Go to ...

Kredi Almanın En Kolay ve En Hızlı Yolu CEPTETEB İhtiykaç Kredisi


CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu Detayları- Sizlerde kolay ve hız bankacılık işlemlerinin olduğu bir sistem arayışı içerisindeyseniz doğru yazıdasınız demektir. Bugün sizler için çok özel bir bankanın çok özel bir sisteminin sizlere sunduğu kredi haberinden söz edeceğiz. Paranın kime ne zaman lazım olacağı belli olmuyor. Dolayısıyla da krediye dört bir elle sarılıyoruz. Ama kredi çekmek de öyle kolay bir iş değil. ha deyince para alamıyorsunuz. Anlayacağınız biraz uğraştırıcı.

ARTIK KİMSE BANKADA SIRA BEKLEMEK İSTEMİYOR

Zamanımız çok değişti. Bugün bir markete gittiğimiz de bile 2 dakika kasa da kuyrukta kalsak sinirlenip aldığımız ürünleri bırakıyor ve çıkıyoruz. Anlayacağınız sırada beklemeye tahammülümüz yok. Bir de bankaya işi düşenlere Allah yardım etsin. Bir sıra alıyorsunuz. yarım saat sırada bekliyorsunuz. Sonra biri kapıdan içeri giriyor ve kartıyla bir sıra alıyor. Bir anda onun sırası yanıyor. En kötü olanda bu. Kredi almada da durumda pekte fazla değişen bir şey yok. Saatlerce sıra bekliyorsunuz.

BANKA OLMADAN YAŞAYAMIYORUZ AMA KOLAY BANKA SİSTEMİ VE ÜRÜNLERİ ARIYORUZ

Bankalar artık hayatımızda olan ve neredeyse bir çok kişi için günlük uğranılan bir kurum. Hayatımızda para olduğu sürecede bankaların yeri de hep olacak. Ama bizler için de zaman çok önemli. İşimizi ve gücümüzü bırakamıyoruz. Bankada saatlerce beklemek zorumuza gidiyoruz. Artık devlet dairelerinde bile şipşak işimiz çözülüyor. Kolay bankacılık sistemleri arıyoruz. İşimizi hızlı ve çabuk yapabileceğimiz sistemler. İstediğimiz ürüne de çabucak ulaşabileceğimiz türden.

Aslında ülkemizde kolay bankacılık ürünleri sunan sistemler var. Bu sistemlerden birisini de Türk Ekonomi Bankası. Geliştirdiği CEPTETEB uygulamasından binlerce kişi memnun gibi gözüküyor. üstelik kredi başvurusu da çok basit. Yazımızın devamında Kredi kampanyasının detaylarına ulaşabileceksiniz.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL BİLGİ

Bu krediye ister evinden ister iş yerinden, yani dilediğin yerden başvuru yapabilirsin. Yerinden bile kalmazsın. Anlayacağın hem kredi başvurusunda hemde kredi onaylandıktan sonra kesinlikle TEB şubelerine uğrama gereği duymazsınız. Gerek internet şubesinden, gerek mobil uygulamalardan, gerekse de cepteteb.com.tr den kolay bir şekilde başvuru yaparsınız. Kredi lazım olduğunda kolay bir şekilde krediye ulaşma imkanı ve kolay kullanma imkanı sunuluyor.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

CEPTETEB ihtiyaç kredisinin yararlanılabilecek en düşük limiti bin liradır. Buna karşılık olarak yararlanılabilecek en büyük kredi limiti ise 20 bin liradır. Bunun dışında vade sayısını ise en fazla 36 aya kadar çıkartabilirsiniz. 36 ay vade ve aylık eşit taksitler ile kredinizi geri ödersiniz. Başvuru sırasında ne kefil neden teminat istiyorlar. Ayrıca kredi taksitlerinizi TEB Atm’lerinden, CEPTETEB internet şubeden ve cep şubeden rahatlıkla ödeyebiliyorsunuz.

Banka şubesine gitmenize gerek yok. Faiz oranı da orta seviyelerde. Yani %1,25 olarak belirlenmiş. Ne çok yüksek ne de çok düşük. Orta seviyelerde. Ha bir de neredeyse en önemli özelliğini söylemeyi unutuyordum. Bu kredi kampanyasında kredi tahsis ücreti yok. Ödemiyorsunuz. Dilerseniz şimdi de bir kaç tane örnek ödeme planından söz edelim

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMLAR

5.000 TL Krediyi 36 Ay vade ile aldığınızda faiz oranınız da %1,25 olarak beliriyor. Buna göre aylık ödeme tutarınız da 180,76 TL dir. Toplam geri ödenek tutar ise 6.507,42 liradır. Kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Sıfır lira yani. Hayat sigortası da ortalama olarak 128,08 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %19,5617 dir.

10.000 TL Krediyi 36 Ay vade ile aldığınızda faiz oranınız da %1,25 olarak beliriyor. Buna göre aylık ödeme tutarınız da 361,52 TL dir. Toplam geri ödenek tutar ise 13.014,88 liradır. Kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Sıfır lira yani. Hayat sigortası da ortalama olarak 392,00 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %19,5618 dir.

15.000 TL Krediyi 36 Ay vade ile aldığınızda faiz oranınız da %1,25 olarak beliriyor. Buna göre aylık ödeme tutarınız da 542,29 TL dir. Toplam geri ödenek tutar ise 19.522,34 liradır. Kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Sıfır lira yani. Hayat sigortası da ortalama olarak 384,76 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %19,5621 dir.

20.000 TL Krediyi 36 Ay vade ile aldığınızda faiz oranınız da %1,25 olarak beliriyor. Buna göre aylık ödeme tutarınız da 723,05 TL dir. Toplam geri ödenek tutar ise 26.029,78 liradır. Kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Sıfır lira yani. Hayat sigortası da ortalama olarak 513,02 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %19,5620 dir.

BAŞVURU İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Eğer CEBTETEB müşterisi değilseniz bu cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu?Firma=google&Banner=Kredi_Basvurusu&KuponNo=Kredi_Brand_Search_CEPTETEB#Step1 link ile başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu yapıyorsunuz. Daha sonra merkezden sizi arıyorlar. Sizi ziyaret etmek için uygun gününüzü ve vaktinizi not ediyorlar. Daha sonra da sizin isteyeceğiniz yere müşteri danışmanı gelir. Böylece kredi işlemleriniz de o anda gerçekleştirilir. Sistem esasen kolay ve basit. Ama müşterilere daha da dolay ve basit.

Eğer CEPTETEB müşterisi iseniz sizi ziyaret etmeye gerek duyulmaz. Başvurunuzu internet şubeden kolayca yaparsınız. Krediniz de onaylandığında şubeye gitmeye gerek kalmadan hesabınıza yatar. Sizlerde kredinizi yani paranızı istediğiniz gibi kullanırsınız. Bu arada şube kullanılmadığından işlem yapıldığından dolayı da daha da avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Değerli okurlarımız, CEPTETEB ihtiyaç kredisine dair tüm merak edilenleri en ince ayrıntısına kadar sizler ile paylaştık. Sizlerinde elinin altında bir bankacılık sistemi var artık. Değerlendirebilirsiniz yani. Bizler şimdilik müsaade istiyoruz. Yeni bir kredi Haberinde buluşmak dileğiyle…

SİZLERDEN RİCA ETSEM BU ÖZEL YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?  

Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi İçin Kredim Akbank

Qnb Finansbank İmzasız Evraksız Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Detayları

Vakıfbank’dan Kamu Personeline Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Anında ve Kolay İhtiyaç Kredisi Kurban Bayramına Özel Fibabanka’da

Fibabanka Bayram Kredisi, Fİbabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, SMS ile kredi, hızlı başvuru, hesaplı ve uygun kredi – Değerli dostlarım, öyle sanıyorum ki, kurban bayramı için son kredi haberi kampanyası ile karşınızdayım. Bankalar diyeceklerini söylediler. Millette bayram planını hazırladı. Şimdi sıra bu kampanyalar arasından bir tanesini seçmek. Öyle banka banka dolaşmanızı da gerek yok.

Vakıfbank 20.000 TL En Uygun Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi

2017 Vakıfbank kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük faizli bayram kredisi, sms ile başvuru – Arkadaşlar kredi çekmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Bayrama 3 hafta kadar bir süre kaldı. Lakin sizlerden ricam bir kaç gün daha dişinizi sıkmanız. Zira diğer bankalar da 2 – 3 güne kredi kampanyasını açıklayacaktır. Örneğin bugün Vakıfbank kurban bayramına özel kredi kampanyasını

Banka Kredi Başvuruları Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ?

Kredi Başvurusu Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ? – Bilgilendirici ve çok önemli bankacılık konularına açıklık getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz uzun bir süredir yaz kredi kampanyalarını paylaşıyorduk. Lakin çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturmak istedik ve kredi kampanyalarına azıcık ara verdik. Kredi çılgınlığı inanılmaz derecelerde. Hemende öyle böyle değil. Günde binlerce başvuru yapılıyor.

Vakıfbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Kampanyası TC ile Başvuru

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası, düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı – Sevgili okurlarımız, yine bir birinden özel ve güzel kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de oldukça özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Malumunuz artık kredisiz yapamıyoruz. Krediler hayatımızı şekillendiren asıl unsurlardan bir tanesi. Geçenlerde yapılan bir istatistiği incelediğimde evlenenlerin 3’te birinin kredi ile evlendiğini

About Benjamin