Go to ...

Vakıfbank’dan 63. Yılda Bir Gelen Çok Avantajlı Kredi


Vakıfbank 63. yıla özel hesaplı kredi, Vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi- Hayatımızın bazı anlarında, özel fırsatlar ile karşılaşırız. Tabiri yerinde olacaksa; 40 yılda bir olur, dediğimiz fırsatlar olur. Kaçırınca da başımızı duvarlara vururuz. Sonrasında da bir daha bekle de gelsin. İşte aynı bu şekilde bankaların müşterilerine sundukları kredi kampanyaları olur. Bu kampanyalar ile gerçekten de çok mükemmel ve özel kredi alma imkanları sunarlar.

VAKIFBANK’DAN KURULUŞ YILINA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Vakıfbank da bu özel bankalardan bir tanesi.Daha yeni olan bir kredi kampanyası hazırlamış. 63. yılına özel hesaplı kredi kampanyası sizlere sesleniyor. Bu kredi haberi çok yeni. Haliyle kimse bilmiyor. Bizlerde günlük rutin banka ve kredi haberi taraması yaptığımızda, bu haber direkt olarak dikkatimizi çekti. İnceledik ve sizlere sunmak istedik. Sizlerde kredi çekmeyi düşünüyorsanız, bu kredi kampanyasını da değerlendirmeyi unutmayınız.

VAKIFBANK 63. YILINA ÖZEL KREDİ VE ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar vakıfbank aldığınız krediyi 3 ay ile 48 ay arasında vade yapabilme imkanı tanıyor. Ödemelerinizi de artan taksitli ve aylık eşit taksitli olmak üzere iki farklı şekilde tercih edebilirsiniz. Yıl dönümüne özel tamı tamına 90 bin lira limitli krediyi alabiliyorsunuz. Tabi kredi limitiniz sizin gelir belgeniz belirliyor. Ayrıca bu krediye başvurmak isteyenlerin gelir belgesini bankaya ibraz etmesi gerekmektedir. Tüm çalışanlar başvuru yapabiliyor. İster SSK’lı olun İster Kamu, ister de Emekli.

Başvurusu kolay olan bu kredinin faiz oranları kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre değişecektir. En düşük faiz oranı %1,15 dir. En yüksek faiz oranı ise %1,25 dir. Anlayacağınız bu kredide uygun ödeme seçeneği mevcut, düşük faiz desen oda var. Yüksek limit ve uzun vade. Bir kredide aranan tüm özellikleri içinde biriktirmiş. Arzu ederseniz şimdi de faiz oranlarına bakalım.

VAKIFBANK YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Almak istediğiniz kredi limiti 1.000 lira ile 10.000 lira arasında ise ve vadeniz de 3 ay ile 48 ay arasında ise faiz oranı %1,20 dir. Bu faiz oranı için kredi tahsis ücreti ödemelisiniz. 

Almak istediğiniz kredi limiti 1.000 lira ile 10.000 lira arasında ise ve vadeniz de 3 ay ile 48 ay arasında ise faiz oranı %1,19 dir. Bu faiz oranı için kredi tahsis ücreti ödemelisiniz. (Kredinin alındığı tarih de bir tanede otomatik ödeme talimatı vermelisiniz.)

Almak istediğiniz kredi limiti 10.001 lira ile 90.000 lira arasında ise ve vadeniz de 3 ay ile 48 ay arasında ise faiz oranı %1,16 dir. Bu faiz oranı için kredi tahsis ücreti ödemelisiniz. 

Almak istediğiniz kredi limiti 10.001 lira ile 90.000 lira arasında ise ve vadeniz de 3 ay ile 48 ay arasında ise faiz oranı %1,15 dir. Bu faiz oranı için kredi tahsis ücreti ödemelisiniz. (Kredinin alındığı tarih de bir tanede otomatik ödeme talimatı vermelisiniz.)

KREDİYE NASIL BAŞVURU GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM?

Bu kredi için dilerseniz vakıfbank şubelerinden herhangi birine uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında vakıfbank web sitesine girerek online başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. Tabi birde SMS ile başvuru imkanınız da var. Bunun için telefonunuzu elinize alın ve mesaj bölümüne KREDI yazdıktan sonra bir boşluk vatandaşlık numaranızı ve bir boşluk daha bıraktıktan sonra aylık gelirinizi yazıyorsunuz. En sonra da 5724’e mesajınızı yolluyorsunuz. Bu durumu örneklendirerek açıklayalım. KREDI 12312312311 3000

Değerli dostlarımız, bu kredi ile birlikte bir de hayat sigortası da yaptırmanız gerekecek. Hayat sigortası da kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişiyor. Ayrıca aldığınız kredinin limiti de etkili oluyor. Örneğin 10 bin lirayı 35 yaşında erkek bir müşteri aldıysa, yıllık hayat sigortası tutarı da ortalama 35 tl dir. 90 bin lirayı 35 yaşındaki bu kişi çekecek olursa yıllık hayat sigortası 339,63 tl olacaktır.

RİCA ETSEM BU YAZIMIZI FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

Denizbank Hoş Geldin Kredisi Başvurusunda Belge Yok Kefil Yok

Garanti Bankası Bahar Kredisi Kampanyası Fırsatını Kaçırmayın

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

63. Yıla Özel Düşük Faizli Vakıfbank 0 Km Taşıt Kredisi

Vakıfbank kuruluş yıl dönümüne özel 0 km taşıt kredisi- Sevgili okurlarımız, artık kendi aracının sahibi olmak isteyenler, bugün sizler için güzel bir kredi kampanyası haberi derledik. Bu haberi duyan herkesin dikkat kesileceğine inanıyorum. Zira şartlar oldukça uygun. 0 km gıcır gıcır arabalar sizleri bekliyor. Sizlerde onlara kavuşmak istiyorsunuz ama elinizde yeterli nakit yok. Haliyle de

About Benjamin