Go to ...

Qnb Finansbank Hazır Kredi ile İhtiyaç Duyduğunuz Anda Paranız Hesapta


Qnb Finansbank Hazır Kredi, Acil Kredi, Anında İhtiyaç Kredisi – Sevgili Qnb Finanasbank müşterileri, bu yazımız sizlere özel olarak geliyor. Her banka müşterileri için bazı özel hizmetler sunar. Bu sayede de kendinizi hem özel hisseder, hemde işlerinizi çarçabuk halledersiniz. Esasen bu zamanda en önemli işlerimiz para ile dönüyor. Hatta öyle anlar oluyor ki, acil nakite sıkışıyoruz. Kimisi sağlıkla ilgili krediye ihtiyaç duyuyor, kimisi işi ile ilgili acil nakite ihtiyaç duyuyor. Tabi durum acil olduğundan kimse saatlerce bankalarda sıra beklemek istemiyor.

QNB FİNANSBANK’IN HAZIR KREDİ KAMPANYASINI DUYDUNUZ MU

Acil durumlar için anında kullanabileceği kredi herkesin istediği şey olsa gerek. Hatta bu hizmeti sunan bankalardan özellikle hesap açtıranlar bile var. Bizlerde yazımızın devamında QNB Finansbank’ın Hazır Kredisinden söz etmeyi planlıyoruz. Bu sayede de hem müşterileri hemde müşteri adayları bu özel durumdan haberdar olabilecek. Peki bu kampanyanın özellikleri ve detayları neler? Nasıl başvuru yapılıyor? Sizleri bu ve buna benzer soruların cevapları ile baş başa bırakıyoruz.

QNB FİNANSBANK HAZIR KREDİ ÖZELLİKLERİ VE DETAYLARI

Eminim ki hazır kredi nedir? diye merak ediyorsunuzdur. O halde kısaca bir tanım yapalım. Hazır Kredi ek hesaba bağlı olarak sizlere tanımlanan bir kredidir. Bu sistem de bankaya gitmenize ve şubede saatlerinizi harcamanıza gerek yoktur. Hatta ve hatta bankaya belge sunmanız bile gerekmez. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız paranıza kavuşursunuz. Şimdi burada aklınıza bir soru takılmış olabilir. Hesabımız varda, ek hesap ta ne oluyor diye. Dilerseniz kısaca ek hesaptan da söz edelim.

Ek hesabı, kredi kartlarındaki nakit avans olayı gibi düşünebilirsiniz. Ek hesap açtırmak için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Ek hesabınız da sizlere 3 -4 bin lira kadar bir para tanımlanır. Olur da ufak limitli ihtiyaçlarınızda kullanın diye. Ama buradan kullanacağınız para için günlük faiz de ödemeniz gerekiyor. Zor durumda kalmadıkça ek hesabınızı kullanmamanız gerekiyor. Ama yinede nakit avansa göre daha da avantajlıdır. İşte ek hesap ile birlikte bir de kredi alabilme şansınız oluyor.

QNB FİNANSBANK HAZIR KREDİ AYRINTILARI

Ek hesap ile birlikte kredi tanımlaması yapıyorsunuz. Banka herkesin durumuna göre bir limit belirliyor. Toplamda 30 bin liraya kadar limit belirleniyor. Kimisine 15 bin, kimisine 20 bin vs. Daha sonrasında ise ne zaman ihtiyaç duyarsanız limitiniz dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz kadar para çekebiliyorsunuz. Aldığınız krediyi 12 aydan tutunda 48 aya kadar taksit yapabiliyorsunuz. Herkes bütçesine göre vade sayısını seçebiliyor. Yalnız başvuruları banka değerlendiriyor. Gerekli görmesi halinde de başvurunuzu iptal edebilir.

FAİZ ORANI NASIL?

Qnb Finansbank’ın Hazır Kredi için sizlere sunduğu faiz oranı %1,84 dür. Tabi siz şimdi ya bu faiz oranı yüksek diyeceksiniz. Elbetteki yüksek. Bunu hemen belirtelim. Lakin bu krediye başvuru yapanların sayısı oldukça fazla. Acil para ihtiyacı söz konusu olduğunda kimse faiz oranına bakmıyor. Ayrıca sorgusuz ve sualsiz kredi alabilme imkanı da sunuluyor. Diyelim ki gelirinizi ispatlayamıyorsunuz ve hiç bir banka sizlere kredi vermiyor. Lakin buradan kredi alma ihtimaliniz çok çok yüksek. Bu açıdan faiz oranı biraz daha geri planda kalıyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Nasıl başvuru yapıldığını da sizler için hızlıca açıklayalım. Başvurularınızı banka şubelerinden, telefon bankacılığından, ATM’lerden, Cep şubeden yada İnternet şubeden kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer cep şubeden başvuru yapacaksanız sırasıyla Kredi, Ek Hesap ve Hazır Kredi başlıklarını izlemeniz gerekiyor. Yok internet şubeden başvuru yapacaksanız da Kredi ve Hazır Kredi başlıklarını izleyerek, anında kredinizi tanımlayabilir ve kullanabilirsiniz. Üstelik bankaya gitmenize de gerek yok.

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Garanti Bankası 2017 Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi Hemen Hesabınızda

Garanti bankası Bayram kredisi, Ramazan bayramı ihtiyaç kredisi, hemen, acil, hızlı kredi – Ne mutlu ki ramazan ayına ulaşabildik. Şuan ramazan ayının ilk haftası içerisindeyiz. Tabi herkesin kendince masrafları var. Ama asıl masraf, ramazan bayramında. Zira yaz tatili de ramazan bayramına denk geliyor. Örneğin tüm çocuklar baba evinde buluşabilecek. Bayramdan sonra da güzel bir tatile

Akbank’tan Acil ve Anında Şubesiz İhtiyaç Kredisi

Akbank’tan Kredinizi Anında Kullanın, Akbank ile Paranız Anında Hesabınızda, Şubeye Gitmeden Kredi – Akbank müşterilerinin mutlaka bu yazıyı okumalarını tavsiye ediyoruz. Zira bankalar müşterilerine özel hizmetler sunmaktadırlar. Bu bankalardan birisi ise  Akbank dır. Lakin müşterilerinin çoğu kendi haklarını bilmiyor. Özellikle de kredi alma işlemlerinde çok fazla sıkıntı çekiyorlar. Bu yazı sizlere protokole takılmadan ve ek

Çok Acil Para lazım nereden bulabilirim ?

Acil para bulma yolları, acil para kazanmak, acil para nereden bulurum?- Çok özel bir yazı ile karşınızdayız. İnanın ki günde binlerce insan acil para lazım, sözcüğünü söylüyor. Para demek iş demek. Para demek mal demek mülk demek. Para demek güç demek. Para demek çarkları döndürebilmek demek. Bir şekilde hayatımızı idame etmeye çalışıyoruz. İşte burada finansal işlerimiz

About Benjamin