Go to ...

Halkbank Kurban Bayramına Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası


2017 Halkbank Kurban Bayramı Kredi Fırsatı, Halk Bankası Bayram Ettiren Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun Kredi – Sevgili okurlarım, yine özel, yine kaliteli bir yazı sizler için derledim. Bu tip yazıları hız kaybetmeden paylaşmak istiyorum. Zira genelde süreli oluyor. Kurban bayramına 10 gün kaldı. Her şey hazır ve her şey tamam. Lakin tek problem var. O da nakit ihtiyacı. Hepimizde maddi sıkıntılar var. Bir yandan bayram masrafları, bir yadan bayram tatili seyahat programı, bir yandan da çeşitli ihtiyaçlar.

HALKBANK BAYRAM ETTİREN KREDİ KAMPANYASI

Bu durumu çözüme kavuşturmak için her zaman olduğu gibi yine krediye başvurmak durumunda kalacağız. Kredi ile işleri çözmeye alıştık nasıl olsa. Tüketici olarak de hesaplı kredi neredeyse onu bulmaya çalışıyoruz. Buda iyi bir şey. Lakin bize de bir teşekkür edilmesi gerekiyor. Neden mi? Zira nereden yeni, günceli ve kaliteli kredi haberi var ise sizler ile anında paylaşıyoruz. Bu sıralar da durmadan bankaların kurban bayramı kredi kampanyalarını sizlere sunduk. Şimdi ise son kampanya olduğunu düşündüğüm, Halkbank’ın kampanyası ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

2017 TÜRKİYE HALK BANKASI KURBAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ

Halkbank bu sıralar çok özel ve kaliteli kredi kampanyalarına imza atıyor. Şimdi ise kurban bayramı kredi kampanyası hazırlamışlar. Şahsen ben kampanyayı incelediğimden çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle kredi limiti çok iyi. Gelir durumunuza göre 50.000 TL ihtiyaç kredisi alabileceğinizi belirtelim. Halkbank ile aklınıza gelmeyen ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kredi vadesi de çok iyi. 4 yıl hiçte fena değil. Sizlerde kredi vadenizi 48 aya kadar seçip belirleyebilirsiniz. Bu belirlemeyi yaparken mutlaka aylık gelir ve gider dengenizi göz önünde bulundurun.

KREDİ İÇİN BELİRLENEN FAİZ ORANLARI
 • Almayı planladığınız kredi tutarı 10.000 TL’ye (dahil) kadar olacak ise Halkbank’ta yararlanmanız için sizlere faiz oranı olarak %1,10’u verecektir. 
 • Almayı planladığınız kredi tutarı 10.001 TL’den, 50.00 TL’ye (dahil) kadar olacak ise Halkbank’ta yararlanmanız için sizlere faiz oranı olarak %1,12’yi verecektir. 
 • Almayı planladığınız kredi için tahsis ücreti ödemek istemiyorsanız ve kredi tutarı 50.00 TL’ye (dahil) kadar olacak ise Halkbank’ta yararlanmanız için sizlere faiz oranı olarak %1,18’i verecektir. 

 

KREDİYE SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Banka şubesine gidip detaylı bilgi alıp kredi başvurusu yapmak isteyenlerin dışında dilerseniz SMS yolu ile oturduğunuz yerden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Mesaj olarak da BAYRAM yazıp bir boşluk bırakıp, Kimlik numarası yazılıp bir boşluk bırakılıp, Aylık gelir durumu yazılıp bir boşluk bırakılıp, Talep ettiğiniz kredi tutarını yazmanız gerekiyor. Sonrasında ise ister Türk Telekom kullanın, ister Vodofone, İsterseniz de Turkcell. Hiç fark etmeden bu mesajınızı 3452’ye göndermeniz gerekiyor. (Örnek Mesaj: BAYRAM 22222227777 3000 25000)

KREDİ HESAPLAMALARI
 • ALINMAK İSTENEN KREDİ TUTARI: 10.000 TL
 • KREDİ VADESİ 48 AY TAKSİT
 • KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 52,50 TL
 • FAİZ ORANI: %1,10
 • AYLIK TAKSİT: 282,58 TL
 • YILLIK TOPLAM MALİYET ORANI: %17,3790

 

 • ALINMAK İSTENEN KREDİ TUTARI: 50.000 TL
 • KREDİ VADESİ 48 AY TAKSİT
 • KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 262,50 TL
 • FAİZ ORANI: %1,12
 • AYLIK TAKSİT: 1.420,29 TL
 • YILLIK TOPLAM MALİYET ORANI: %17,7138

 

 • ALINMAK İSTENEN KREDİ TUTARI: 50.000 TL
 • KREDİ VADESİ 48 AY TAKSİT
 • KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 0 TL (ÖDEMEK İSTEMİYORSUNUZ)
 • FAİZ ORANI: %1,18
 • AYLIK TAKSİT: 1.442,55 TL
 • YILLIK TOPLAM MALİYET ORANI: %18,3798

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi

Yapı kredi bankası bayram kredisi, 2017 yapı kredi kurban bayramı ihtiyaç kredisi, düşük faizli ve uygun kredi hesaplaması – Kurban bayramına 20 günden fazla bir süre var ve bankalar da hareketlenme ciddi manada yaşanmaya başlandı. Bir çok banka bayram için kredi fırsatı sunuyor. Geriye bir kaç banka kaldı. Onlarında kısa zaman içerisinde bayram için kredi

%1,29’dan Başlayan Faizler İle Kurban Bayramı Krediniz Garantide

Garanti Bankası 2017 Kurban Bayramı Kredi Kampanyası, Garanti Bankası Bayram Kredisi, Hesaplı ve Uygun Kredi – Sevgili okurlarım, sizlerin de kredi çekmek için sabırsızlandığını biliyorum. Zaten piyasa kurban bayramı kredi kampanyalarıyla doldu taştı. Ama sizlere tavsiyem Kurban bayramına son bir iki haftaya kadar beklemeniz. Zira bırakın ki bankalar eteklerindeki taşlarını döksünler. Bir bakalım hangi banka

About Benjamin