Go to ...

Faturalı hat üzerinden kredi çekmek istiyorum diyenler


Faturalı hat üzerinden kredi çekmek istiyorum diyenler – Kaliteli ve oldukça fazla merak edilen bir konuya açıklık getirmek için sizlerleyim. Banka ve kredi adına tüm merak edilenleri en ince ayrıntısına kadar sizler ile paylaşıyorum. Hatta sistemde bir açıklık var ise bunu da sizlere aktarıyorum. Bu yazımda ise telefon ve krediyi bir araya getirmeye çalışacağım. Teknoloji oldukça fazla ilerledi ve Akıllı Telefonlar sayesinde tüm dünyalar ayaklarımıza kadar geliyor. Ayrıca da tüm iş ve işlemlerimizi telefonumuz ile online olarak halledebiliyoruz.

TELEFONUMLA HER ŞEY AYAĞIMA GELİYORSA KREDİ DE GELSİN

Teknoloji çılgınlığı o kadar çok ilerledi ki sınırlar neredeyse yok. Geçenlerde sanal gerçeklik gözlüğümü taktım ve HAVAİ adalarını canlı olarak izledim. Yani artık istediğimiz yeri akıllı telefonumuz sayesinde gezebiliyoruz. Telefon çok büyük bir ihtiyaç ve öte yandan da bazı şeylerin anahtarı. Örneğin bazı zamanlar kredi ihtiyacımız oluyor. Çok yüksek limit değil ama, yinede acil nakit herkesin ihtiyaç duyacağı bir durum. Dolayısıyla da bankalara başvuru yapıyoruz.

Bankalar başvuru yapılan kredilerin çok büyük bir bölümünü geri çeviriyor ve ret ediyor. Neden ise düşük kredi notu, gelir belgesi sunamama ve kara liste vakası. Peki bu durumda acil nakit nereden ve nasıl buluruz? İşte bu soru, şuan ki yazıyı ortaya çıkardı. Zira artık vatandaş sistemden yararlanarak 5 -6 bin lira kadar kredi paraya anında ulaşabiliyor. Haydi o zaman şimdi detaylara geçelim.

FATURALI HAT ÜZERİNDEN KREDİ NASIL ALINABİLİYOR?

Şimdi de bu olayın mantığını anlatmaya çalışacağım. Şuan piyasada bir çok cep telefonu bayisi, bu yolu uyguluyor. Yalnız adınıza kayıtlı bir faturalı hattınızın olması da gerekiyor. Ayrıca da en az 6 ay kadar da sizin üstünüzde olması gerekiyor. Hani daha çok güven ile ilgili bir durum. Bu adam uzun süredir bizimle çalışıyormuş diye bir mantık çıkıyor ortaya. Bu bayide 5 – 7 bin lira arasında bir cep telefonu beğeniyorsunuz. Ama gerçekte almıyorsunuz. Beğendiğiniz telefonu da faturalı hattınız üzerinden 48 ay vadeli olarak kredi imkanı sunuluyor.

TELEFONU AÇMADAN BAYİYE İADE EDİYORSUNUZ

Beğendiğiniz telefon üzerinden kredi işlemleri başlatılıyor. Hatta bazı bayiler bankaya imzaya bile gönderebiliyorlar. Sonrasında ise kredinize kavuşuyorsunuz. Ama siz, cep telefonu yerine paranızı cebinize atıyorsunuz. Cep telefonu bayide kalıyor. Tabi bir de bu telefon bayisine de bir de komisyon ödüyorsunuz. Sonrasında ise uzun vadeli krediniz her ay faturanıza yansıtılıyor. Sizler yavaş yavaş bu borcunuzu kapatıyorsunuz.

FATURALI HAT ÜZERİNDEN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

Diyelim ki 7.000 TL kredi çektiniz ve bu parayı da elinize saydılar. Geri ödemeyi de 48 ay vade ile yapmayı istediniz. Buna göre sizin aylık taksit tutarınız ortalama 200 lira olacaktır. Toplamda ise geri ödeyeceğiniz tutar 9.000 TL olacaktır. Bu paradan da 1.000 TL’ye yakın komisyon olarak telefon bayisine verirsiniz..

Yeni bir örnek verelim. 5.000 TL kredi çektiniz ve bu parayı da elinize saydılar. Geri ödemeyi de 48 ay vade ile yapmayı istediniz. Buna göre sizin aylık taksit tutarınız ortalama 140 lira olacaktır. Toplamda ise geri ödeyeceğiniz tutar 6.500 TL olacaktır. Bu paradan da 5.00 – 700 TL arasında ise komisyon olarak telefon bayisine verirsiniz.

BU İŞ YASAL MI?

Ben öncelikle bu işten her iki tarafında istediklerini elde ettiğini söylemek istiyorum. Alan memnun satan memnun. Özellikle telefon bayileri günde 5 tane bu şekilde satış yapsalar sa paraya para demeyeceklerdir. Peki bu iş yasal mı? Bu soruyu sizin araştırmanız gerekecek. ben sadece şuan piyasada dönüp biteni sizler ile paylaştım. Şartlar işinize gelir yada gelmez siz değerlendireceksiniz.

Cep telefonu ile ilgili çekeceğiniz kredi işleminde adınıza bir hattınız yok ise ve kredi size çıkmaz ise lütfen bu durumda size güvenen bir arkadaşınızdan yardım isteyiniz. Böylece ihtiyacınız olan krediye hemen ulaşabilirsiniz. Bu yöntemi bilmeleri açısından lütfen FACEBOOK ÜZERİNDEN PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ ?

Bu arada gerçekten de cep telefonuna ihtiyaç duyan ama parası olmadığı için alamayanlar Teknosa’dan IngBank Kredisi İle Taksitli Cep Telefonu Satışı konulu yazımızı okuyabilir ve değerlendirebilirler. HOŞKALIN BİZİMLE KALIN…

Tags: , ,

2 Responses “Faturalı hat üzerinden kredi çekmek istiyorum diyenler”

  1. beytiye
    23 Haziran 2017 at 16:08

    beğendim.5000tl.

  2. Raşit Yiğit
    22 Haziran 2017 at 17:28

    Bu Nevşehir işi olmuş ! Faizin de faizini alıyorsunuz.Allahtan korkun !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Notları

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Findeks Kredi Notuma İtiraz Etmek İstiyorum Nasıl ?

Findeks kredi notuna nasıl itiraz yapılır? Kredi Kayıt Bürosu (KKB) Risk Raporu İtirazı, Risk Raporu İtiraz Sorgulama – Kredi notu bir çok kimsenin hayatını çekilmez hale getirebiliyor. Özellikle de dünyamızda bir çok dengenin altında para yatıyor. Maddi güç ile iş ve işlemlerimizi rayına sokuyoruz. Para çok önemli. Yalnız vatandaşta yok. Herkesin yaptığı gibi en ufak

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin