Go to ...

Sms Kredi Başvurusu İnanılmaz Çok Basit


Sms ile kredi başvurusu yapıla bilecek bankalar, sms kredi başvurusu- Kredi haberlerinin doğru, tarafsız ve güncel adresi 724krediler.com‘dan sevgi ve saygılarımızı sunarak çok özel bir kredi yazısına geçmeyi planlıyoruz. Malumunuz parayı Lidya medeniyeti buldu. Tarih boyunca tüm imparatorlar, sultanlar parayı kullandılar. Ama hiç bir zaman şuan olduğu kadar önemli olmadı para. Bu devirde paranız yoksa bir hiçsiniz. Tamam aylı kazancınızla ailenizi ayakta tutmaya çalışıyorsunuz ama bu yeterli değil.

OLMAZSA OLMAZIMIZ KREDİLER

Kimse maaşı ile araba alamıyor, kimse maaşı ile ev alamıyor, kimse maaşı ile arsa alamıyor. Kimse tek başına maaşı il evlilik gerçekleştiremiyor. Tüm bu ihtiyaçların altında para yatıyor. Tamam çok eskilerde borç para alınır verilirdi ama şimdi bu durum söz konusu değil. Mecburen bu hayatta bir şeyler elde etmek istiyorsak bankalara gitmemiz ve kredi çekmemiz gerekiyor. Maalesef devran böyle. Bu açıdan bankaları da hor görmemek lazım zira faizli de olsa insanı mal ve mülk sahibi yapıyor.

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Sizlerde çeşitli ihtiyaçlarınızdan dolayı, ihtiyaç kredisine başvurmaya karar verdiniz. Ama sabah 8 akşam 18.00 çalışıyorsunuz. bir saat öğle arası var ama bu defa da bankalar kapalı. Hadi işten yarım saat izin alalım desek, sadece çarşıya gitme süresi belki de yarım saati alacak. Birde kredi başvurusunu hiç katmıyorum bile. Bankaya git sıraya gir, kredi başvurusu yap, gerekli belgeleri hazırla, krediyi almak için tekrardan bankaya git derken bir gün belki daha fazla vaktiniz gidecek.

Bizlerde bu durumunuzu kısaltmak adına yazımızın devamında SMS ile kredi veren bankaları kampanyaları ile açıklamaya ve sizlere sunmaya çalışacağız. Dilerseniz ilk bankamızdan başlayalım.

VAKIFBANK KIŞ KREDİSİ İLE SMS KREDİ BAŞVURUSU

İhtiyacınız her ne olursa olsun krediniz vakıfbank’da hazır. üstelik 48 ay vade imkanı ile kredi alabilme şansınızda var. İster aylık eşit taksitli, isterseniz de artan taksitli olarak kredi alabilirsiniz. Ayrıca bu krediye herkes başvuru yapabilir. İster Emekli olun, ister SSK’lı İşçi, isterseniz de Kamu Görevlisi olun. Gelir belgesi olan herkes bu krediden yararlanabilir. Faiz oranı da %1,15 ile %1,25 arasında değişiyor. Yararlanılabilecek üst kredi limiti ise 50 bin liradır.

Kredi başvurusu yapmak isteyenler cep telefonlarının sms bölümüne KREDI yazmaları gerekiyor. Ardından bir boşluk Vatandaşlık numaranızı yazıp tekrardan bir boşluk bırakıyorsunuz ve Aylık gelirinizi yazıyorsunuz. En sonda da operatör fark etmez 5724’e SMS atıyorsunuz. Dilerseniz şimdide örnek ödeme planlarına bakalım.

  • 48 Ay vadeli 50.000 TL krediyi %1,15 faiz oranı ile aldığınız da taksit tutarınız 1431,40 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL dir. Hayat sigortası yaşa ve cinsiyete göre değişebilmektedir. Ayrıca kredinin yapıldığı gün birde otomatik fatura ödeme talimatı vermelisiniz.
  • 48 Ay vadeli 50.000 TL krediyi %1,25 faiz oranı ile aldığınız da taksit tutarınız 1468,76 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise Bulunmuyor. Hayat sigortası yaşa ve cinsiyete göre değişebilmektedir. 

 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İLE SMS KREDİ BAŞVURUSU

Günde 10 lira taksitli 10 bin lira kredi almaya ne dersiniz? o halde doğru adrestesiniz. QNB Fİnansbank bankalara sadık olan müşteriler için kredi notu endeksli bir kredi kampanyası belirlemiş. Düşük rkedi notuna yüksek faiz, yüksek kredi notuna ise düşük faiz uygulanıyor. En düşük kredi faizi %1,17’dir. Dilerseniz bu krediyi 3 ay ertelemeli olarak da alabilirsiniz. Başvuru için de Kimlik numaranızı 5030’a SMS atmanız yeterli olacaktır. Örnek hesaplamalarına da bakalım

  • 48 Ay vadeli 10.000 TL krediyi %1,17 faiz oranı ile aldığınız da taksit tutarınız 288 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 52,5 TL dir. Hayat sigortası 351,55 TL dir.
  • 48 Ay vadeli 10.000 TL krediyi %1,61 faiz oranı ile aldığınız da taksit tutarınız 322 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 52,5 TL dir. Hayat sigortası 363,37 TL dir.

 

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ İLE SMS KREDİ BAŞVURUSU

%1,14’den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile Yapı kredi bankası da sms ile kredi başvuru hakkı tanıyor. İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelemek istemiyorsanız bu krediyi kampanyasını düşünebilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra bankaya gittikten sonra muhakkak gelir belgenizi, nüfus cüzdanınızı ve 3 ay içerisinde düzenlenmiş herhangi bir faturanızı da yanınıza almayı unutmayınız.  Bu krediye bir SMS ile başvuru yapmak çok kolay.

Bunun için telefonunuzu elinize alın ve mesaj uygulamasını açın. Daha sonra aralarında birer boşluk olacak şekilde Kredi türünü yazıyorsunuz, T.C. Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz, aylık gelirinizi de yazıp 4411’e yolluyorsunuz. (Örneğin; Bireysel 33333334444 2750 ) Şimdide örnek ödeme planlarını inceleyelim.

  • 48 Ay vadeli 25.000 TL krediyi %1,14 faiz oranı ile aldığınız da taksit tutarınız 713,84 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 125 TL dir. Hayat sigortası yaşa ve cinsiyete göre değişiyor.
  • 48 Ay vadeli 25.000 TL krediyi %1,30 faiz oranı ile aldığınız da taksit tutarınız 743,81 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 125 TL dir. Hayat sigortası yaşa ve cinsiyete göre değişiyor.

 

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİ İLE SMS KREDİ BAŞVURUSU

Günde 10 TL’ye bir kredide Odeabank’dan. Ayrıca sms ile kredi başvurusu imkanı da tanıyor. Şubeye gitme gibi bir derdiniz de yok. Başvuru için istenilen belge nüfus cüzdanıdır. Kredi tahsis ücreti alacağınız kredinin binde beşi kadardır. Hayat sigortası da kredinin tutarına, vadesine, yaşa ve cinsiyete göre değişebiliyor. Kredi vadesi en fazla 48 aydır. Faiz oranı %1,29 ile %1,79 arasında değişmektedir. Anlayacağınız kredi skoru faiz oranında oldukça fazla etkildir.

75 yaşına kadar olan müşteriler yararlanabilmektedir. Bu krediye başvuru yapmak isteyenler hemencecik telefonalrının mesaj bölümünü açsınlar Ardından ekrana NAKİT yazıp bir boşluk bırakın ve T.C: Kimlik Numaranızı yazın ardından da Avea (Türktelekom), Vodofone, Turkcell o peratörünüz ne olursa olsun 8444’e yollayın. İşte hepsi bu  kadar kolay ve basit. Diğer bankalarda yaptığımız gibi bu bankanın da örnek hesaplamalarını sizler ile paylaşalım.

  • 48 Ay vadeli 10.000 TL krediyi %1,29 faiz oranı ile aldığınız da taksit tutarınız 297 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Hayat sigortası yaşa ve cinsiyete göre değişiyor.
  • 48 Ay vadeli 10.000 TL krediyi %1,79 faiz oranı ile aldığınız da taksit tutarınız 336 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Hayat sigortası yaşa ve cinsiyete göre değişiyor.

 

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İLE SMS KREDİ BAŞVURUSU

Şekerbank da SMS ile kredi veren bir diğer banka. Sizin de krediye ihtiyacınız varsa bankaya gitmenize gerek kalmadan bir tek sms ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu kredinin en düşük vadesi 3 ay, en yüksek vadesi ise 48 aydır. Alınabilecek en üst kredi limiti ise 50 bin liradır. Kredi tahsis ücreti ise kullanacağınız kredinin binde beşini geçmiyor. Hayat sigortası ise kişinin demografik yapısına göre (yaş ve cinsiyet) değişiyor.

Bu krediye başvuru için telefonunuzu elinize almanız ve mesaj bölümünü açmanız gerekiyor. Ardından mesaj ekranına KREDİ yazıp bir boşluk bırakıyorsunuz ve Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numaranızı yazıyorsunuz. Ardından GSM operatörünüz fark etmez 1953 sayısına mesaj yolluyorsunuz. Başvuru sonucunuz da hemen mesaj olarak size geliyor. Bir tane örnek ödeme hesaplamasına şimdide bakalım.

  • 48 Ay vadeli 10.000 TL krediyi %1,49 faiz oranı ile aldığınız da taksit tutarınız 312,11 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 52,5 TL dir. Hayat sigortası yaşa ve cinsiyete göre değişiyor.

 

Değerli dostlarımız uzun soluklu bir yazı olduğunun farkındayız ama sizler için oldukça faydalı ve detaylı bilgiler sunduğumuza inanıyorum. Paylaştığımız bilgiler doğru ve günceldir. Bu açıdan güvene bilirsiniz. Ama bankalar dilediği zamana kampanyalarında değişiklikler yapabilirler. Doğru ve güncel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

SİZLERDEN RİCA ETSEM İŞİNİ GÜCÜNÜ BIRAKAMAYANLARIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

TC ile anında hızlı ve kolay kredi başvurusu

Kredi Notu Artırma Teknikleri Kesin Çözüm İçin Tıkla

 

 

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Denizbank 55.000 TL Web’de İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank Web’de ihtiyaç kredisi, Denizbank online kredi başvurusu, kolay ve çabuk kredi- Bankaların türlü türlü ihtiraslarından sıkıldım ve bıktım. Allah aşkına bir kredi içi 2 saat sırada bekleme ne demek ya. Dün bir bankaya daldım inan ki millet bir birinin üstüne yığılacaktır. Sıradakileri görmeniz gerekiyordu. Sıkıldım, bunaldım ve kendimi zor dışarı attım. Tamam kredi hayatımızda

48 Ay Vadeli İş Bankası Bahar Kredisi Başvurusu için Geç Kalmayın

İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusu, Türkiye İş Bankası kredi başvurusu ve özellikleri- Zaman şartları ve ihtiyaçları çok farklılaştı ve yinelendi. Küçük büyük hepimizin ihtiyaçları oluyor. Çocuklar akıllı telefon ve tablet istiyor, Üniversitede oyun çocuğunuz ise araba. Ha birde 15 -20 yıllıdır kullandığınız ev eşyaları var. Tüplü televizyon nerede şimdiki 4 K Ultra TV’ler nerede. Tek

Emekli Maaşını Ziraat Bankasından Alanlara 450 TL Promosyon Ayrıntıları

Ziraat bankası emekli maaşı promosyon ödemeleri Detayları, Emekli Promosyonu ne kadar, başvurular ne zaman?- Ziraat bankası emeklilerin aylardır beklediği promosyon hakkında gerekli olan açıklamayı yaptı. Biliyorsunuz ki emekliler istedikleri bankadan maaşlarını alabiliyor. Buna göre emekli maaşını taşıdığı bankalar ile sözleşme imzalıyorlar. Bu sözleşme 3 yıllık oluyor. Tabi maaşınızı taşıdığınız için de belirli bir promosyon alacaksınız.

Aidatsız CEPTETEB Avantajlı Kredi Kartı Başvurusu

Aidatsız CEPTETEB Avantajlı Kredi Kartı Başvurusu- Değerli okurlarımız, son zamanlarda tüm reklamlarda gördüğümüz ve bir çok insanın cüzdanında yer alan bir kredi kartı haberi ile karşınızdayız. Malumunuz kredi kartsız hayat çok zor. hepimiz alıştık. Peynir ekmek gibi kredi kartlarımızı kullanıyoruz. Yalnız bir çok kredi kartının da hiç bir özelliği yok. Fuzuli cebimizde taşıyoruz anlayacağız. İşin

Vakıfbank Kış Kredisi İle Tüm İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm

Vakıfbank kış ihtiyaç kredisi başvurusu ve detayları- Son zamanlarda yıldızı parlayan ve özel bankalar ile yarışan vakıfbank’dan herkesin cebini, tabi ki de içini ısıtacak bir yazı ile karşınızdayız. Kredi SSK’lı çalışanada lazım oluyor, kamu görevlisine de, emeklisine de. İnsanız ve ihtiyaçlarımız da çok fazla oluyor. Kredi çekmek için herkesin kendine göre nedenleri oluyor. Genç kızlar

About Benjamin