Go to ...
RSS Feed

Masrafsız Konut Transfer Kredisi Halkbank’da Dost Konut Kredisi


Halkbank Konut borç transfer kredisi, Halkbank borç taşıma kredisi hesaplaması ve faiz oranları- 7 gün 24 saat güncel kredi haberlerini bulabileceğiniz en özel bilgilendirici kredi sitesindesiniz. Toplumun genel ihtiyaçlarını ve sıkıntılarını düşünerek, ona göre kredi haberleri yapıyoruz. Bu konuda da oldukça fazla takip ediliyoruz. Genel anlamda sıkıntılarımızdan bir tanesi çok fazla borcumuzun olması. Esnaf, memur, çiftçi, işçi kısacası hepimizin borcu var. Şanslı olanlar borcunu rahatlıkla zamanında ödeyebiliyor.

HALKBANK TRANSFER KONUT KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Birde şanssız olan kesim var. İşi sezonun iyi gitmesine bağlı olanlar var. Örneğin turizmde uğraşan bir kişinin işi turist gelmesine bağlıdır. Turist gelmedi mi bu adamın işi çok zordur. İşte bu örnek gibi, bazen işler sarpa sarar ve bankadan aldığımız borçları ödeyemez hale geliriz. Bütün bankalar kredi kartı yada ihtiyaç kredisi borçları için borç transfer kredisi vermektedir. Lakin tüm bankalar konut için transfer kredisi vermiyor. Halkbank bunların dışında elbetteki. Yazımızın devamında Halkbank Konut Transfer kredisinden söz edeceğiz.

HALKBANK TRANSFER KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank ülkemizde özellikle esnaf ve kobiler tarafından tercih ediliyor. Tabi kamu görevlileri ve diğer kesimlerde tercih ediyor. Çok özel ve kaliteli kredi kampanyaları var. bu kredi kampanyalarından birisi de konut transfer kredisi. Sizin de işleriniz kötüye gitmiş olabilir. Şimdide borcunuzu ödeyeceksiniz diye ciddi manada zorlanıyorsunuz. O halde halkbank yanınızda. konut borç transfer kredisi ile sizlerde rahat bir nefes alabileceksiniz. Peki bu kredinin detayları ve ayrıntıları neler? Haydi açıklayalım.

180 AY KREDİ VADESİ

Öncelikle diğer bankalardaki konut kredisi borcunuzu Halkbank’a transfer edebiliyorsunuz. Ardından bu borcu ödeme gücünüze göre taksitlendirebiliyorsunuz. 1 Aydan tutunda 180 Aya kadar kredi taksit yapabilme imkanınız var. Böylesi bir vade zaten muazzam bir şey. Sizlerde taksit tutarınızı dilediğiniz kadar küçültebilirsiniz. Şimdi faiz oranlarına da biraz değinelim. 120 aya kadar %1,09 faiz oranı uygulanıyor. 121 ay ile 180 ay arasında ise %1,11 faiz oranı uygulanıyor. Faiz oranı normal konut kredisi kadar.

Kredi tahsis ücreti alınmadığından, masrafsız bir kredi kampanyası olduğunu da söyleyebiliriz. Lakin hayat sigortası, ipotek tesis ücreti, DASK ve konut sigortası da yaptırmanız gerekecektir. Hayat sigortası kredi tutarı, yaşınız ve cinsiyetinize göre değişecektir. Konut ve dask sigortaları ise konutun metrekaresine ve değerine göre değişecektir. Başvurunuzu size en yakın halkbank şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız bankaya giderken kimlik belgenizi, gelir belgenizi ve konutun tapusunu da yanınıza alınız.

100 BİN LİRA KONUT BORÇ TRANSFERİ İÇİN MALİYET ORANLARI

100.000 TL Konut transferi yapacağınızı düşünelim. bunu da 120 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Şimdi hesaplamamızı yapalım. 120 Ay vade olduğu için %1,09 faiz oranı uygulanacaktır. Kredi tahsis ücreti 0 TL olacaktır. Ekspertiz ücreti 650 TL dir. İpotek tesis ücreti ise 155,76 TL dir. Yıllık maliyet oranın da %14,1251 olduğunu belirtelim.

100.000 TL Konut transferi yapacağınızı düşünelim. bunu da 180 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Şimdi hesaplamamızı yapalım. 120 Ay vade olduğu için %1,11 faiz oranı uygulanacaktır. Kredi tahsis ücreti 0 TL olacaktır. Ekspertiz ücreti 650 TL dir. İpotek tesis ücreti ise 155,76 TL dir. Yıllık maliyet oranın da %14,1251 olduğunu belirtelim.

Tags: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar