Go to ...
RSS Feed

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta


Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram masrafı için mi oluyor sadece? Elbetteki hayır. Bayram sadece bahane oluyor. Çünkü dünya kadar ihtiyaç sırada bekliyor.

FAZLADAN KREDİ ÖDEMEYİN, ALTERNATİFLERİ İNCELEYİN

Kredi çekerek ihtiyaçlarımızı da karşılamaya çalışıyoruz. Yalnız 724krediler ekibi olarak sizlerin bu sıkıntılı döneminizde yanınızda olmak istiyoruz. Neden fazla para verip daha yüksek faiz ile kredi alacaksınız ki. Bizlerde banka ayırımı yapmadan bayram için kredi fırsatı hazırlayan tüm bankalara sitemizde yer verdik. Bu kampanyaları incelemeye 10 -15 dakikanızı ayırarak uygun krediyi bulabileceksiniz. Düşünün 10 TL bile fazladan ödeyecek olursanız 48 ay vade de cebinizden çıkacak olan tutar 480 TL olacaktır.

ABANK KURBAN BAYRAMINA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI HAZIRLAMIŞ

Bu kampanya ile sitemizde yayınladığımız kurban bayramı kredi haberi 7’ye yükseldi. En son kampanyayı ise ABank sundu. Bu yarışta bende varım dedi ve güzel bir kampanya ile sizleri şubelerine davet ediyor. Abank alacağınız krediyi rahat ödeyebilmeniz için de kredi taksit seçenekleri sunuyor. Bu seçenekler 3 ay vade ile 48 ay vade arasında değişiyor. Daha doğrusu en az 3 ay ve en fazla 48 aya kadar istediğiniz vadeyi siz belirleyebiliyorsunuz. Özellikle dar gelirlilerin uzun vadeyi tercih edeceğini düşünüyorum.

KREDİ LİMİTİ VE FAİZ ORANLARI

Bu kampanyaya başvuru yaparken gelir belgenizi de sunmanız gerekiyor. zaten gelir belgeniz ölçüsünde sizin kredi limitleriniz belirleniyor. Bu açıdan bir üst sınır konulmamış. Yalnız kredi vadesi ile faiz oranlarının bağlantılı olduğunu da belirtelim. Nasıl mı? Hızlıca açıklayalım;

  1. ABANK’TAN ALINAN KREDİNİN TAKSİT SAYISI (VADESİ) 12 AY OLACAK İSE FAİZ ORANI DA %1,38 OLACAKTIR.
  2. ABANK’TAN ALINAN KREDİNİN TAKSİT SAYISI (VADESİ) 24 AY OLACAK İSE FAİZ ORANI DA %1,25 OLACAKTIR.
  3. ABANK’TAN ALINAN KREDİNİN TAKSİT SAYISI (VADESİ) 36 AY OLACAK İSE FAİZ ORANI DA %1,30 OLACAKTIR.
  4. ABANK’TAN ALINAN KREDİNİN TAKSİT SAYISI (VADESİ) 48 AY OLACAK İSE FAİZ ORANI DA %1,31 OLACAKTIR.

 

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

ABank şubeleri, kredi başvurusu alıyor. Kredi başvurusuna giderken nüfus cüzdanınızı, ikamet adresinizi gösteren bir belgeyi ve aylık gelir belgenizi de yanınıza almanız gerekir. Ayrıca Online başvuru yapma imkanınız da bulunuyor. İnternetten başvuru için linki; dijital.abank.com.tr/#!/kredi budur. Bunu internet tarayıcınıza yapıştırın ve açılan sayfa da başvurunuzu tamamlayın. Ön onay gelirse de demin saydığım belgeler ile banka şubesine gidip, kredi işlemlerinizi tamamlayın.

KREDİ TAHSİS ÜCRETİ VE HAYAT SİGORTASI ÜCRETİ

Bu kredi ile birlikte 2 farklı masrafınızın olacağını da belirtelim. Zaten bu masraflar tüm bankalarda aynı oluyor. Birincisi alacağınız kredinin binde 5 oranında tahsis ücreti ödemesi yapmalısınız. İkincisi ise yaş, cinsiyet, kredi limiti, vade sayısı ve faiz oranına göre hesaplanan hayat sigortasını da ödemeniz gerekir. Gördüğünüz gibi hayat sigortası kişiden kişiye göre değişiklik gösterebiliyor. Bu açıdan aşağıdaki kredi hesaplamalarında Efektif yıllık faiz oranına hayat sigortasını dahil etmeyeceğiz.

10.000 TL KREDİ İÇİN ÇEŞİTLİ HESAPLAMALAR

10.000 TL Krediyi 48 ay vade ile almak istiyorsunuz. Bu isteğiniz doğrultusunda size sunulan faiz oranı da %1,31 oluyor. Bundan sonra aylık taksit borcunuz 499 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası prim tutarı da (35 yaşında erkek bir müşteri için) 36,72 TL yapıyor. Efektif yıllık faiz oranı da %18,52 dir.

10.000 TL Krediyi 24 ay vade ile almak istiyorsunuz. Bu isteğiniz doğrultusunda size sunulan faiz oranı da %1,25 oluyor. Bundan sonra aylık taksit borcunuz 298 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası prim tutarı da (35 yaşında erkek bir müşteri için) 75,14 TL yapıyor. Efektif yıllık faiz oranı da %19,68 dir.

Tags: , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

More Stories From Bankalar