Go to ...

%1,11 Faiz oranlı Kamuya Özel Kuruluş Yılı Kredisi Vakıfbank’da


Kamuya Özel Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi, 48 ay vadeli hesaplı kamu kredisi- Bu sıralar vakıfbank’ın sizler için sunduğu kredilere ağırlık veriyoruz. zira bu kredi kampanyalarının da belirli bir süresi var. Bizlerde bir an evvel bu kredi kampanyalarından sizleri haberdar etmek istedik. Şuan internet aleminde güncel ve kaliteli kredi haberleri bulabileceğiniz adreslerden biri üzerindesiniz. Amacımız cebinizden az para çıkması. Bunun dışında başka bir niyet gütmüyoruz.

VAKIFBANK 63. YIL KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Krediye alışmışız bir kere. Kredisiz olmuyor. Tam kredi borcu bitiyor oh, diyoruz ama bu defa da başka ihtiyaçlar çıkıyor. Haliyle tekrardan krediye yöneliyoruz. Güncel kredi haberleri de burada etkili oluyor. Kimse bankaya fazladan para ödemek istemiyor. Ben on bin lira kredi çekildiğinde bir bankanın geri ödemesinin 13 bin lira olduğunu da gördüm, 16 bin lira olduğunu da gördüm. Hesaplı kredi almak herkesin istediği şey.

İşte bu açıdan bizlerde vakıfbank’ın 63. yıl kuruluş yıl dönümüne özel geliştirdiği kredi kampanyasından söz edeceğiz. Bu sizler için bir alternatif oluşturacaktır. Tabi asla sadece bir  krediye bağlı kalmayın. Bu açıdan sitemizdeki güncel kredi haberlerini de inceleyerek en avantajlı olanı seçin.

VAKIFBANK KAMUYA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI DETAYLARI

Vakıfbak kamu çalışanları için çok özel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan tüm memur ve kadrolu işçiler başvurularını gerçekleştirebilirler. Birden fazla ödeme seçenekleri, düşük faiz oranı, yüksek limit ve vade seçenekleri ile sizleri bekliyor. Aldığınız krediyi 3 ay da bir ödemeli olarak geri ödeyebilirsiniz. Bunun dışında Aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli ve değişken taksitli olarak, ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

90 BİN LİRA KREDİ LİMİTİ VAR

Sizler için sunulan en düşük faiz oranı %1,11 dir. Bu oran görenlerin aklını başından almaya yetiyor zaten. Şuan piyasada neredeyse %2’ye yakın kredi faizi veren bankalar var. Bu oran çok iyi. Alabileceğiniz en yüksek kredi tutarının ise 90 bin lira gibi yüksek bir limitinin olduğunu belirtelim. Anlayacağınız kredi limiti de mükemmel. En düşük taksit sayısı 3 aydır. En yüksek kredi tutarı ise 48 aydır. Tüm şartlar sizlerden yana. Haydi şimdide faiz oranlarına değinelim.

FAİZ ORANLARI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?

Almak istediğiniz kredi 1.000 TL ile 10.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,16 dır.  

Almak istediğiniz kredi 1.000 TL ile 10.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,15 dır. (Krediyi çektiğiniz gün en az bir adet otomatik ödeme talimatı verdiğinizde bu faiz oranından faydalanırsınız.) 

Almak istediğiniz kredi 10.001 TL ile 90.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,12 dır.  

Almak istediğiniz kredi 10.001 TL ile 90.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,11 dır. (Krediyi çektiğiniz gün en az bir adet otomatik ödeme talimatı verdiğinizde bu faiz oranından faydalanırsınız.)

Almak istediğiniz kredi 1.000 TL ile 90.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,25 dır.  

Almak istediğiniz kredi 1.000 TL ile 90.000 TL arasında. Vade sayısı ise 3 ile 48 arasında. Kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorsunuz. Bu şartlarda sizlere sunulan faiz oranı %1,24 dır. (Krediyi çektiğiniz gün en az bir adet otomatik ödeme talimatı verdiğinizde bu faiz oranından faydalanırsınız.)

 

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

Vakıfbank 20.000 TL En Uygun Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi

2017 Vakıfbank kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük faizli bayram kredisi, sms ile başvuru – Arkadaşlar kredi çekmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Bayrama 3 hafta kadar bir süre kaldı. Lakin sizlerden ricam bir kaç gün daha dişinizi sıkmanız. Zira diğer bankalar da 2 – 3 güne kredi kampanyasını açıklayacaktır. Örneğin bugün Vakıfbank kurban bayramına özel kredi kampanyasını

About Benjamin