Go to ...

Yaza Özel 0 KM Taşıt Krediniz Yaza Özel Vakıfbank’da


48 Ay Vadeli 0 km Taşıt Kredisi, Vakıfbank Araba kredisi, yaz kredisi, düşük faizli kredi – Yaz ayları ile birlikte arabanın ne kadar ihtiyaç olduğunu bir kere daha anladık. Hele birde sıcak bir memlekette yaşıyorsanız, klimasız araba olmadan olmuyor. İş güç, seyahat, gezi vs. her şeyde araba ihtiyacımıza koşuyor. Bu nedenle ara satışlarında da bir artış gözleniyor. Yalnız vatandaş artık 0 Km araç tercih eder oldu. Kimse eski model ve sürekli sanayiye giden araçları almıyor. Sağlam bir araba alıp, uzun süre binmek istiyor.

VAKIFBANK YAZA ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ

Her ne kadar 0 Km araç almak istesek de, cebimizi yokladığımızda, yeterince paranın olmadığını görebiliyoruz. Bu açıdan da bankalardan taşıt kredisi çekme yoluna gidiyoruz. Ama piyasa da o kadar çok kedi kampanyası var ki, hangisini tercih etsek tam olarak bilemiyoruz. Bende elinizde güzel bir alternatif olması adına Vakıfbank’ın Yaz Ayına özel olarak derlediği ve hazırladığı 0 Km araç kredisi kampanyasını haberleştirerek sizlere sunmak istedim. Aklınıza takılabilecek tüm soruları da cevaplandırmaya çalıştım.

0 KM TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASININ TÜM ÖZELLİKLERİ

Sizlerde gelir belgenizi bankaya sunabiliyorsanız, bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. 0 Km araçları kapsayan bir kampanyadır. Faiz oranı olarak karşımıza iki farklı oran çıkmaktadır. Bunlar %1,11 ve %1,13 dür. Faiz oranları tahsis ücreti isteğinize göre belirleniyor. Ben tahsis ücreti öderim derseniz faiz de %1,11 oluyor. Ha şunu da belirtmek istiyorum. Bu oranlar piyasa şartlarına göre çok iyi diyebiliriz. Ha birde aldığınız krediyi 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Sizlerde kendinize göre taksit sayınızı seçip, tercih edebilirsiniz.

KREDİ İÇİN ÖDEME SEÇENEKLERİ VE KREDİ LİMİTLERİ

Herkesin gelir düzeyi ve dengesi farklı olabiliyor. Bu açıdan da aldığınız krediyi rahat rahat ödeyin diye farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Bu seçenekler arasında; Son taksit balon ödemeli, üç ayda bir taksitli, değişken taksitli, aylık eşit taksitli ve üç ay ertelemeli gibi ödeme imkanlarınız var. En baştan bunlardan bir tanesini tercih edebilirsiniz. Alacağınız araç 50.000 TL’ye kadar ise bankadan bu tutarın %70’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Alacağınız kredi 50 Bin liranın üstünde ise, üstündeki tutar için de ekstradan %50 oranında kredi alabilirsiniz.

Vakıfbank kefil ve teminat talep etmiyor. Ayrıca hayat sigortası da yaptırma zorunluluğunuz yok. Alacağınız arabanın teminatı yeterli oluyor. Dilerseniz şimdide bir iki hesaplama yapalım.

YAZA ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMALARI

İlk hesaplamamızı kredi tahsis ücreti ödeme tercihinize göre yapalım. 20.000 TL kredi çekeceksiniz. Aldığınız krediyi de 4 yılda yani 48 ay vade ile bankaya geri ödemeyi planlıyorsunuz. Vakıfbank’da bu isteğinize göre sizlere %1,11 faiz oranını sunuyor. Eldeki veriler ışığında hesaplama yapıldığında aylık taksit tutarınız;566,65 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz de 100 lira kadar oluyor. Hayat sigortası isteğe göre yapılıyor. Yıllık efektif faiz oranı da %17,5462 dir.

Şimdide kredi tahsis ücreti ödemek istemediğinizi düşünerek hesaplama yapalım. 20.000 TL kredi çekeceksiniz. Aldığınız krediyi de 4 yılda yani 48 ay vade ile bankaya geri ödemeyi planlıyorsunuz. Vakıfbank’da bu isteğinize göre sizlere %1,13 faiz oranını sunuyor. Eldeki veriler ışığında hesaplama yapıldığında aylık taksit tutarınız;569,60 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz de 0 TL dir. Hayat sigortası isteğe göre yapılıyor. Yıllık efektif faiz oranı da %17,5423 tür.

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası

Fibabanka’dan Uygun ve Hesaplı 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası – Bu devirde araba herkese lazım. Otomobiller çok büyük ihtiyaç. Hastalık anında hemen arabalara sarılırız. Yağmur çamur olur, işe giderken yada çocukları okula bırakırken sıcacık güzel bir ortamda bu işinizi halledersiniz. Pazar olur alışverişlerde kullanırsınız. Hele birde yaz aylarında o çekilmez sıcaklarda kliması

About Benjamin