Go to ...

Yeni Annelere Şekerbank’dan Bebeğinizin ihtiyaçları İçin Yepyeni Kredi


Şekerbank Yepyeni İhtiyaç kredisi, Yeni annelere kredi, Annelere kredi şekerbank’da – Değerli anneler ve anne adayları, bu yazıyı sizlere özle olarak derlemiş bulunuyoruz. Genelde kredi haberlerini babalar okur. Ama bu kampanya tamamıyla yeni anneleri ve anne adaylarını ilgilendiriyor. Anneler duygusaldır ve bebeğine her zaman en iyisini ve en güzelini sunmak ister. Ama öte yandan da şartlar buna pekte imkan tanımaz ve vermez. Ev kirası, diğer çocukların ihtiyaçlar vs. derken devlet hastanesinde doğum yapılır 2. El dökük bir beşiğe de razı gelinir.

ŞEKERBANK YEPYENİ İHTİYAÇ KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Bu yazı ile, sizlere bir çıkış yolu göstermek istedik. Artık sizlerde çocuklarınızın ihtiyaçlarını ve masraflarınızı karşılayabilir ve hayallerinizdeki kadar güzel bir oda hazırlayabilirsiniz. Peki bu nasıl olacak? Şekerbank ile tabi kide. Şekerbank Yepyeni kredi kampanyası hazırlamış. Hedef kitle elbetteki yeni annelere ve anne adayları. Yani sizler. Şekerbank’ın bizlere sunduğu veriler ışığında güzel bir kredi haberi yazısı oluşturduk. Sizlerde bu yazıyı inceleyerek, kredi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ŞEKERBANK YEPYENİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Geriçi yukarıda kredinin genel mahiyetinden söz etmiştik. Şimdi detaylandırma zamanı. Sizlerde anne adayıysanız, yada doğum yapacaksanız veya çocuğunuz 2 yaşına kadar ise bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu kredi ile hem kendi hastane masraflarınızı ve giderlerinizi karşılarsınız, hemde çocuğunuzun bir çok ihtiyacını karşılarsınız. Geri ödemeyi yaparken de vade seçeneklerinden yararlanırsınız. Ödeme gücünüze göre düşük vadeden tutun da 48 ay vadeye kadar borcunuzu taksitlendirebilirsiniz.

KREDİ İÇİN FAİZ ORANLARI

Uzun vade ile rahat bir ödeme planı çıkarabilirsiniz. Bunun dışında kredinin üst limitinin 30 bin lira olduğunu da belirtelim. Bu tutara göre yalnızca hastane masraflarınız için 2 – 3 bin lira çekebileceğiniz gibi, park beşik vs. bebeğin ihtiyaçları için 10 bin lirada çekebilirsiniz. En düşük faiz oranı %1,58 dir. Faiz oranı kredi için belirleyeceğiniz vade sayısına göre değişmektedir. Örneğin Kredinizi 12 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsanız faiz oranı da %1,58 oluyor. Kredinizi 24 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsanız faiz oranı da %1,58 oluyor.

Kredinizi 36 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsanız faiz oranı da %1,61 oluyor. Kredinizi 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsanız faiz oranı da %1,63 oluyor. Tabi bu kredi ile birlikte hayat sigortası da yaptırmanız şarttır. Kredinin binde 5 oranında birde tahsis ücreti de vardır. Bunlar cebinizden çıkacak ekstra ücrete girmektedir. Dilerseniz konuyu daha da iyi anlamak adına bir örnek hesaplama yapalım.

10 BİN LİRA YEPYENİ KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

10 bin lira almaya karar verdiniz. Hem hastane masraflarınızı karşılamak, hemde çocuğunuzun ihtiyaçlarını gidermek için bu tutar yeterli diye düşünüyorsunuz. Geri ödeme noktasında ise zorlanmak istemediğinizden 48 ay vade tercihini istiyorsunuz. Bu isteğinizi anlayış ile karşılayarak hesaplamalara geçmek istiyoruz. 48 Ay vade için sizlere sunulan faiz oranı %1,63 dür. Aylık taksit tutarınıza baktığımızda ise karşımıza 323,11 TL çıkıyor. Peki 48 ayın sonunda ne kadar kredi geri ödemiş olacaksınız?

Toplam da geri ödeyeceğiniz kredi tutarının 15.509,28 TL olduğunu söyleyebiliriz. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL olacaktır. Aylık toplam maliyet oranı %2,2127 dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %26,5528 dir. Hayat sigortası için hesaplama yapamıyoruz. Çünkü hayat sigortasında bu verilerin dışında yaşınız ve cinsiyetiniz de dikkate alınarak hesaplama yapılıyor.

724KREDİLER.COM’DAN KREDİ DEĞERLENDİRMESİ

Yukarıda krediye dair bir çok hususu belirttik zaten. Başvurunun şekerbank şubelerinden yapılabileceğini de söyleyelim. Kredi başvurusu ve alması kolay. Bunlara da diyeceğim yok. Şekerbank esnaf, çiftçi ve kobiler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Buna da amenna. Yalnız bence faiz oranı olarak yüksek. Tabi herkes kendine göre en avantajlı krediyi seçip kararını verecektir. Bu yazıyı da sizlere bir alternatif oluşturması adına kaleme aldık. Dediğim gibi kredinin tek sıkıntısı faiz oranları. Banka düşürürse daha fazla rağbet olacaktır.

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin