Go to ...

Ziraat Bankası’ndan Herkese 60 Ay Vadeli Arsa Kredisi Kaçırmayın


Ziraat Bankası Arsa Kredisi, Ziraat bankası arsa kredisi hesaplama ve faiz oranları – Bence çok özel bir kredi haberi ile karşınızdayız. Zira birikim yapmak herkesin hayali. Hele birde doğru yere yatırım yapınca ve yıllar sonra bu birikiminiz değerlendiğinde tadından yenmiyor. Mantıklı yatırım araçlarının başında arsalar geliyor. Özellikle iyi tahmin ve araştırma yapanlar bu konuda ciddi oranlarda kar elde ediyorlar. Örneğin benim tanıdığım birisi var ve 5 yıl önce bir arsa almıştı. Ölü fiyata. Şimdi müteahhitler peşinden koşuyorlar.

ZİRAAT BANKASINDAN ÇOK ÖZEL FAİZLİ ARSA KREDİSİ

Bu fırsatlar insanın ayağınız bir kaç kez geliyor ama elimizde yeterli para olmuyor. Bakıyorsun 50 bin liraya kelepir bir arsa denk getiriyorsun ama sendeki para 30 bin lira. Yetmiyor. Kredi çeksen faiz oranı yüksek ve vade sayısı da düşük. Bu düşüncelerden dolayı vazgeçiyoruz arsa almaktan. Ama bu haberi okuyanlar mutlaka arsa almayı düşünecekler. Zira ziraat bankası çok özel faizli arsa kredisi kampanyası yapmış. Bizlerde detaylara indik ve incelemeleri yaptık. Elde ettiğimiz verileri de sizler ile paylaşmak istedik.

ZİRAAT BANKASI ARSA KREDİSİ DETAYLARI VE ÖZELLİKLERİ

Ziraat bankası hakikatten çok özel kredi kampanyaları yapmaya başladı. Örneğin kaç bankada arsa kredisi var ki? Siz arsanızı buluyorsunuz, ihtiyaç duyduğunuz finansmanı da ziraat sizlere sunuyor. genel tanımı bu. Ama şimdi biraz daha da detaylandıralım. Öncelikle yüzünüzü güldürecek bir özellikten söz edeyim. Alacağınız krediyi 48 ay vade yerine 60 ay vade ile geri ödeyebiliyorsunuz. Bu durum çok mükemmel bir şey. Arsanı alıyorsun ve arsan bir yandan değerlenirken 5 yıl vade ile de sende geri ödeyebiliyorsun.

ARSANIZ İMARLI VE BELEDİYE SINIRLARI İÇERİSİNDE OLMALI

Bunun dışında almayı planladığınız arsanın değerinin (ekspertiz) %50’sine kadar kredi kullanabiliyorsunuz. 60 bin lira değerinde bir arsa alacaksanız 30 bin lirası ziraat’ten anlayacağınız. Yalnız satın almayı planladığınız arsanız belediye sınırları içerisinde ve imarlı olmalıdır. Bu hususa dikkat etmelisiniz. Gerek görülmediği takdirde ek bir teminat gösterilmez. Sadece arsa üzerine ipotek tesis edilmektedir. Son olarak kredi vadesi süresince hayat sigortası da yaptırmanız gerekecektir.

Kredi için bir üst limit belirlenmemiş. Hatta bir alt limitte belirlenmemiş. Şartlar yukarıda saydığım gibi. Faiz oranı ise bence süper. Şu anki diğer bankalardaki faiz oranlarını düşünerek konuşuyorum. %1,11 faiz oranı ile 60 ay vadeli kredi alabiliyorsunuz. Değerlendirilmesi gereken bir kampanya. Arsa kredisi hesaplamalarına birazda değinelim.

25 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

Diyelim güzel bir tüyo aldınız. İlerde %100 değerlenecek bir arsa buldunuz. Değeri 50 bin lira. sizin 25 bin liranız var zaten. Şimdide 25 bin lira lazım. Bu sayede ileriye dönük çok güzel bir yatırım yapmış olacaksınız. Şimdi dilerseniz bu tutara göre bazı hesaplamalar ve ödeme planları çıkaralım.

25.000 TL arsa kredisini 60 Ay vade ile almayı planlıyorsunuz. tabi faiz oranı da sabit ve %1,11. Buna göre aylık kredi taksit borcunuz 607,74 TL olacaktır. Geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarı ise 36.474,40 TL dir. Metrekareye göre en düşük ekspertiz ücreti 623 liradır. İpotek tesis ücreti ise 118 TL dir. Kredi Tahsis ücreti ise 125 TL olacaktır. Hayat sigortası ise bu verilere sizin yaşınız ve cinsiyetiniz dikkate alınarak hesaplanacaktır.

25.000 TL arsa kredisini 48 Ay vade ile almayı planlıyorsunuz. tabi faiz oranı da sabit ve %1,11. Buna göre aylık kredi taksit borcunuz 708,30 TL olacaktır. Geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarı ise 33.998,40 TL dir. Metrekareye göre en düşük ekspertiz ücreti 623 liradır. İpotek tesis ücreti ise 118 TL dir. Kredi Tahsis ücreti ise 125 TL olacaktır. Hayat sigortası ise bu verilere sizin yaşınız ve cinsiyetiniz dikkate alınarak hesaplanacaktır.

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin