Go to ...

Fibabanka Kiraz Hesabı ile Çok Özel Mevduat ve Yatırım Hesabı


Fibabanka Kiraz Hesabı Özellikleri ve Detayları, Fibabanka %12,25 Hoş Geldin  Faizi- Bu hayatta herkes kendi bütçesine göre bir birikim yapıyor. Kimisi yastık altında biriktiriyor, kimisi bankada. Kimisi Döviz biriktiriyor, kimisi altın, kimisi de lira. Anlayacağınız özellikle yaşı ilerlemiş insanlar başta olmak üzere bir çok kişinin bir birikimi var. Tabi bu paraların ülke ekonomisine katılması ve değerlendirilmesi gerekiyor. Bu açıdan bankalar paralarınıza talip.

TÜM BANKALARDA HOŞ GELDİN FAİZİ VERİLMEYE BAŞLANDI

Her ne kadar gözükmese de bankalar bir birleri ile rekabet içerisindedir. Bunu açık olarak hoş geldin hesapları kampanyaları ile görebiliyoruz. Artık bir çok banka hoş geldin hesabı kampanyaları yapıyor. Bu sayede hem yastık altı birikimlerinizi hemde diğer bankalardaki birikimlerinize talip olduklarını söylüyorlar. Anlayacağınız herkes bir birinin parasına göz dikmiş durumda. Bankalar arasında rekabet olunca da bu durum da bizlere yarıyor.

YATIRIMLARINIZ İÇİN FİBABANKAYI DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

Birisi 1 faiz verirken diğeri 2 faiz veriyor. Hal böyle olunca bizlerde en güzel olan seçeneği seçiyor ve daha fazla kazanıyoruz. Bugünde işinize yarayacak ve dikkatinizi çekecek bir bankadan söz edeceğiz. Faiz oranı gerçekten de çok iddialı. Fibabanka Hoş Geldin Faizli Yatırım hesabı hakkında detaylı bilgide bulunacağız. Fibanbanka sizler için de doğru bir tercih olabilir. Peki bu banka ne gibi fırsatlar ve imkanlar sunuyor? Ayrıntıları nelerdir? gibi sorularınız olabilir. Tabi buda yazımızın devamında.

FİBABANKA KİRAZ HESABI NEDİR

Bu hesap ile gecelik faiz alırsınız. Dilediğiniz zaman para çeker ve dilediğiniz zaman da para yatırırsınız. TL yani lira ve USD yani dolar cinsinden hesap açtırabilirsiniz. Esasen rahat ve işinizi görecek bir hesaptır. Vadeli hesaptaki gibi paranız değerlenirken, vadesiz hesaptaki gibi paranızı dilediğiniz zaman çekebilirsiniz. Birikimleriniz yükske faiz ile değerlenirken, maddi sıkıntınız da da paranızı alırsınız. Vadeli ve vadesiz hesabın karışımı olarak da geliştirilmiş bir hesap da diyebiliriz.

FİBABANKA KİRAZ HESABI ÖZELLİKLERİ

Demin de belirttiğim gibi TL veya USD cinsinden hesabınızı açtırabiliyorsunuz. Vadesiz mevduata 3.000 TL veya 1.500 USD yatırmanız gerekiyor. Tabi bu en az limittir. Paranızı artırabilirsiniz. Vadesiz mevduat limiti de 3 bin liradır. Ama nakit ihtiyaçlarınızda daha fazla artırabilirsiniz. Bu vadesiz hesap ile ilgili olan bir konudur. Birde vadeli hesap vardır. Asıl burada paranız değer kazanmaktadır. Kiraz hesap için minimum tutar 1.000 TL dir. Maksimum tutar ise 500.000 TL dir.

Dolar cinsinden hesap açıldığı zaman da en az 1.000 USD ve en fazla 2.00.000 USD’dir. Kiraz hesap açtıran kişilere en az 60 gün boyunca hoş geldin faizi uygulanmaktadır. normalde 30 gün verilen bu faizi Fibabanka 60 gün boyunca sizlere sunuyor. 60 günün sonunda ise normal belirlenen standart faizlere geri dönüyor. Kiraz hesaptan gerçek kişiler yararlanabiliyor. Sınırsız bir şekilde hesabınızdan para çekebiliyor ve yatırabiliyorsunuz. Hesabınızdan EFT ve Havale yapabilirsiniz.

FİBABANKA KİRAZ HESABI DETAYLARI

ATM’den de paranızı çekebilirsiniz. Bunun dışında düzenli ödeme talimatı vererek faturalarınızı ve kredi ödemelerinizi takip etmekten kurtulursunuz. USD para çekimi yapacaksanız bunu sadece Fibabanka şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hesaptan yaptığınız Havale, Eft ve Swift işlemlerinde ücretsiz tarife geçerlidir. Saat 17.00’dan önce hesabınıza para yatırırsanız faiz o gün işler. saat 17.00’dan sonra para yatırırsanız da bir gün sonra faiz işler.

Döviz cinslerine göre farklı kiraz hesapları açtırabilirsiniz. Ama her bir döviz cinsi için sadece bir tane açtırabilirsiniz. Faiz oranları TL için %12,25 dir. Tabi 60 gün sonra standart faiz oranı olan %10’a döner. USD için de faiz oranı %3,5’dir. Bu döviz cinside 60 gün sonra standart faize döner. Dolar için %2 standart faiz uygulanmaktadır.

Sevgili okurlarımız, böylece bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde birikimlerinizi değerlendirmeyi düşünüyorsanız, mutlaka fibabank’ı göz önünde bulundurun. Bizlerden şimdilik bu kadar. Özel banka haberleri için bizleri okumayı ve takip etmeyi devam ediniz.

SİZDEN RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK ARKADAŞLARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Fibabanka Esnafımızın Yüzü Gülsün Kredi Kampanyası

Çok Fazla Borcum Var Çözüm Önerileriniz Nelerdir?

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun Veren Bankalar

Kredi Almanın En Kolay ve En Hızlı Yolu CEPTETEB İhtiykaç Kredisi

 

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası

Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası – Bu devirde araba herkese lazım. Otomobiller çok büyük ihtiyaç. Hastalık anında hemen arabalara sarılırız. Yağmur çamur olur, işe giderken yada çocukları okula bırakırken sıcacık güzel bir ortamda bu işinizi halledersiniz. Pazar olur alışverişlerde kullanırsınız. Hele birde yaz aylarında o çekilmez sıcaklarda kliması

Fibabanka Esnafa Özel 36 Ay vadeli 70.000 TL Kredi Fırsatı

Fibabanka Esnafa Kazandıran Taktik FibaPratik, Cepten ve Webten Kredi Kampanyası – 724krediler.com ailesi olarak tüm kredi ihtiyacı isteklerinize çok özel öneriler ve alternatifler sunmaya devam ediyoruz. Uzun zamandır kaliteli ve doğru bilgiler ile sizlerleyiz, Bu sayede de en hesaplı kredi tercihi yaptığınızı biliyoruz. Esnaflarımız ekonomimizin göz bebeği durumunda adeta. gerek işçi istihdamı noktasında, gerekse de

Fibabanka 10 Numara Ramazan Bayramı Kredisi

Fibabanka Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi, 2017 Ramazan Bayramı Kredi Kampanyası – Kredinin nabzının anında ölçmeye devam ediyoruz. Bu sıralar ramazan ayındaki masraflarınızı karşılamak adına ve ramazan bayramınızı da gönlünüze göre geçirebilmeniz için, bu aya ve bayramına özel kredi kampanyalarına değinmeye çalışıyoruz. Vatandaşın kendine göre sebeplerden dolayı maddi desteğe ihtiyaç duyuyor. Bu kaynağı

About Benjamin