Go to ...

İhtiyacı olanlara Bayram kredisini düşük faizle veren bankalar


2017 Ramazan Bayramı ihtiyaç kredisini en hesaplı ve en düşük faizli veren bankalar, en uygun kredi veren bankalar ve hesaplamaları – Yapılan araştırmalara göre en hesaplı krediyi son ana kadar bekleyenler alıyormuş. örneğin ramazan ayının 4. haftası içerisindeyiz. Doğal olarak da bankalar tüm kredi kampanyalarını piyasaya sundular. Bu zamana kadar bekleyenler ise oldukça akıllılık etti diyebiliriz. Zira hangi bankanın hangi koşullarda ve şartlarda kredi vereceği son anda belli olmuş oldu.

RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL KREDİ VEREN BANKALAR BURADA

Şimdi tüketiciler kredi çekip, aklındaki bayram planını ve tatilini gerçekleştirmeye çalışacak. özellikle de bu zamanı kollayan binlerce insan olduğunu da biliyoruz. Bankalar rekabete tutuşsun ve aradan da en avantajlı olanını seçerek karlı çıkan biz olalım diye. Her şey güzel tamam ama bunca bankayı teker teker gezmek ve incelemek fırsatınız var mı? İşte bu yazı da burada devreye giriyor. Sizler için piyasadaki tüm ramazan Bayramı Kredisi Haberlerini bir araya getirdim. Site site gezmenize gerek yok. Tek siteye yani bize 5 -10 dakikanızı ayırarak en hesaplı krediyi bulabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASINDAN 10 LİRAYA 10 BİN BAYRAM KREDİSİ

Yapı kredi bankası günde on lira ödemeniz karşılığında sizlere 10 bin lira ramazan bayramı kredisi imkanı sunuyor. Kredi şartları ve imkanları fena değil. Faiz oranı %1,33 olarak belirlenmiş. Bu oran bence %1,20’ler de olsaydı daha fazla rağbet görecekti. Kredi vadenizi 48 aya kadar seçebilirsiniz. Yapı kredi müşterileri cep şube veya internet şube aracılığı ile başvurularını yaparak anında kredilerini hesaplarında görebilirler. Banka şubesi aracılığı ile başvuru yapacaklar mutlaka gelir belgesini de yanında bulundurmalıdır.

YAPI KREDİ İÇİN ÖRNEK BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMASI

Bayram masrafları için 10.000 TL kredi çekmeye karar verdiniz. Kredinizi de 48 ay vade ile zorlanmadan ödemeyi planlıyorsunuz. Sizlere sunulan faiz oranının ise %1,33 olduğunu belirtmek istiyorum. Aylık taksit tutarınız 299,80 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak da 50 TL ödemeniz gerekecek. hayat sigortanız daha sonra demografik yapınıza göre hesaplanacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %21,8414 dür.

AKBANK İLE 3 AY ERTELEMELİ BAYRAM KREDİSİ

Bayram masraflarınız olacak ve bunu kredi çekerek çözüme kavuşturmayı planlıyorsunuz. Akbank belkide sizler için en doğru tercih olabilir. Zira akbank kredinizi şimdi alıp, ödemelerinize 3 ay sonra başlamanıza olanak tanıyor. Tek taşla iki kuş vurmuş gibi bir durum oluyor. Çünkü ramazan bayramından sonra kurban bayramı da geliyor: Haliyle ödemelerinize de kurbandan sonra eylül ayında başlamış oluyorsunuz. 50 bin lira ve üstü için faiz oranı %1,23 olarak belirlenmiş. 50 bin liranın altında kredi alırsanız da faiz oranı %1,41 oluyor.

AKBANK İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI ÇIKARALIM

Bayram masrafları için 50.000 TL kredi çekmeye karar verdiniz. Kredinizi de 48 ay vade ile zorlanmadan ödemeyi planlıyorsunuz. Sizlere sunulan faiz oranının ise %1,23 olduğunu belirtmek istiyorum. Aylık taksit tutarınız 1.461,24 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak da 50 TL ödemeniz gerekecek. Hayat sigortanız daha sonra demografik yapınıza göre hesaplanacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %19,5541 dir.

İŞ BANKASINDAN 100 BİN LİRA BAYRAM KREDİSİ FIRSATI

Düşük faiz, yüksek kredi limiti ve uzun vade arayanların adresi Türkiye İş Bankası olabilir. İş bankası 100 bin liraya kadar kredi almanıza olanak tanıyor. Tabi bu tutar sizlerin gelir bilginize göre şekilleniyor. Kredi vadesi 3 ay ile 48 ay arasında değişiyor ve sizlerin tercihinize göre şekilleniyor. Faiz oranları ise %1,25 ile %1,29 aralığında değişiyor. Daha doğrusu kreid limitine göre belirleniyor. SMS ile başvuru yapmak isteyenler KREDİ yazıp bir boşluk bırakarak T.C Kimlik Numarasını yazmalı ve ardından bir boşluk daha bırakarak talep ettiği tutarı yazmalıdır. Sonrasında ise Aylık gelir yazılıp 4402’ye bu mesaj yollanmalıdır.

İŞ BANKASI İÇİN BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMASI YAPALIM

100.000 TL kredi çekmeye karar verdiniz. Kredinizi de 48 ay vade ile zorlanmadan ödemeyi planlıyorsunuz. Sizlere sunulan faiz oranının ise %1,25 olduğunu belirtmek istiyorum. Aylık taksit tutarınız 2.938,00 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak da 500 TL ödemeniz gerekecek. Yıllık hayat sigortanız daha 627 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %19,9113 dür.

ODEABANK’TAN RAMAZANA ÖZEL ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI

Odeabank, bu rekabette bende varım demiş ve bir kredi kampanyası hazırlamış. Üstelik dilerseniz kredinizin ödemesine kurban bayramından sonra eylül ayında başlayabilirsiniz. Bu bankadan alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 35.000 TL kadardır. Ayrıca 48 aya kadar uzun vade yapabilme imkanınız da var. 75 yaşına kadar olan müşteriler başvuru yapabiliyor. Faiz oranları %1,29 ile, %1,79 aralığında kredi notunuza göre belirleniyor. SMS ile başvuru için NAKIT yazmanız gerekiyor. Sonrasında ise bir boşluk bırakarak Kimlik Numaranızı yazmanız ve bunu da 8444‘e yollamanız gerekiyor.

ODEBANK 10.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

10.000 TL kredi çekmeye karar verdiniz. Kredinizi de 48 ay vade ile zorlanmadan ödemeyi planlıyorsunuz. Kredi notunuza göre sizlere sunulan faiz oranının %1,29 olduğunu belirtmek istiyorum. Aylık taksit tutarınız 297 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak da 53 TL ödemeniz gerekecek. Hayat sigortanız daha sonra demografik yapınıza göre hesaplanacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %20,5950 dir.

FİBABANKA 10 NUMARA BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Fibabanka da günlük 10 TL’ye 10.000 TL kredi veren bankalardan. Ayrıca da kredi için belirlediği üst limit 30.000 TL dir. 3 ay ile 48 arasında vade imkanınız da bulunuyor. Kredinizi 3 ay ile 36 ay arasında vade yaparsanız faiz oranı olarak da %1,43 oranını alabiliyorsunuz. Kredi vadenizi 37 ay ile 48 ay arasında yarsanız da faiz oranınız %1,33 oluyor. Krediye başvuru için T.C Kimlik Numaranızı 3422’ye yollayabilirsiniz. Fibabanka müşterilerinin banka şubesine uğramalarına gerek yoktur. İnternet şubeden başvuru yapıp, onaylanan kredilerini hızlıca kullanabilirler.

FİBABANKA 10 NUMARA BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMASI

10.000 TL kredi çekmeye karar verdiniz. Kredinizi de 48 ay vade ile zorlanmadan ödemeyi planlıyorsunuz. Sizlere sunulan faiz oranının ise %1,33 olduğunu belirtmek istiyorum. Aylık taksit tutarınız 299,80 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak da 52,50 TL ödemeniz gerekecek. Hayat sigortanız daha 323 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %21,2814 dür.

GARANTİ BANKASI DA RAMAZANA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI SUNUYOR

Garanti bankasının ramazan bayramında çok fazla tercih edildiğini söyleyebilirim. çünkü biraz açık gözlük edip, daha ilk haftadan kampanyasını yayınlamış oldu. Bu kampanya da faiz oranlarının kredinin limitine göre belirlendiğini belirtelim. En yüksek faiz oranı %1,44 ve en düşük faiz oranı ise %1,29 dur. 75 bin lira üst limitli bir kredi kampanyasıdır. Geri ödemenizi 3 ay ile 48 ay arasında siz seçersiniz. Başvuruları banka şubelerinden, internet ve cep şubeden yapabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

75.000 TL kredi çekmeye karar verdiniz. Kredinizi de 48 ay vade ile zorlanmadan ödemeyi planlıyorsunuz. Sizlere sunulan faiz oranının ise %1,29 olduğunu belirtmek istiyorum. Aylık taksit tutarınız 1.461,24 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak da 375 TL ödemeniz gerekecek. Hayat sigortanız daha 1.143,75 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %20,5950 dir.

VAKIFBANK GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Son tanıtımını yapacağımız banka Vakıfbank. 90 bin lira üst limitli ve 1.000 TL alt limitli kredi kampanyası hazırlamışlar. Bu kampanyada faiz oranları kredi tahsis ücreti isteğinize göre ve kredi limitine göre değişiklik gösterebiliyor. Ama bunla birlikte en yüksek faiz oranı %1,25 iken, en düşük faiz oranı ise %1,16 dır. Kredi vadenizi 3 ay ile 48 ay arasında taksit olarak belirleyebiliyorsunuz.

VAKIFBAN GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

90.000 TL kredi çekmeye karar verdiniz. Kredinizi de 48 ay vade ile zorlanmadan ödemeyi planlıyorsunuz. Sizlere sunulan faiz oranının ise %1,16 olduğunu belirtmek istiyorum. Aylık taksit tutarınız 2.583,20 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak da 450 TL ödemeniz gerekecek. Yıllık hayat sigortanız daha 319,91 TL olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise %18,3860 dır.

Tags: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

2017’de En Uygun ve En Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

En hesaplı en uygun en hesaplı kredi veren bankalar, hani bankadan kredi alınır? – 724krediler.com ailesi olarak amacımız sizi güncel ve kaliteli banka, kredi ve ekonomi haberleri ile buluşturarak, en hesaplı krediyi almanız. Ben zamanında çok yüksek faizli kredi çekmek durumunda kaldım. Tabi o zamanlar kimse de demedi ki, yahu şurada daha uygun faiz ile

Kara Liste Sorgulamasının Yeni ve Pratik Adı TBB Risk Merkezi

Kara Liste Sorgulaması Hangi Bankalardan Yapılır? Kara liste sorgulama, Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi- 18 Ocak 2017’de meclisten çıkan sicil affından sonra herkes acaba bende kara liste de miyim? Nasıl ve nereden sorgularım? sorularını sormaya başladılar. Zira Kara Liste de olanların sayısı 12,5 milyona dayanmış durumda. İster istemez merak konusu oluyor. Bu arada merak edenler

About Benjamin