Go to ...

TC ile anında hızlı ve kolay kredi başvurusu


Tc kimlik numarasıyla kredi başvurusu, tc ile kolay kredi, çabuk ihtiyaç kredisi- Kim ne derse desin ama iyi ki bankalar var ve iyi krediler var. öyle bir devirde yaşıyoruz ki kimse kimseye külahını bile vermiyor kaldı ki borç para verecek. Tamam faizlerin bende yüksek olduğundan şikayetçiyim ama buna rağmen kimseye minnet etmiyoruz. Biri 100 lira borç verdiği zaman bile büyüklenmeye başlıyor. Varsın 10 lira fazla ödeyelim ama kimseye de minnet etmeyelim.

BANKALARIN ÖNEMLİ MİSYONU VE ROLÜ

Ben küçüklüğümden hatırlıyorum araba sadece mahallenin en zenginin bindiği bir araçtı. Eğer bankalar olmasaydı ve kredi vermeselerdi şuan arabalar yine lüks bir kavram olacaktır. Esasen bizler bankalar sayesinde dilediğimiz tüm ihtiyaçlarımıza ulaşabiliyoruz. Mal, mülk sahibi, iş güç sahibi olabiliyoruz. Bu açıdan bankalar önemli bir rol eda ediyor. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, esnaf ve kobi kredilerine günde binlerce başvuru gerçekleştiriliyor.

VAKTİM YOK. İŞ YERİMDEN KREDİ BAŞVURUMU YAPABİLİR MİYİM?

Bankalar artık evden veya iş yerinizden 2 dakikadan kredi başvurusu yapabilme imkanı tanıyor sizlere. Çünkü işi gücü bırakamıyoruz. Bankada bir kredi başvurusu için saatlerimizi ayırmak istemiyoruz. Başımdan böyle bir olay geçmişti. O sıralar çok fazla tc ile kredi başvurusu falan yoktu. Mecbur bankaya gittik. Oh dedim Allah dan ki önümde bir kişi var. Ama o adamı tam 2 saat bekledim. Tüm günüm gitti. Bir de cuma günü olduğundan krediyi almam pazartesiye sarktı.

Bu açıdan bankalar t.c numaranızla artık kredi baivurusu imkanı tanıyor. Bizlerde bu imkanı tanıyan bankaları, kampanya özellikleri ile anlatmaya çalışacağız. Arzu ederseniz ilk bankanın tanıtımı ile yazımıza devam edelim.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİNE T.C İLE BAŞVURU

QNB Finansbank 10 bin lira krediyi günde 10 lira ödeyerek alabilme imkanı sizlere sunuyor. Üstelik 3 ay ertelemeli alabilme imkanınız da var. Bütçenize göre 48 aya kadar vade yapabilme şansınız da var. Faiz oranı %1,17 ile %1,62 arasında değişiyor. Faiz oranını belirleyen asıl faktör ise kredi skorunuz oluyor. Findeks kredi notu çok iyi olanlar en düşük faiz oranı ile krediye sahip olabiliyorlar. Bu krediye başvurmak isteyenler;

qnbfinansbank.com/kredi-basvuru/default.aspx?FROM=2&ref=Finansbank&tutar=10000&vade=12 tarayıcısının adres bölümüne bu linki yapıştırarak ilgili sayfaya ulaşabilir ve T.C. Kimlik Numarası ile başvurusunu gerçekleştirebilir. Dilerseniz şimdide örnek ödeme hesaplamalarını sizlere sunalım.

 • 10.000 TL Krediyi %1,17 faiz oranlı ve 48 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 288 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 52,5 TL dir. Sigorta tutarı ise 351,55 TL dir. 
 • 10.000 TL Krediyi %1,17 faiz oranlı ve 48 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 288 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 52,5 TL dir. Sigorta tutarı ise 351,55 TL dir. 

 

GARANTİ BANKASI KIŞ KREDİSİNE T.C İLE BAŞVURU

Garanti bankası da sizlere online yani T.C: Kimlik numaranız ile kredi başvurusu imkanı tanıyor. Bu kredide faiz oranı %1,14’ten başlıyor. 50 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. 48 AY taksit yapabiliyorsunuz. Uzun vadeli olması ödemesini rahat yapabileceğiniz anlamı da taşıyor. Bu krediye garanti bankası müşterileri garanti cep veya internet şubesinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Yok ben daha önce garanti bankası ile çalışmadım diyorsanız da;

T.C. İle başvuru yapmak için adres çubuğuna bu garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi#calcContent=UIDf3e07d linki yapıştırın. Başvurunuzu kısacık bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Birde ödeme planlarına bakalım;

 • 25.000 TL Krediyi %1,33 faiz oranlı ve 48 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 749,51 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 125 TL dir. Sigorta tutarı ise 381,25 TL dir. 
 • 50.000 TL Krediyi %1,14 faiz oranlı ve 48 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 1.427,69 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL dir. Sigorta tutarı ise 762,50 TL dir. 

 

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ T.C İLE BAŞVURU

Son zamanlarda reklamlarda çıkmaya başlayan ve ciddi manada rağbet gören bir kredi ile yazımıza devam ediyoruz. Kredi almanın kolay yolu olarak karşımıza çıkıyor. Faiz oranı %1,79 olarak belirlenmiş. 48 Aya kadarda taksitlerinizi belirleyebiliyorsunuz. Bu kredide sigorta masrafı yok. Kredi tahsis ücreti ise alacağınız kredinin %0,5’i kadardır.  Aktifbank müşterileri bu krediye 5 dakikada kavuşabiliyor.

Yeni müşteri olacaksanız da ortalama 7 iş günü kadar krediniz hesabınıza yatıyor. Bu krediye t.c ile başvuru yapmak için kırmızı ile boyadığımız bu nkolaykredi.com.tr/anasayfa?utm_source=aktifbank&utm_medium=inads&utm_campaign=sayfaici#nasil-basvuracaksin linki tarayıcınıza yapıştırmanız yeterli olacaktır. Hadi şimdide örnek ödeme hesaplamalarına bakalım.

 • 2.000 TL Krediyi %1,79 faiz oranlı ve 12 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 190,84 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 10 TL dir. 
 • 2.000 TL Krediyi %1,79 faiz oranlı ve 48 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 67,18 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 10 TL dir. 

 

VAKIFBANK KAMU PERSONELİNE ÖZEL T.C İLE KREDİ BAŞVURUSU

Kamu personeli, kadrolu kamu işçileri ve tüm emekliler bu krediden yararlanabilir. Ödeme kolaylıkları da mevcut. İster aylık eşit taksitli ödeyin, ister 3 ayda bir, ister de 3 ay ertelemeli olarak kredi alabiliyorsunuz. Bu kredinin alt limiti 1.000 TL ve üst limiti ise 70.000 TL dir. Yararlanılabilecek en üst kredi vadesi ise 48 aydır. Faiz oranı %1,11 ile 1,25 arasında değişiyor. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Ayrıca kredi tahsis ücreti olarak da kredinin %0,5’i kadar ödeme yapmanız şart.

Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Sizlerde T.C. Kimlik numaranızla bu krediye başvuru yapmak isterseniz bu subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx linki tarayıcınız ne olursa olsun adres çubuğuna yapıştırın ve ilgili sayfaya ulaşın. Şimdide örnek kredi hesaplamalarına bakalım isterseniz.

 • 70.000 TL Krediyi %1,11 faiz oranlı ve 48 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 1.983,25 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 350 TL dir. Aynı gün otomatik fatura talimatı vermelisiniz.
 • 70.000 TL Krediyi %1,25 faiz oranlı ve 48 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 2.056,25 TL dir. Kredi tahsis ücreti YOK 

 

DENİZBANK WEB’DE T.C İLE KREDİ BAŞVURUSU

48 Ay vadeli krediniz Denizbank’da sizleri bekliyor. Üstelik başvuru için bankaya gitmenize gerek kalmıyor. Kredinin üst limiti 55 bin liradır. Hayat sigortası muhakkak ki yaptırmanız gerekiyor. Kedi tahsis ücreti olarak ise kredi tutarınızın binde beş’İ kadar ödeme yapmanız gerekiyor. Sizlerde bu krediye başvuru yapmak isterseniz kırmızı renk ile boyadığımız bu denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx?&fromOutside=1 link ile ulaşabilirsiniz.

 • 10.000 TL Krediyi %1,50 faiz oranlı ve 12 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 934 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Sigorta tutarı ise 105 TL dir. 
 • 10.000 TL Krediyi %1,64 faiz oranlı ve 48 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 324 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Sigorta tutarı ise 215 TL dir. 

 

AKBANK KREDİM AKBANK’TA T.C İLE KREDİ BAŞVURUSU

Şubeye gitmeden vakit kaybetmeden şip şak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu krediye başvuru yapmak için 18 yaşından büyük olmanız şart. Ayrıca istihbarat raporunuzun da olumlu çıkması gerekiyor. Gelir belgenizi bankaya kredi almaya gittiğinizde götürmeniz gerekiyor. Lakin Akbank maaş müşterilerinden bu şart aranmıyor. 15 bin liraya kadar kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi vadesini de 48 aya kadar çıkartabilirsiniz.

Hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti bu banka için de geçerlidir. Sizlerde bu krediden yararlanmak istiyorsanız t.c kimlik numaranız ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kırmızı renk ile belirttiğimiz şu webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx linki adres çubuğuna kopyalayıp yapıştırarak da ulaşabilirsiniz. Haydi şimdide örnek ödeme hesaplamalarını inceleyelim.

 • 15.000 TL Krediyi %1,34 faiz oranlı ve 48 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 450,85 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 75 TL dir. Sigorta tutarı ise müşterinin yaşına ve cinsiyetine göre değişebiliyor. 
 • 10.000 TL Krediyi %1,34 faiz oranlı ve 48 ay vadeli aldığınızda aylık taksit tutarı 300,57 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Sigorta tutarı ise müşterinin yaşına ve cinsiyetine göre değişebiliyor. 

 

Değerli dostlarımız, bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Güncel, doğru, yönlendirmesiz ve tarafsız banka kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

KREDİYE İHTİYAÇ DUYAN HERKESİN BU HABERİ GÖREBİLMESİ ADINA UFACIK DA OLSA YARDIMINA İHTİYACIM VAR. RİCA ETSEM FACEBOOK İLE BEĞENEBİLİR MİSİN?

Kredi Notu Artırma Teknikleri Kesin Çözüm İçin Tıkla

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

İhtiyaç Duyduğunda N Kolay Kredi Anında Hesabında

Aktifbank ihtiyaç kredisi, N Kolay Kredi, Anında İhtiyaç Kredisi, Çabuk Kredi – Saygıdeğer okurlarım, malumunuz üzere, satın alamadığımız tek şey zaman. Vaktimiz çok kıymetli. Tabi kredinin de hayatımızda ki rolü tartışılamayacak kadar büyük. Kredi ile işlerimizi çözüme kavuşturuyoruz. Düğün, nikah, ev, araba, eğitim, sağlık, tatil vs. vs. Hepsinin altında kredi var. Yalnız krediye bu kadar

Garanti Bankası ile Yaz Krediniz Anında Hesabınızda

Garanti Bankası Yaz Kredisi, Hızlı İhtiyaç Kredisi, Garanti Uygun ve Hesaplı Kredi – İlkbaharın sonunda, geldik yine yaz aylarına. Havalar sıcak olsa da, bizler için tatil zamanı. Kimimiz Ak denizin sıcak kumlarına kendini bırakacak, kimimiz ise Kara denizin o eşsiz manzarasını seyrederek, yorgunluğumuzu atacağız. Tabi herkesin yine eşitli ihtiyaçları söz konusu. Kına geceleri ve düğünleri de es

Akbank’tan Acil ve Anında Şubesiz İhtiyaç Kredisi

Akbank’tan Kredinizi Anında Kullanın, Akbank ile Paranız Anında Hesabınızda, Şubeye Gitmeden Kredi – Akbank müşterilerinin mutlaka bu yazıyı okumalarını tavsiye ediyoruz. Zira bankalar müşterilerine özel hizmetler sunmaktadırlar. Bu bankalardan birisi ise  Akbank dır. Lakin müşterilerinin çoğu kendi haklarını bilmiyor. Özellikle de kredi alma işlemlerinde çok fazla sıkıntı çekiyorlar. Bu yazı sizlere protokole takılmadan ve ek

Fibabanka İnternet Bankacılığı İle Müşterilere Anında Kredi

Fibabanka Anında Kredi Kampanyası, Müşterilere internetten anında ihtiyaç kredisi – Arkadaşlar son 3 -5 aydır bankalar kredi verme politikalarında ve sistemlerinde köklü değişikliklere gittiler. Bir bankanın hedefi daha da çok büyümektir. Bu açıdan da daha da fazla müşteriye ulaşmak durumundadır. Banka şubelerine yeni müşteri gittiğinde ise saatlerce sıra beklemek zorunda kalmaktadır. İşte bu açıdan bankalar

About Benjamin