Go to ...

Tek SMS ile İş Bankasından Düşük Faizli 100.000 TL Yaz Kredisi


Türkiye iş bankası yaz kredisi kampanyası, hesaplı ve uygun ihtiyaç kredisi, tc ve sms ile başvuru – Arkadaşlar vallahi bu sıralar bankalar kendileri aştılar. Faiz oranları desen fırladı gitti. Hesaplı kredi bulmak için iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Tabi 724krediler.com‘u takip edenler güncel kredi haberleri arasından 5 dakika da en hesaplı olanını seçebiliyorlar. Bizlerde durmadan işinize yarayabilecek kredi haberlerini paylaşmaya çalışıyoruz. Malum kredisiz ne işler rayına oturuyor, nede mal mülk sahibi olunabiliyor.

İŞ BANKASI YAZA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI GENEL BİLGİ

İhtiyaçlar bile kredilere endekslenmiş adeta. Bu durumun çok iyi farkındayız. Haliyle de sizler için en hesaplı kredileri yayınlamaya çalışıyoruz. Bugün de göz gezdirirken, İş bankasının kredi kampanyasına denk geldim. gerçekten iyi ve hesaplı gibi geldi. Hele birde kredi limitinde adeta uçmuşlar. Özellikle yüksek kredi limiti arayanların incelemesi gerektiğini düşünüyorum. Heyecanlandığınızın farkındayım. Çok fazla konuşma istemiyorum ve sizleri iş bankasının yaza özel kredİ kampanyası ile baş başa bırakmak istiyorum.

TÜRKİYE İŞ BANKASI YAZ ÖZEL KREDİ KAMPANYASI AYRINTILARI

Gelirini sunabilen, memur, işçi, emekli ve çiftçi herkes başvuru yapabilir bu kampanyaya. Ayrıca kredi notunuzun da iyi olmasına dikkat edin. Hani çok riskli durumdaysanız başvurunuz reddedilebilir. Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim Konulu Yazımızı inceleyerek, kredi notunuzu nasıl sorgulamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Biz konumuza geri dönelim isterseniz. Kredinizi en küçük vade olan 3 ay ile vade yapabilirsiniz. Yada 48 aya kadar da vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

KREDİ LİMİTİ NE KADARDIR?

Kredi kampanyasının tahsis ücreti bulunmaktadır. Alacağınız kredi limitinin binde beni oranı kadar bir ödeme gerçekleştirirsiniz. Bunun dışında kredinin en küçük limiti 3.000 TL dir. En yüksek kredi limiti ise 100.000 TL dir. Bu tutar gerçekten de çok yüksek. Bir çok ihtiyaç da rahatlıkla karşılanabilir. Yalnız ufak birde ayrıntıdan söz edeyim. Kredinin üst limiti hesaplanırken sizin aylık geliriniz dikkate alınır. Buna göre de kimisi 100 bin lira üst limitli kredi alabilirken kimisi de 40.000 TL üst limitli kredi alabilir. Tamamen aylık gelirinize göre belirlenecek bir üst limittir.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI
  • Almayı planladığınız kredi tutarı 3.000 TL ile 24.999 TL arasında ise iş bankasının sizlere sunduğu faiz oranı %1,29 olacaktır.
  • Almayı planladığınız kredi tutarı 25.000 TL ile 49.999 TL arasında ise iş bankasının sizlere sunduğu faiz oranı %1,27 olacaktır.
  • Almayı planladığınız kredi tutarı 50.000 TL ile 100.000 TL arasında ise iş bankasının sizlere sunduğu faiz oranı %1,25 olacaktır.

 

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Kredi başvurusu yapmak isteyen kim olursa olsun iş bankasının herhangi bir şubesine uğrayarak, bu isteğini gerçekleştirme imkanı bulunuyor. Bunun dışında eğer isterseniz SMS ile de başvuru imkanınız bulunuyor. Bunun için mesaj olarak büyük harfler ile NAKİT yazmanız ve bir boşluk bırakarak 11 Haneli T.C. Numaranızı yazmanız gerekiyor. Tekrardan bir boşluk bırakıp Kredi Tutarınızı yazarak bir boşluktan sonra da Aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Bundan sonra da GSM operatörünüz ne olursa olsun 4402‘ye mesajınızı yolluyorsunuz. (Mesaj Metni İçin Örnek: NAKİT 66666633333 40000 3000 )

Tabi eğer müşteri iseniz 0850 724 0724 numaralı telefon bankacılığından, İş bankası ATM’lerinden, cep şubeden ve internet şubeden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ama başvuru yolunuz ne olursa olsun, cevabı kısacık bir süre sonra sizlere bildirilecektir.

48 AY VADE İLE 100.000 TL KREDİ

Gelir durumunuz maşallah çok iyi. Laf edecek değiliz. Bundan dolayı da 48 ay vade ile 100.000 TL kredi almayı planlıyorsunuz. Yukarıda da belirttiğim gibi faiz oranınız %1,25 oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak 500 lira ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası da 35 yaşında erkek bir müşteri baz alındığında yıllık ortalama 627 TL oluyor. (Hayat sigortası yaş ve cinsiyetinize göre hesaplanacaktır) Bunlarla birlikte aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız da 2.938 TL yapıyor. Toplamda ödeyeceğiniz ana para ve faiz tutarı ise 141.00 TL dir.

 

Tags: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

120 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi için Hangi Bankalara Gitmeliyim ?

120 Ay Vadeli 100 Bin Lira En Uygun, En Düşük Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar- Yaratılışımız gereği sığanabileceğimiz bir barınak yani bir sığınağı her zaman istemişiz. Atalarımızın bile evlerini arkeolojik kazılarda görebiliyoruz. Anlayacağınız Eskiden de evimizin olmasını istiyorduk şimdide. Hatta şimdileri daha da fazla istiyor ve arzuluyoruz. Çünkü yaşam şartları çok fazla zorlaştı. Geçim zor, ev

About Benjamin