Go to ...
RSS Feed

Qnb Finansbank Hazır Kredi ile İhtiyaç Duyduğunuz Anda Paranız Hesapta


Qnb Finansbank Hazır Kredi, Acil Kredi, Anında İhtiyaç Kredisi – Sevgili Qnb Finanasbank müşterileri, bu yazımız sizlere özel olarak geliyor. Her banka müşterileri için bazı özel hizmetler sunar. Bu sayede de kendinizi hem özel hisseder, hemde işlerinizi çarçabuk halledersiniz. Esasen bu zamanda en önemli işlerimiz para ile dönüyor. Hatta öyle anlar oluyor ki, acil nakite sıkışıyoruz. Kimisi sağlıkla ilgili krediye ihtiyaç duyuyor, kimisi işi ile ilgili acil nakite ihtiyaç duyuyor. Tabi durum acil olduğundan kimse saatlerce bankalarda sıra beklemek istemiyor.

QNB FİNANSBANK’IN HAZIR KREDİ KAMPANYASINI DUYDUNUZ MU

Acil durumlar için anında kullanabileceği kredi herkesin istediği şey olsa gerek. Hatta bu hizmeti sunan bankalardan özellikle hesap açtıranlar bile var. Bizlerde yazımızın devamında QNB Finansbank’ın Hazır Kredisinden söz etmeyi planlıyoruz. Bu sayede de hem müşterileri hemde müşteri adayları bu özel durumdan haberdar olabilecek. Peki bu kampanyanın özellikleri ve detayları neler? Nasıl başvuru yapılıyor? Sizleri bu ve buna benzer soruların cevapları ile baş başa bırakıyoruz.

QNB FİNANSBANK HAZIR KREDİ ÖZELLİKLERİ VE DETAYLARI

Eminim ki hazır kredi nedir? diye merak ediyorsunuzdur. O halde kısaca bir tanım yapalım. Hazır Kredi ek hesaba bağlı olarak sizlere tanımlanan bir kredidir. Bu sistem de bankaya gitmenize ve şubede saatlerinizi harcamanıza gerek yoktur. Hatta ve hatta bankaya belge sunmanız bile gerekmez. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız paranıza kavuşursunuz. Şimdi burada aklınıza bir soru takılmış olabilir. Hesabımız varda, ek hesap ta ne oluyor diye. Dilerseniz kısaca ek hesaptan da söz edelim.

Ek hesabı, kredi kartlarındaki nakit avans olayı gibi düşünebilirsiniz. Ek hesap açtırmak için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Ek hesabınız da sizlere 3 -4 bin lira kadar bir para tanımlanır. Olur da ufak limitli ihtiyaçlarınızda kullanın diye. Ama buradan kullanacağınız para için günlük faiz de ödemeniz gerekiyor. Zor durumda kalmadıkça ek hesabınızı kullanmamanız gerekiyor. Ama yinede nakit avansa göre daha da avantajlıdır. İşte ek hesap ile birlikte bir de kredi alabilme şansınız oluyor.

QNB FİNANSBANK HAZIR KREDİ AYRINTILARI

Ek hesap ile birlikte kredi tanımlaması yapıyorsunuz. Banka herkesin durumuna göre bir limit belirliyor. Toplamda 30 bin liraya kadar limit belirleniyor. Kimisine 15 bin, kimisine 20 bin vs. Daha sonrasında ise ne zaman ihtiyaç duyarsanız limitiniz dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz kadar para çekebiliyorsunuz. Aldığınız krediyi 12 aydan tutunda 48 aya kadar taksit yapabiliyorsunuz. Herkes bütçesine göre vade sayısını seçebiliyor. Yalnız başvuruları banka değerlendiriyor. Gerekli görmesi halinde de başvurunuzu iptal edebilir.

FAİZ ORANI NASIL?

Qnb Finansbank’ın Hazır Kredi için sizlere sunduğu faiz oranı %1,84 dür. Tabi siz şimdi ya bu faiz oranı yüksek diyeceksiniz. Elbetteki yüksek. Bunu hemen belirtelim. Lakin bu krediye başvuru yapanların sayısı oldukça fazla. Acil para ihtiyacı söz konusu olduğunda kimse faiz oranına bakmıyor. Ayrıca sorgusuz ve sualsiz kredi alabilme imkanı da sunuluyor. Diyelim ki gelirinizi ispatlayamıyorsunuz ve hiç bir banka sizlere kredi vermiyor. Lakin buradan kredi alma ihtimaliniz çok çok yüksek. Bu açıdan faiz oranı biraz daha geri planda kalıyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Nasıl başvuru yapıldığını da sizler için hızlıca açıklayalım. Başvurularınızı banka şubelerinden, telefon bankacılığından, ATM’lerden, Cep şubeden yada İnternet şubeden kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer cep şubeden başvuru yapacaksanız sırasıyla Kredi, Ek Hesap ve Hazır Kredi başlıklarını izlemeniz gerekiyor. Yok internet şubeden başvuru yapacaksanız da Kredi ve Hazır Kredi başlıklarını izleyerek, anında kredinizi tanımlayabilir ve kullanabilirsiniz. Üstelik bankaya gitmenize de gerek yok.

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar