Go to ...
RSS Feed

48 Ay Vadeli Odeabank Nakit Hazır Yaz İhtiyaç Kredisi


Odeabank yaza özel kredi, nakit hazır kredi, SMS ile kredi başvurusu, Hesaplı ve Uygun ihtiyaç kredisi – Yaz kredisi kampanyalarına hız kesmeden ve ara vermeden yayınlamaya devam ediyoruz. Amaç düşük faizli, hesaplı, uygun ve kolay kredi alabilmek. Bu açıdan da gerekli araştırmaları yapıyorsunuz ve bu siteye denk geldiniz. Benimde amacım sizlere en hesaplı krediyi buldurmak. Yaz ayı geldi geleli ihtiyaçlarda arttı. Durum böyle olunca maddi sıkıntıya düştük ve sıcak para arayışına girdik.

ODEABANK’TAN YAZ AYINA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Bankalardan kredi çekmek durumundayız. Bankalar da çeşitli kampanyalar ile biz müşterileri çekmeye çalışıyorlar. Allah’tan ki ülkemizde fazlaca banka var. Bu sayede bir birleri ile rekabete giriyorlar. Bizde en doğru kararı bu sayede verebiliyoruz. Bu rekabete giren bankalardan birisi de Odeabank. Odeabank yaz kredisi kampanyası yapmış. Tabi hemen özelliklerini inceledim ve sizler ile paylaşmak istedim. Ayrıca sizlerden ricam bir kaç dakikanızı ayırarak sitemizdeki diğer bankaların yaz kredisi kampanyalarını da incelemeniz.

VAKIFBANK, İŞ BANKASI, GARANTİ BANKASI YAZ KREDİLERİ

 

ODEABANK YAZ ÖZEL KREDİ ÖZELLİKLERİ

Odeabank nakit hazır kredi kampanyası düzenlemiş. İhtiyacınız ne olursa olsun bu kampanyayı tercih edebilirsiniz.  Kampanyanın en yüksek kredi limiti 35.000 TL kadardır. Bu tutar hiçte fena değil. Ayrıca aldığınız krediyi rahat rahat ödeyebilin diye 48 aya kadar vade sayısını belirleyebilirsiniz. Kredi kampanyasının tahsis ücreti vardır. Tahsis ücreti kredinin %0,5’i oranında tahsil ediliyor. 20.000 TL kredi aldığınızda 100 lira da tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI

Kredinin en düşük faiz oranı ,29 dur. En yüksek faiz oranı da %1,79 dur. Bu oranlar kredi notunuza göre belirleniyor. Yüksek kredi notuna düşük faiz alıyorsunuz. Düşük kredi notuna ise yüksek faiz veriliyor. Özellikle kredi notuna güvenenler bu kampanyayı düşünebilirler. Kredi Notumu Nasıl Sorgularım diyorsanız, ilgili yazımıza BURADAN ulaşabilirsiniz.

KREDİYE BAŞVURU YOLLARI

Arkadaşlar ilk başvuru yoluna banka şubesini ekliyorum. Odeabank yakınsa ve daha fazla bilgi alarak başvuru yapmak istiyorum diyorsanız şubeye uğrayabilirsiniz. Benim vaktim yok online başvuru yapmak istiyorum diyorsanız da Şu linki odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx internet tarayıcınıza yapıştırarak başvuru ekranına ulaşabilirsiniz. Odeabank müşterileri cep şube veya internet şube aracılığı ile başvuru yapabilirler. Onaylanan kredilerini de anında hesaplarına aktarabilirler.

SMS ile başvuru yapacak olan okurlarımız ise, mesaj metni olarak NAKIT boşluk TC Numaralarını yazmaları gerekiyor. Sonrasında da GSM operatörü ayrımı yapmaksızın bu mesajınızı 8444’e gönderebilirsiniz. Sonuç kısacık bir süre içerisinde sizlere bildirilecektir.

KREDİ NOTUNA GÖRE ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

10.000 TL kredi almaya karar verdiniz. Krediyi öderken de taksit sayısını 48 ay yapmak istediniz. Ayrıca kredi notunuza bakıldı ve ,29 faiz oranı sizlere sunuldu. Buna göre de aylık taksit tutarınız 297 TL yapacaktır. Kredi tahsis ücreti ve BSMV toplamı 53 TL dir. Hayat sigortanız daha sonra yaş ve cinsiyetinize bakılarak hesaplanacaktır. Efektif yıllık faiz oranı da %20,5950  dir.

10.000 TL kredi almaya karar verdiniz. Krediyi öderken de taksit sayısını 48 ay yapmak istediniz. Ayrıca kredi notunuza bakıldı ve %1,79 faiz oranı sizlere sunuldu. Buna göre de aylık taksit tutarınız 336 TL yapacaktır. Kredi tahsis ücreti ve BSMV toplamı 53 TL dir. Hayat sigortanız daha sonra yaş ve cinsiyetinize bakılarak hesaplanacaktır. Efektif yıllık faiz oranı da %29,4490  dır.

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar