Go to ...

Vakıfbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Kampanyası TC ile Başvuru


Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası, düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı – Sevgili okurlarımız, yine bir birinden özel ve güzel kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de oldukça özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Malumunuz artık kredisiz yapamıyoruz. Krediler hayatımızı şekillendiren asıl unsurlardan bir tanesi. Geçenlerde yapılan bir istatistiği incelediğimde evlenenlerin 3’te birinin kredi ile evlendiğini gördüm. Anlayacağınız kredi yuva kurmamıza bile etki ediyor.

VAKIFBANK BAHAR KREDİSİ

Kredi çekmek için herkesin kendine göre bir sebebi oluyor. Durmadan kredi çekip duruyoruz, Lakin uygun kredinin peşindeyiz. İşte tam da burada bizim site devreye giriyor. Güncel kredi haberleri sayesinde okurlarımız en hesaplı krediye ulaşabiliyor. Bu yazımızda ise Vakıfbank’ın yepyeni Bahar Kredisi Kampanyasından söz edeceğiz. Sizlerde çok özel koşullar ile krediye nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebileceksiniz. Ayrıca sizlere tavsiyem sitemizdeki farklı bankalara ait – 5 tane kredi haberini de inceleyiniz. Bu sizi en doğru krediye yönlendirecektir.

VAKIFBANK BAHAR KREDİSİ DETAYLARI

Saygıdeğer okurlarımız, vakıfbank tüm çalışanların başvuru yapabileceği bir kredi kampanyası hazırlamış. Benimde gelir belgem var diyorsanız sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Ama genel anlamda Özel sektör çalışanları, emekliler ve kamu çalışanlarının rahatlıkla başvuru yapabileceklerini belirtelim. Krediyi eşit taksitli ödeyebilirsiniz. Ayrıca artan taksitli seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. En düşük 3 ay vade yapabiliyorken, en fazla da 48 aya kadar vade yapabilirsiniz.

90 BİN LİRA KREDİ ÜST LİMİTİ

Kredinin en güzel yanlarından birisi limitidir. Vakıfbank’dan alabileceğiniz maksimum kredim tutarı 90 bin liradır. Tabi bu limiti belirleyen asıl unsur, sizlerin gelir durumunuzdur. Yüksek geliriniz varsa yüksek limitli krediye de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Biraz faiz oranlarına da değinelim. Faiz oranlarını kredi tahsis ücreti isteyip, istememeniz belirliyor. Ayrıca kredinin limiti de faiz oranının belirlenmesinde etkili. Ha bir de az sonra aşağıda belirteceğimiz faiz oranları için kredi ile birlikte en az bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor.

BAHAR KREDİSİNİN FAİZ ORANI NASIL BELİRLENİYOR?
  • Bin liradan 10 bin liraya kadar krediyi üç ay ile 48 ay arasında taksit ile aldığınızda ve kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ettiğinizde sizlere sunulan faiz oranı %1,20 oluyor.
  • 10.001 liradan 90 bin liraya kadar krediyi üç ay ile 48 ay arasında taksit ile aldığınızda ve kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ettiğinizde sizlere sunulan faiz oranı %1,16 oluyor.
  • Bin liradan 90 bin liraya kadar krediyi üç ay ile 48 ay arasında taksit ile aldığınızda ve kredi tahsis ücreti de ödemeyi istemezseniz sizlere sunulan faiz oranı %1,25 oluyor.

 

VAKIFBANK BAHAR KREDİSİ İÇİN HESAPLAMALAR

Evvela 10 bin lira krediyi 48 ay vade ile almak istediğinizi düşünelim. Tabi kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu duruma göre sizlere uygulanacak faiz oranı %1,20 olacaktır. Aylık kredi taksit borcunuz 290,01 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekecek. Efektif yıllık faiz oranına ise baktığımızda %19,0614 olduğunu görebiliyoruz.

Şimdide 90 bin lira krediyi 48 ay vade ile almak istediğinizi düşünelim. Tabi kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu duruma göre sizlere uygulanacak faiz oranı %1,16 olacaktır. Aylık kredi taksit borcunuz 2.583,20 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 450 TL ödemeniz gerekecek. Efektif yıllık faiz oranına ise baktığımızda %18,3860 olduğunu görebiliyoruz.

Son olarak 90 bin lira krediyi 48 ay vade ile almak istediğinizi düşünelim. Ama bu defa kredi tahsis ücreti de ödemek istemiyorsunuz. Bu duruma göre sizlere uygulanacak faiz oranı %1,25 olacaktır. Aylık kredi taksit borcunuz 2.643,75 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 450 TL ödemeniz gerekecek. Efektif yıllık faiz oranına ise baktığımızda %19,5618 olduğunu görebiliyoruz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Yukarıdaki faiz oranları için, en az bir adette otomatik ödeme talimatı vermeniz gerektiğini belirtelim. Kredi tahsis ücretini sizlerde hesaplayabilirsiniz. İstediğiniz kredi tutarının %0,5’i kadar para ödemesi yaparsınız. Ha bir de hayat sigortası durumu da söz konusu olacak. Hayat sigortası yaptırmanız şart. 35 yaşında olduğunuzu farz edelim ve 10 bin lira kredi çekeceğinizi düşünelim. Buna göre yıllık ödemeniz gerekecek hayat sigortası 35,55 TL olacaktır. 35 yaşında olduğunuzu farz edelim ve 90 bin lira kredi çekeceğinizi düşünelim. Buna göre yıllık ödemeniz gerekecek hayat sigortası 319,91 TL olacaktır.

BAŞVURU

Sevgili dostlarımız, başvuruyu banka şubelerinden yapabilirsiniz. Ama beni banka şubeleri ile uğraştırmayın diyorsanız da online başvuru imkanınız da var. Vakıfbank’ın web sitesine girerek başvurunuzu online olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ha bir de SMS ile de başvuru yapabilme şansınız oluyor. Bunun için aralarına birer boşluk bırakarak KREDI, Kimlik Numaranızı ve Gelirinizi (Aylık) yazıyorsunuz. ardından da 5724‘e gönderiyorsunuz. Örneğin; KREDI 32323232323 2250

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

3 Dakikada 3.000 TL Bahar Kredisi Qnb Finansbank’ta

Qnb Finansbank Bahar Kredisi, Hesaplı Qnb Finansbank İhtiyaç Kredisi- Zorlu bir kış ayı sonunda geride kalmış oldu. Kış ayı zor ve çetin geçti. Kimi yerlerde seller kalktı, kimi yerlerde karlar yolları kapattı. Şimdilerde ise çiçekler açtı ve sular duruldu. Haliyle tamir tadilat işlerine başlanılacak. Kimisi oturma odasını boyayacak, kimisi iş yerinden ufak tadilatlar yapacak. İstinasız

48 Ay Vadeli İş Bankası Bahar Kredisi Başvurusu için Geç Kalmayın

İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusu, Türkiye İş Bankası kredi başvurusu ve özellikleri- Zaman şartları ve ihtiyaçları çok farklılaştı ve yinelendi. Küçük büyük hepimizin ihtiyaçları oluyor. Çocuklar akıllı telefon ve tablet istiyor, Üniversitede oyun çocuğunuz ise araba. Ha birde 15 -20 yıllıdır kullandığınız ev eşyaları var. Tüplü televizyon nerede şimdiki 4 K Ultra TV’ler nerede. Tek

Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası Fırsatını Kaçırmayın

Garanti Bankası uygun faizli ve hesaplı bahar kredisi özellikleri- Havalar ısınmaya başladı. Her yer cıvıl cıvıl. tabi bizim de kanımız hızlı akmaya başladı. Aylardır tek bir odada kapılı kaldık durduk. Ama artık doğanın bu müthiş getirisinden yararlanmaya çalışacağız. Örneğin kahvaltıcılar iş yerlerini açmaya başladılar bile ama tabiki de maddi sıkıntı içerisindeler. Yada evin badanasından tutunda,

About Benjamin