alıştık. İşlerimizi krediler sayesinde döndürebiliyoruz. Yalnız bir çok kişi banka tercihi yaparken yanlış seçim de bulunuyor. Dolayısıyla cebinden 10 lira çıkacakken, 15 lira çıkıyor. Yüksek faizden dolayı elbette. Kredi seçimi yapılırken banka ayırımı yapılmaması gerekiyor. Daha doğrusu büyük bankalara koştururken, daha küçük ölçekli bankaları es geçiyoruz. Bende bu yazıda pek fazla duyulmayan bir banka olan; ABANK Yaz Kredisi Kampanyasından söz etmek istiyorum. belki de sizler için en doğru banka budur. Ne dersiniz?

ABANK YAZ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ

Abank, genelde Marmara bölgesinde geniş bir alt yapısı olan banka. Özel günlerde de mutlaka kredi kampanyaları yapıyor. Şimdilerde ise yayınladığı kampanya yaza özel kredi fırsatı. Bu kampanyaya göre alabileceğiniz maksimum kredi limiti 30.000 TL dir. Sizlerde ihtiyacınız doğrultusunda, 30 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz. En uzun kredi vadesinin de 48 ay olduğunu belirtelim. Burada ise aylık gelirinizi göz önünde bulundurarak taksit sayınızı seçersiniz. İster 12 ay, ister 48 ay. Dünya kadar seçeneğiniz var.

KREDİNİN ÖNEMLİ DETAYLARI

Yaz kredi kampanyasına göre faiz oranları %1,25 ile, %1,38 arasında değişiyor. Bu oranlar kredi vadesine göre değişiklik gösteriyor. Kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekiyor. Alacağınız kredinin %0,5’i kadar bir para cebinizden çıkıyor. 10 bin lira alacaksanız 50 TL’de tahsis ücreti ödemelisiniz. Hayat sigortası da yapılmaktadır. Hayat sigortası kişiden kişiye göre farklılık gösterebiliyor. Çünkü hesaplama yapıldığın da sizin yaş ve cinsiyetinizin yanı sıra kredinin faiz oranı, vadesi ve limitine göre hesaplamalar yapılıyor.

Az sonra bazı hesaplamalarda bulunacağım. Hayat sigortası hesaplamasında ise 35 yaşında erkek bir bireyi ele alacağım. Krediye online başvuru yapmak isteyenler bu linki dijital.abank.com.tr/#!/kredi kullanabilirler.

ABANK YAZ KREDİSİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

20.000 TL Yaz Kredisini almak istiyorsunuz. Ayrıca kredi vadesini de 12 ay olarak belirlediniz. Bankada bu isteklerinize göre faiz oranı olarak %1,38‘i sundu. Bu durumda aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 1.840 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 100 TL ödeme yaparsınız. Hayat sigortası için yıllık 42,32 TL ödeme yaparsınız. Toplam kredi ödeme tutarınız ise 22.086 TL dir.

20.000 TL Yaz Kredisini almak istiyorsunuz. Ayrıca kredi vadesini de 24 ay olarak belirlediniz. Bankada bu isteklerinize göre faiz oranı olarak %1,25‘i sundu. Bu durumda aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 998 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 100 TL ödeme yaparsınız. Hayat sigortası için yıllık 73,44 TL ödeme yaparsınız. Toplam kredi ödeme tutarınız ise 23.964 TL dir.

20.000 TL Yaz Kredisini almak istiyorsunuz. Ayrıca kredi vadesini de 36 ay olarak belirlediniz. Bankada bu isteklerinize göre faiz oranı olarak %1,30‘u sundu. Bu durumda aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 730 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 100 TL ödeme yaparsınız. Hayat sigortası için yıllık 111,88 TL ödeme yaparsınız. Toplam kredi ödeme tutarınız ise 26.291 TL dir.

20.000 TL Yaz Kredisini almak istiyorsunuz. Ayrıca kredi vadesini de 48 ay olarak belirlediniz. Bankada bu isteklerinize göre faiz oranı olarak %1,31‘i sundu. Bu durumda aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 597 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 100 TL ödeme yaparsınız. Hayat sigortası için yıllık 150,32 TL ödeme yaparsınız. Toplam kredi ödeme tutarınız ise 26.635 TL dir.

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar