Go to ...
RSS Feed

Kredi Notuna Göre Ing İhtiyaç Kredisi Üstelik %1,09’dan Başlayan Faizlerle


Düşük Faizli Ing Bank İhtiyaç Kredisi, ingbank kredi notuna göre kredi- Kredi notuna güvenen herkesin bu yazıda toplanmasını rica ediyorum. Zira çok özel bir kredi haberi ile karşınızdayız. Yalnız kredi notu daha düşük olanlar bu kampanyayı değerlendirebilir. Zira diğer bankalar bazen kredi notundan dolayı kredi veremeyebiliyor. Haliyle de bu kampanyanın muhatabı yüz binlerce hatta milyonlarca kişi. Hepimiz kredi istiyoruz ama her müşterinin özellikleri değişik oluyor.

KREDİ NOTU YÜKSEK OLANLAR ING’Yİ TERCİHLERİNE EKLİYOR

Kimisinin ekonomisi çok iyi oluyor. Ödemelerini bankalara zamanında yaptığından  kredi notu da çok yüksek oluyor. haliyle de bu durumu bir avantaja çevirmek istiyor. Şuan ülkemizde bazı bankalar İNG buna dahil, kredi notuna göre kredi veriyor. Dolayısıyla da madem kredi notum yüksek, o halde neden yüksek faiz alayım ki? deniliyor. Nasıl olsa kredi notuna göre özel kampanya yapan bankalar var.

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLAR DA ING BANKASINI TERCİH EDİYOR

Bir de kredi notu düşük olup da kredi alamayan vatandaşlar da var. Doğal olarak da bu insanlarda kredi notuna göre kredi veren bankaları tercih ediyorlar. Ülkemiz de  şuan için 6 -7 banka kredi notuna bakıyor ve ona göre faiz oranı uyguluyor. Ha bu pozisyonda ve konumda olanlar için faiz oranı daha da yüksek oluyor. Bunu da belirtmekte fayda var. Diğer bankadan kredi alamayanlar yüksek faize razı olup, şanslarını ING’de deniyor ve arıyorlar.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ VE AYRINTILARI

Ing bank ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelememeniz için kredi kampanyası hazırlamış. Üstelik faiz oranı %1,09’dan başlıyor. Bu oran mükemmel ötesi bir şey. Alabileceğiniz en düşük kredi limiti 5.001 TL dir. En yüksek kredi tutarı ise 50.000 TL dir. Ayrıca kredinizi 3 ay ile 48 ay arasında vade yapabiliyorsunuz. Alınan dosya masrafının da aldığınız kredinin %0,5’i yani binde beşi kadar olduğunu belirtelim. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor.

Faiz oranını Kredi Notu belirliyor. Faiz oranları da %1,09, %1,19, %1,29, %1,39 ve %1,49 olarak sıralanıyor. Bu açıdan Sizlere tavsiyem kredi notunuzu önceden öğrenmeniz. Arzu ederseniz BURADAN Banka Kredi Notu Nasıl Sorgulanır? konulu yazımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca kredi sicilinizin temiz olmasına dikkat edin. Kredi notu 800 – 900 olanların da kredi almaları çok zordur. Lakin ellerinde teminatları varsa veya kefilleri varsa iş değişir. Düşük kredi notu dediysek de o kadar da aşağı seviyelerde değil.

10 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK ÖDEME HESAPLAMLARI

10.000 TL kredi çekeceksiniz. Hemen kredi notunuzu incelediniz ve 1900 olduğunu gördünüz. Yani çok iyi ve en yüksek puan. Derin bir nefes aldınız. Çünkü sizlere sunulan kredi faiz oranı %1,09 oluyor. 48 Ay taksit ile de kimseye minnet etmeden öderim düşüncesindesiniz. E ozaman bizlerde hemen sizler için kolları sıvazlayıp hesaplamalara geçiyoruz. Bu şartlarda her ay ödemeniz gereken taksit miktarı 281,85 TL dir.

Geri ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı ise 13.528,80 TL dir. Kredi tahsis ücretinin de 50 lira olduğunu belirtelim. Toplam sigorta tutarı 407,72 TL dir. Aylık toplam maliyet oranı %1,3311 ve Yıllık toplam maliyet oranı da %17,1959 dur.

20 BİN LİRA %1,49 FAİZ ORANI İLE HESAPLAMA

Kredi notunuz sandığınız kadar yüksek çıkmadı ve sizlere %1,49 faiz oranı sunuldu. Sizlerde bu orana göre 20 bin lira kredi alacaksınız. Tabi 48 ay vade ile. Aylık taksit tutarınız 626 liradır. Toplam geri ödemeniz gereken kredi tutarı ise 29.963,04 lira dır. Kredi tahsis ücretinin de 100 lira olduğunu söyleyelim.

Hayat sigortası yaşa, cinsiyete, kredinin vadesine ve tutarına göre değişecektir. Özellikle kredi notuna güvenenlerin değerlendirmesi gereken bir kredi kampanyası. Tabi karar sizin. En özel kredi haberleri için bizimle kalmaya devam edin.

%1,11 Faiz oranlı Kamuya Özel Kuruluş Yılı Kredisi Vakıfbank’da

İhtiyaç Kredini Akbank’tan Al Yaza Kadar Ödeme

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar