Go to ...
RSS Feed

%1,11 Faiz oranlı Kamuya Özel Kuruluş Yılı Kredisi Vakıfbank’da


Kamuya Özel Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi, 48 ay vadeli hesaplı kamu kredisi- Bu sıralar vakıfbank’ın sizler için sunduğu kredilere ağırlık veriyoruz. zira bu kredi kampanyalarının da belirli bir süresi var. Bizlerde bir an evvel bu kredi kampanyalarından sizleri haberdar etmek istedik. Şuan internet aleminde güncel ve kaliteli kredi haberleri bulabileceğiniz adreslerden biri üzerindesiniz. Amacımız cebinizden az para çıkması. Bunun dışında başka bir niyet gütmüyoruz.

VAKIFBANK 63. YIL KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Krediye alışmışız bir kere. Kredisiz olmuyor. Tam kredi borcu bitiyor oh, diyoruz ama bu defa da başka ihtiyaçlar çıkıyor. Haliyle tekrardan krediye yöneliyoruz. Güncel kredi haberleri de burada etkili oluyor. Kimse bankaya fazladan para ödemek istemiyor. Ben on bin lira kredi çekildiğinde bir bankanın geri ödemesinin 13 bin lira olduğunu da gördüm, 16 bin lira olduğunu da gördüm. Hesaplı kredi almak herkesin istediği şey.

İşte bu açıdan bizlerde vakıfbank’ın 63. yıl kuruluş yıl dönümüne özel geliştirdiği kredi kampanyasından söz edeceğiz. Bu sizler için bir alternatif oluşturacaktır. Tabi asla sadece bir  krediye bağlı kalmayın. Bu açıdan sitemizdeki güncel kredi haberlerini de inceleyerek en avantajlı olanı seçin.

VAKIFBANK KAMUYA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI DETAYLARI

Vakıfbak kamu çalışanları için çok özel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan tüm memur ve kadrolu işçiler başvurularını gerçekleştirebilirler. Birden fazla ödeme seçenekleri, düşük faiz oranı, yüksek limit ve vade seçenekleri ile sizleri bekliyor. Aldığınız krediyi 3 ay da bir ödemeli olarak geri ödeyebilirsiniz. Bunun dışında Aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli ve değişken taksitli olarak, ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

90 BİN LİRA KREDİ LİMİTİ VAR

Sizler için sunulan en düşük faiz oranı %1,11 dir. Bu oran görenlerin aklını başından almaya yetiyor zaten. Şuan piyasada neredeyse %2’ye yakın kredi faizi veren bankalar var. Bu oran çok iyi. Alabileceğiniz en yüksek kredi tutarının ise 90 bin lira gibi yüksek bir limitinin olduğunu belirtelim. Anlayacağınız kredi limiti de mükemmel. En düşük taksit sayısı 3 aydır. En yüksek kredi tutarı ise 48 aydır. Tüm şartlar sizlerden yana. Haydi şimdide faiz oranlarına değinelim.

FAİZ ORANLARI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?

Almak istediğiniz kredi 1.000 TL ile 10.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,16 dır.  

Almak istediğiniz kredi 1.000 TL ile 10.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,15 dır. (Krediyi çektiğiniz gün en az bir adet otomatik ödeme talimatı verdiğinizde bu faiz oranından faydalanırsınız.) 

Almak istediğiniz kredi 10.001 TL ile 90.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,12 dır.  

Almak istediğiniz kredi 10.001 TL ile 90.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,11 dır. (Krediyi çektiğiniz gün en az bir adet otomatik ödeme talimatı verdiğinizde bu faiz oranından faydalanırsınız.)

Almak istediğiniz kredi 1.000 TL ile 90.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,25 dır.  

Almak istediğiniz kredi 1.000 TL ile 90.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,24 dır. (Krediyi çektiğiniz gün en az bir adet otomatik ödeme talimatı verdiğinizde bu faiz oranından faydalanırsınız.)

 

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar