Go to ...
RSS Feed

Ziraat Bankası Masrafsız ve Komisyonsuz Tüketici Kredisi


Ziraat Bankası Masrafsız ve Komisyonsuz Tüketici Kredisi Hesaplama – Kredi adına kim ne arıyor ve istiyorsa 724krediler.com adresinde çok rahat bir şekilde bulabiliyor. Kredi tercihi noktasında özellikle bir bölüm vatandaş bankalara masraf ödemek istemiyor. İşin açıkçası bende kredi tahsis ücreti gibi giderlerden ödemek istemiyorum. Çünkü bunu gereksi ve anlamsız buluyorum. Kredi çekerken de bu duruma özellikle dikkat ediyorum. Benim kimseye fazladan verecek parma yok diyenleri sayısı milyonlarca.

VATANDAŞ MASRAFSIZ KREDİ İSTİYOR

Masraf ödemeyenler ciddi bir sayısal veriye ulaşınca bankalarda haliyle kredi kampanyalarını bu yönde yapmaya başladılar. Masrafsız ve komisyonsuz kredilerin hit olduğunu söyleyebiliriz. Gelen kredi yorumlarından da masrafsız kredi isteğinizin olduğunu anladığımızda hemen bir araştırmaya gittik ve Ziraat bankasının masrafsız tüketici kredisi kampanyasını sizler sunmaya karar verdik. Bir çok kimse tercih ediyor. Başvurusu da oldukça kolay. Dilerseniz bu haberin detaylarına hızlıca değinelim.

ZİRAAT BANKASI  MASRAFSIZ TÜKETİCİ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İhtiyacınız ne olursa olsun, ziraat bankası eskiden olduğu gibi şimdilerde de yanınızda. Ülkemizin en köklü ve eski bankası. herkesin kolayca ulaşabileceği bir devlet bankası. Masrafsız kredi kampanyası düzenlemişler. Kredi çekerken komisyon, dosya masrafı ve kredi tahsis ücreti alınmıyor. İstihbarat ve haberleşme ücreti de alınmıyor. Paranız ne olarak elinize geçiyor. Örneğin 20 bin lira alacaksınız. Bu tutarın son lirasına ve kuruşuna kadar kesintisiz bir şekilde alıyorsunuz.

FAİZ ORANI VE VADE SAYISI

Bu güzel bir durum. Kime dersen okey diyebileceği bir husus. Peki faiz oranı ne? Faiz oranın sabit olduğunu belirterek yazımıza devam etmek istiyorum. kredi vadeniz ne olursa olsun faiz oranı %1,26 olarak belirlenmiş. Kredinin en uzun vadesi de 48 ay dır. 4 Yıl taksit bir çok kişi için ideal ödeme planıdır. Gelir durumu iyi olan 12 ay vade ile de ödeyebilir ama, ödeme gücü düşük olanlar 48 ay vadeyi elbetteki tercih edecektir.

BAŞVURU VE BELGELER

Başvuru yapacak olanların, kendisine en yakın ziraat bankası şubesine uğraması gerekiyor. İhtiyaç duyulan belgeleri de hazırlamanız çok fazla vaktinizi almayacaktır. Herkesin geliri olduğuna göre muhasebecisinden maaş bordrosunu alabilirler. Esnaflar vergi levhası ile başvuru yapabilirler. Gelir belgesinin dışında adres teyit edibi bir belge de sunmanız gerekiyor. Son olarak nüfus cüzdanınızın da cebinizde olduğuna dikkat edin. Toplam 3 belge zaten. Kefil istenmiyor. Ama ziraat bankası gerekli gördüğü takdirde yada riskli gördüğü kişilerde ek belge veya kefil isteyebilir.

MASRAFSIZ TÜKETİCİ KREDİSİ HESAPLAMALARI

Diyelim ki 30.000 TL kredi çekmeyi planlıyorsunuz. Geri ödeme için de 48 ay taksit sizler için uygun. Faiz oranının en başta %1,26 olarak sabit olduğunu belirtmiştim. Verilere göre hesaplama yaptığımızda taksit borcu olarak ödemeniz aylık tutar 883,51 TL oluyor. Geri ödenmesi gereken kredi toplamı ise 48.408,48 TL dir. Kredi tahsis ücreti ve hiç bir komisyonda ödenmiyor.

Diyelim ki 20.000 TL kredi çekmeyi planlıyorsunuz. Geri ödeme için de 48 ay taksit sizler için uygun. Faiz oranının en başta %1,26 olarak sabit olduğunu belirtmiştim. Verilere göre hesaplama yaptığımızda taksit borcu olarak ödemeniz aylık tutar 589,01 TL oluyor. Geri ödenmesi gereken kredi toplamı ise 28.272,48 TL dir. Kredi tahsis ücreti ve hiç bir komisyonda ödenmiyor.

Diyelim ki 10.000 TL kredi çekmeyi planlıyorsunuz. Geri ödeme için de 48 ay taksit sizler için uygun. Faiz oranının en başta %1,26 olarak sabit olduğunu belirtmiştim. Verilere göre hesaplama yaptığımızda taksit borcu olarak ödemeniz aylık tutar 294,50 TL oluyor. Geri ödenmesi gereken kredi toplamı ise 14.136,00 TL dir. Kredi tahsis ücreti ve hiç bir komisyonda ödenmiyor.

 

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar