Go to ...

Vakıfbank’dan 0 Km Araba Alacaklar İçin Bayrama Özel Düşük Faizli Kredi Kampanyası


Vakıfbank Bayrama 0 Km Özel Taşıt Kredisi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun Araba Kredisi – Bayram bereketi ile geldi ve o şekilde de gitmeye devam ediyor. Tabi bizlerde en özel kredi haberlerini yayınlamaya devam ediyoruz. 0 Km araba almak isteyenler için çok özel bir yazı hazırladık. Üstelik ramazan bayramında bu kampanya yayınlansa da son bitiş tarihi belirtilmemiş. Yani Kurban bayramını da kapsayacak bir taşıt kredisi kampanyası hazırlamışlar. Sizlerde eski otomobilinizden kurtulup yenilenmek istiyorsanız doğru yazı üzerindesiniz.

VAKIFBANK’DAN DİKKAT ÇEKEN OTOMOBİL KREDİSİ FIRSATI

Bir çoğumuz 0 Km araç almak istiyor. Ama gel gör ki yeterince paramız yok. Oysaki şuan piyasada o kadar çok güzel ve kaliteli 0 km otomobil kampanyası fırsatı var ki. Bu fırsatları kaçırmamak için de kredi çekmek durumunda kalacağız. Lakin piyasa da ise çok fazla banka ve kredi kampanyası var. Bu durumda hangi bankadan kredi almak doğru adım olacak? Vakıfbank sizlere yardımcı olmak adına, bayrama özel çok kaliteli bir 0 Km taşıt kredisi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyayı duyanlar hemen kredi çekmek istiyorlar. Peki özellikleri neler?

BAYRAMA ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ VAKIFBANK’DA İŞTE ÖZELLİKLER

Memurlar, işçiler, çiftçiler, esnaflar ve çiftçiler, kısacası toplumun tüm kesiminin başvuru yapacağı bir otomobil kredisi kampanyası sizleri bekliyor olacak. Gelirim var ve bunu da belgelendirebilirim diyen herkes başvuru yapabilir. Ödeme seçenekleri de bir sürü. Örneğin esnafların genelde tercih edeceği değişken taksitli ödeme seçeneğinin olduğu gibi, emeklilerin tercih edeceği 3 ayda bir ödeme seçenekleri de mevcut. Tabi aylık düzenli geliri olan memur ve işçi kesimi de aylık eşit taksitli ödeme seçeneğinden de faydalanabilir.

KREDİNİN VADE SAYILARI VE FAİZ ORANLARI

Bunların yanı sıra 3 ay ertelemeli ve son ödemesi balon olan ödeme tercihinde de bulunabilirsiniz. Kredinizi 3 ay ile 48 ay aralarında vade yapabilirsiniz. Tabi bu taksit sayısını siz belirliyorsunuz. Ödeme imkanınız nasıl ise ona göre vade sayınızı da seçiyorsunuz. Faiz oranları ise oldukça düşük. Bu kampanya ile sizlere %1,11 ile %1,13 diye iki farklı faiz oranları sunuluyor. Bu oranları belirleyen unsuz ise kredi tahsis ücreti oluyor. Zira kampanyada tahsis ücreti ödemesi diye bir zorunluluk yok. Ama tahsis ücreti ödemeyi kabul edenler %1,11 faiz oranından yararlanabiliyorlar.

KEFİL YOK, HAYAT SİGORTASI YOK

0 Km taşıt kredisi kampanyasında hayat sigortası yaptırma gibi bir zorunluluğunuz yok. Bu tamamen sizlerin isteğine göre şekilleniyor. Ben olsam mutlaka hayat sigortası yaptırmak isterdim. Tabi karar sizlerin. Ha bir de kefil bul getir diye bir durum da söz konusu değil. Teminat sunma işi de yok. Zaten alacağınız aracın teminatı yeterli olacaktır. %1,11 ve %1,13 faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız vakıfbank’ın belirttiği tek şartı da yerine getirmeniz gerekiyor. O da; en az bir asgari ücretli maaşı kadar kredili mevduat hesabı açtırmalısınız.

KREDİ LİMİTİ NE KADAR OLACAK?

Birazda kredi limitlerine değinelim. Diyelim ki beğendiğiniz aracın fatura değeri 50.000 TL ve altında ise bu tutarların %70’i oranında kredi alabiliyorsunuz. Ama diyelim ki, alacağınız aracın değeri 50.000 TL’nin üstünde. Bu defa da 50.000 TL’ye kadar %70 oranında kredi alırsınız, 50 binin üstü içinde ek olarak %50’si oranında kredi alırsınız. Ben birazda örnek hesaplamalar yaparak bu konuyu toplamak istiyorum.

0 KM ARAÇ KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

20.000 TL 0 Km Bayrama özel taşıt kredisini 48 ay vade ile almak istediniz. Bunun yanı sıra kredi için belirlenen tahsis ücretini de ödemeyi kabul ettiniz. Doğal olarak da yararlanabileceğiniz faiz oranı %1,11 olacaktır. Şimdi gerekli hesaplamaları yapalım. Buna göre sizin 48 ay boyunca ödemeniz gereken taksit 566,65 TL olacaktır. Tahsis ücreti olarak da bir defaya mahsus 100 TL ödemeniz gerekir. Yıllık efektif faiz oranı ise %17,5462 olacaktır.

20.000 TL 0 Km Bayrama özel taşıt kredisini 48 ay vade ile almak istediniz. Bunun yanı sıra kredi için belirlenen tahsis ücretini de ödemeyi kabul etmiyorsunuz.. Doğal olarak da yararlanabileceğiniz faiz oranı %1,11 olacaktır. Şimdi gerekli hesaplamaları yapalım. Buna göre sizin 48 ay boyunca ödemeniz gereken taksit 569,60 TL olacaktır. Tahsis ücreti ise 0 TL dir. Yıllık efektif faiz oranı ise %17,5423 olacaktır.

 

 

Tags: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası

Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası – Bu devirde araba herkese lazım. Otomobiller çok büyük ihtiyaç. Hastalık anında hemen arabalara sarılırız. Yağmur çamur olur, işe giderken yada çocukları okula bırakırken sıcacık güzel bir ortamda bu işinizi halledersiniz. Pazar olur alışverişlerde kullanırsınız. Hele birde yaz aylarında o çekilmez sıcaklarda kliması

Yaza Özel 0 KM Taşıt Krediniz Yaza Özel Vakıfbank’da

48 Ay Vadeli 0 km Taşıt Kredisi, Vakıfbank Araba kredisi, yaz kredisi, düşük faizli kredi – Yaz ayları ile birlikte arabanın ne kadar ihtiyaç olduğunu bir kere daha anladık. Hele birde sıcak bir memlekette yaşıyorsanız, klimasız araba olmadan olmuyor. İş güç, seyahat, gezi vs. her şeyde araba ihtiyacımıza koşuyor. Bu nedenle ara satışlarında da bir

About Benjamin