Go to ...
RSS Feed

İhtiyaç Kredini Akbank’tan Al Yaza Kadar Ödeme


3 Ay ertelemeli düşük faizli Akbank ihtiyaç kredisi, şimdi al yazın öde, kredim akbank- Turistik bir şehirde ufak bir işletmemiz var. Tabi bahar ayı ile birlikte bizlerin de işlerimizi ayarlamamız gerekiyor. İş yeri tamir, tadilatı ve yeni ürünlerin alınması gerekecek. Ufak çaplı anlaşmalar yapılacak. Dolayısıyla da para çok lazım. Bu açıdan bizim işlerde kredi çok önemlidir. Kedi alırız, yaz ayında da kazandığımız para ile borcumuz kapatır ve geri kalan 6 ayımızı da bu sayede kazanırız.

Doğal olarak da tıpkı benim gibi binlerce kişi kredi çekecek. Ama kafamızda çok önemli bir soru var. O da hangi bankadan kredi çekmeliyiz? sorusu. Bu açıdan sizlerden bir banka kampanyası teklifi bekliyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

AKBANK’I DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Sevgili okurumuz ve krediye ihtiyaç duyan tüm okurlarımız, 724krediler.com sitemizde bankaların güncel ve en yeni kredi haberlerini bulabilirsiniz. Bu açıdan da kesinlikle tek bankaya muhtaç olmamanızı ve bir kaç bankanın kredi kampanyasını da değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Bugün de sizlere alternatif olarak sunabileceğimiz Kredi akbank’dan gelecek. Özel ve avantajlı bir kredi kampanyası hazırlanmış. Bizlerde bu kredi kampanyasını sizler için inceleyerek sunmak istedik.

3 AY ERTELEMELİ AKBANK KREDİ KAMPANYASI

Kredi istiyorsunuz, akbank’da bu isteğinize kulak vererek, sizler için çok güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Kredi limiti yüksek, faiz oranları makul ve taksit sayısı da uzun bir kampanya. Aldığınız krediyi 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. En güzel yanı da aldığınız krediyi 3 aya kadar erteleyebiliyorsunuz. Yani bu bahar aylarında kredinizi alıp yaz ayında da ödemeye başlayabilirsiniz. Para kazanıncaya kadar 3 ay erteleme imkanı sunulur.

Yalnız 3 ay erteleme yaptığınızda, toplam krediyi toplam da 45 ayda geri ödersiniz. Ayrıca 3 ayın sonunda bir de tek seferliğe mahsus olacak şekilde erteleme faizi ödersiniz. Bu kredinin faiz oranı alacağınız kredinin vadesi ve limitine göre değişiyor. 50 bin liraya kadar %1,25 faiz ödüyorsunuz. 50 bin lira ve üstünde ise faiz oranı %1,15 oluyor. Ayrıca akbank şubelerinde kredi kullanacaksanız ve vadenizi 24 aya kadar yapacaksanız faiz oranı %1,15 oluyor. Faiz oranı vade ve kredi limitine göre değişiyor.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Kredi başvurusunu akbank internet sitesinden, müşteri hizmetlerinden, internet şubeden veya mobil şubeden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Akbank şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapacakların bazı belgeleri de bankaya sunması gerekmektedir. Bu belgeler; Nüfus cüzdanı, İkametgah veya adres teyit edici bir belge, akbanktan maaş alan müşteriler dışındakiler maaş bordrolarını ve SGK hizmet dökümünü de sunmaları gerekecektir.

3 AY ERTELEMELİ 25.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

25.000 TL lazım. 3 ay ertelemeli çekeceksiniz. Faiz oranı %1,25 dir. Kredi vadesi de 48 ay ( yani 45 + 3 ) yapacaksınız. Taksit tutarınız 45 ay için 767,99 TL olacaktır. 3 ayın sonunda tek sefer için yapacağınız faiz tutarı 1.150,00 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 125 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %19,8362 dir.

3 AY ERTELEMELİ 50.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

50.000 TL lazım. 3 ay ertelemeli çekeceksiniz. Faiz oranı %1,15 dir. Kredi vadesi de 48 ay ( yani 45 + 3 ) yapacaksınız. Taksit tutarınız 45 ay için 1.499,00 TL olacaktır. 3 ayın sonunda tek sefer için yapacağınız faiz tutarı 2.116,00 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 250 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %18,1504 dür.

ERTELEMESİZ 25.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

48 Ay vade ile 25 bin lira çektiğiniz de ise faiz oranı sizler için %1,25 oluveriyor. Kredi tahsis ücreti ise 125 lira olarak karşımıza çıkıyor. Aylık ödemeniz gereken kredi tutarı ise 734,37 lira olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %19,8947 dir.

ERTELEMESİZ 50.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

48 Ay vade ile 50 bin lira çektiğiniz de ise faiz oranı sizler için %1,15 oluveriyor. Kredi tahsis ücreti ise 250 lira olarak karşımıza çıkıyor. Aylık ödemeniz gereken kredi tutarı ise 1.431,40 lira olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %18,2012 dir.

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar