Go to ...

63. Yıla Özel Düşük Faizli Vakıfbank 0 Km Taşıt Kredisi


Vakıfbank kuruluş yıl dönümüne özel 0 km taşıt kredisi- Sevgili okurlarımız, artık kendi aracının sahibi olmak isteyenler, bugün sizler için güzel bir kredi kampanyası haberi derledik. Bu haberi duyan herkesin dikkat kesileceğine inanıyorum. Zira şartlar oldukça uygun. 0 km gıcır gıcır arabalar sizleri bekliyor. Sizlerde onlara kavuşmak istiyorsunuz ama elinizde yeterli nakit yok. Haliyle de bankalardan kredi çekmek mecburiyetindesiniz. Bu olacak olan bir durum.

VAKIFBANK’DAN 63. YILINA ÖZEL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASINI DENEMEYE NE DERSİNİZ?

Ama önemli olan doğru krediyi çekebilmekte. İşte bazı zamanlarda da, bazı özel fırsatlar gelir ayaklarınıza. Eğer bu fırsatları değerlendirirseniz her zaman kazançlı çıkarsınız. kaçıranlarda dövünüp durur. Şimdi güzel bir fırsatta vakıfbank’dan geldi. Vakıfbank sizlere çok özel ve güzel bir taşıt kredisi kampanyası sunuyor. 63. yılına özel olarak geliştirdiği kampanyalarını sizlerin beğenisine sunuyor. Bizlerde bu kampanyaları inceledik ve sizlere bu platformdan sunmaya çalışıyoruz.

VAKIFBANK 63. YILINA ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Bu kredi kampanyasının ilk dikkat çeken tarafı düşük faizi oluyor. 0 km araçlarda faiz oranı %1,08 ile %1,10 arasında değişiyor. Bunu belirleyen de kredi tahsis ücreti oluyor. Düşük faizin yanı sıra bir de uzun vadede sizleri bekliyor olacak. toplam da 48 aya kadar taksit yapabiliyorsunuz. Ayrıca ödeme seçenekleri de mevcut. Örneğin; 3 ayda bir ödeme seçeneğiniz olabileceği gibi, aylık eşit taksitli, 3 ay ertelemeli, balon ödemeli ve değişken taksitli ödeme seçeneğiniz de mevcut.

Alacağınız krediden kefil talebi olmuyor. Aracınızın değeri 50 bin liraya kadarsa %70’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. 50 bin liranın üstünde ise; 50 bin liraya kadar %70 ve 50 bin liranın üzeri için de %50 oranında kredi alabiliyorsunuz. Bu arada diğer bir çok bankada yaptırmanız gereken hayat sigortası zorunluluğu bu kampanyada yok. Lakin ne olur ne olmaz yaptırmanızı tavsiye edebilirim. Allah korusun ama ölümlü hayat. Geride kalanlara borç bırakmayın.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Başvuru için iki yolunuz olacaktır. Bunlardan ilki banka şubesine uğramaktır. Banka şubesine gider başvurunuzu yaparsınız. Ya ilk başvuruda bankaya kadar yorulmayayım diyorsanız da, vakıfbank web sitesine girmeniz ve ilgili kampanya üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekecektir.

TAHSİS ÜCRETİ ÖDEMEK İSTEYENLER İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

20 Bin lira kredi çekeceksiniz. Haliyle de 100 lira kadar tahsis ücreti ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu durumda faiz oranı sizler için %1,08 oluyor. 24 ay vade ile geri ödeyeceğinizi düşünelim. Bu duruma göre aylık kredi taksidiniz 974,99 TL dir. Geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 23.399,76 TL dir. Efektif yıllık faiz oranı da %17,3325 olarak karşımıza çıkıyor.

20 Bin lira kredi çekeceksiniz. Haliyle de 100 lira kadar tahsis ücreti ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu durumda faiz oranı sizler için %1,08 oluyor. 48 ay vade ile geri ödeyeceğinizi düşünelim. Bu duruma göre aylık kredi taksidiniz 562,23 TL dir. Geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 26.987,04 TL dir. Efektif yıllık faiz oranı da %17,0451 olarak karşımıza çıkıyor.

TAHSİS ÜCRETİ ÖDEMEK İSTEMEYENLER İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

20 Bin lira kredi çekeceksiniz. Ama kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul etmiyorsunuz. Tahsis ücreti bana ters diyorsunuz. Bu durumda faiz oranı da %1,10 oluveriyor. 24 ay vade ile geri ödeyeceğinizi düşünelim. Bu duruma göre aylık kredi taksidiniz 977,74 TL dir. Geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 23.465,76 TL dir. Efektif yıllık faiz oranı da %17,0422 olarak karşımıza çıkıyor.

20 Bin lira kredi çekeceksiniz. Ama kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul etmiyorsunuz. Tahsis ücreti bana ters diyorsunuz. Bu durumda faiz oranı da %1,10 oluveriyor. 48 ay vade ile geri ödeyeceğinizi düşünelim. Bu duruma göre aylık kredi taksidiniz 565,17 TL dir. Geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 27.128,16 TL dir. Efektif yıllık faiz oranı da %17,0421 olarak karşımıza çıkıyor.

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Vakıfbank’dan 63. Yılda Bir Gelen Çok Avantajlı Kredi

Vakıfbank 63. yıla özel hesaplı kredi, Vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi- Hayatımızın bazı anlarında, özel fırsatlar ile karşılaşırız. Tabiri yerinde olacaksa; 40 yılda bir olur, dediğimiz fırsatlar olur. Kaçırınca da başımızı duvarlara vururuz. Sonrasında da bir daha bekle de gelsin. İşte aynı bu şekilde bankaların müşterilerine sundukları kredi kampanyaları olur. Bu kampanyalar ile gerçekten de

About Benjamin