Go to ...

Gelirim yok gelir belgesiz kredi veren bankaların listesi burada


Gelir belgesiz kredi veren bankalar, gelir belgesiz kredi veren banka var mı?- Oldukça özel bir yazı ile karşınızdayız. 724krediler.com ailesi olarak merak edilen bilgileri doğru bir şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz. Kesinlikle yalan haber ve kulaktan dolma haberler bu platformda paylaşılmıyor. Buna emin olabilirsiniz. Kredi adeta bizler için bir Feng Şui felsefesi 🙂 anlayacağınız kredi yaşam felsefemizi oluşturuyor. Malum kapital sistemin kölesi haline geldik.

Para olmadan işler dönmüyor maalesef. Doğal olarak da para bulmak zorundayız. değirmenin çarklarını ancak para ile yani kredi ile döndürebiliyoruz. Dükkan sezona hazırlanacak kredi, yeni şube açılacak kredi. Düğün, çeyiz, araba, balayı, eşya yenileme vs. vs. dünya kadar ihtiyaç söz konusu. durum böyle olunca da yapılacak tek şey kalıyor o da bankalara hücum etmek. Günde binlerde kredi başvurusunun yapıldığını biliyor muydunuz? Peki bu başvuruların büyük bir çoğunluğunun ret edildiğini biliyor muydunuz?

GELİR BELGESİ KREDİ VEREN BANKALAR ÖN AÇIKLAMA

Ben kredi notu 1900 olan ama sırf gelir belgesi olmadığı için kredi çekemeyen kişileri çok fazla gördüm ve şahit oldum. Bu toplumun adeta kanayan bir yarası. Adam düğün yapacak yada kendine iş kuracak para olmadığından dolayı gerçekleştiremiyor. Sebebi ise gelirini gösterememe. Ülkemizde bu halde olan çok fazla vatandaş var. Çoğu çiftçi, çoğu inşaat ustaları, mevsimlik işçiler, günlük yevmiyeli çalışanlar bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Bizlerde sizlere yardımcı olabilmek adına bu yazımızda gelir belgesiz krediyi zorlayabileceğiniz ve alabileceğini bankaları açıklamaya çalışacağız. Yalnız en baştan belirteyim. Sayacağım bankalar ile kredi alabilmeniz çok yüksek olmasına karşın, bankaların tümü gerekli gördükleri takdirde gelir belgesi talep etme hakkına ve başvurunuzu ret etme hakkına sahiptir. Dilerseniz ilk banka ile yazımıza devam edelim.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ ÖZELLİKLERİ

Değerli dostlarımız, aktif bank adı üstünde herkese kolay kredi alma imkanı sunuyor. Faiz oranı normal kredilere göre az biraz daha da fazla ama genel itibariyle herkese bu kredi çıkabiliyor. Yeter ki risk ve istihbaratınız da bir sıkıntı olmasın. Eğer aktifbank müşteri iseniz 5 dakikada krediniz hesabınıza yatıyor. Yok müşteri değilseniz de sizin belirteceğiniz adres kurye geliyor ve sözleşmeyi imzalatıyor. Sonrasında da paranız istediğiniz hesaba yatıyor.

Başvurusunu interneten kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. N kolay kredinin Faiz oranı %1,79’dur. 48 aya kadar vade yani taksit imkanı da sunuluyor. Maksimum alınabilecek kedi tutarı 25 bin liradır. Bu kredi de sigorta yaptırma gibi bir derdiniz de yok. Sadece kredi tahsis ücreti bulunuyor. Oda çekeceğiniz kredinin binde beşi kadar bir şey.Dilerseniz şimdide örnek ödeme planlarını inceleyelim.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
  • 10.000 TL Krediyi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı olarak da %1,79 rakamı belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız 335,91 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. 
  • 25.000 TL Krediyi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı olarak da %1,79 rakamı belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız 839,79 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 125 TL dir. 

 

QNB FİNANSBANK EK HESAP

Arkadaşlar burada bir taşla 2 kuş vurma işlemini daha da iyi görebileceksiniz. Bugün bir QNB Fİnansbank müşterisi olmak zor bir şey değil. 5 Dakikada hesap açıyorlar. Yada kredi kartınızın bile olması yeterli. Hemen QNB Finansbank’a ait 0850 222 0 900 nolu telefonu ile müşteri hizmetlerine bağlanıyorsunuz. Çıkan müşteri temsilcinize Ek hesap açtırmayı ve gelir belgeniz olmadığından kredi çekmeyi düşündüğünüzü söylüyorsunuz.

Tabi Müşteri temsilciniz de 2 -3 dakika içerisinde adınıza ek hesap açılmıyor. Bu hesaba herhangi bir ücret ve aidat ödemiyorsunuz. Sadece ve sadece acil nakite sıkıştığınızda günlük faizli alabileceğiniz 3 -5 bin lira kadar bir para tanımlıyorlar. Ardından da bu hesap ile birlikte kefilsiz, şartsız, şurtsuz, gelir belgesiz, imzasız size bir kredi veriliyor. Lakin bu kredi müşteriden müşteriye değişiyor. Kimisi 10 bin kimisi 30 bin liraya kadar kredi çekebiliyor.

Üstelik krediniz anında hesabınıza yatıyor. Yalnız bu kredinin faiz oranının normal kredilerden fazla olduğunu söylemek zorundayım. Sonra neden söylemeden olayları olmasın. Kesin ve net kredi.

BANKPOZİTİF MASRAFSIZ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Bank Pozitif ile özel bir krediye kavuşabiliyorsunuz. Bankpozitif internet adresinden başvurunuzu 4 dakikada tamamlayabiliyorsunuz. Şubeye gitme gibi bir derdiniz olmuyor. Dosya masrafı gibi bir para da ödemiyorsunuz. Sigorta ise hiç hiç yok. Ek masrafsız sigorta anlayacağınız. Başvurunuzu yapıyorsunuz ve onay işlemi istihbaratta sıkıntı yoksa hemen geliyor. Sonra sizin belirlediğiniz adrese imza için geliyorlar. En sonda da dilediğiniz banka hesabına paranız yatıyor.

Bu krediye başvurmak için gerekli belgeler nüfus cüzdanı ve ikametgah belgesidir. Kredinin üst limiti 50 bin liradır. Faiz oranı %1,49 belirlenmiş ve olabilecek en fazla vade 48 dır. Birde örnek ödeme planını belirtelim;

BANKPOZİTİF MASRAFSIZ KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
  • 3.000 TL Krediyi 12 ay vade ile aldığınızda faiz oranı olarak da %1,49 rakamı belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız 280 TL dir. Toplam Masraf 0 TL dir. Toplam Geri Ödeme 3359,98 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı %23,6071 dir.
  • 10.000 TL Krediyi 36 ay vade ile aldığınızda faiz oranı olarak da %1,49 rakamı belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız 379,10 TL dir. Toplam Masraf 0 TL dir. Toplam Geri Ödeme 13.647,45 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı %23,6072 dir.
  • 10.000 TL Krediyi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı olarak da %1,49 rakamı belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız 1.560,57 TL dir. Toplam Masraf 0 TL dir. Toplam Geri Ödeme 74.907,67 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı %23,6969 dur.

 

DENİZBNAK WEB’DE KREDİ ÖZELLİKLERİ

Gelir belgesiz sadece nüfus cüzdanınız ile alabileceğiniz bir kredi ise Denizbank’a aittir. İnternet üzerinden hızlıca başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Bunun için T.C. Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile başvurunuz hızlıca gerçekleşiyor. 55 bin liraya kadar ihtiyaçlarınızda denizbank’ı tercih edebilirsiniz. Kredi vadesi de en fazla 48 ay olabiliyor. Kredi tahsis ücreti alınıyor. Kredi tahsis ücreti alacağınız kredinin binde beşi kadardır.

Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası da kredinin limitine, vadesini, kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişebiliyor. Akıllarda kalıcı olabilmesi adına dilerseniz şimdide bu kredi kampanyasının örnek ödeme planlarını inceleyelim;

DENİZBNAK WEB’DE KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
  • 10.000 TL Krediyi 12 ay vade ile aldığınızda faiz oranı olarak da %1,50 rakamı belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız 934 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Sigorta ve Vergiler Dahil Toplam Ücret: 105 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı %25,1238 dir.
  • 10.000 TL Krediyi 24 ay vade ile aldığınızda faiz oranı olarak da %1,59 rakamı belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız 523 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Sigorta ve Vergiler Dahil Toplam Ücret: 140 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı %26,1441 dir.
  • 10.000 TL Krediyi 36 ay vade ile aldığınızda faiz oranı olarak da %1,69 rakamı belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız 394 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Sigorta ve Vergiler Dahil Toplam Ücret: 176 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı %27,7356 dir.
  • 10.000 TL Krediyi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı olarak da %1,69 rakamı belirlenmiş. Aylık taksit tutarınız 328 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL dir. Sigorta ve Vergiler Dahil Toplam Ücret: 215 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı %27,6318 dir.

 

Saygıdeğer okurlarımız, inanın ki piyayasa da o kadar çok banka ismi dönüyor ki, bir çoğu maalesef yalan haber. Şuan için güncel manada gelir belgesini dert etmeyen bankalar yukarıda saydıklarım gözüküyor. Bu bankalar haricinde geçen aylarda Garanti Bankasının da böyle bir kredi kampanyası vardı İlk kredim diye. İleri ki vakitlerde tekrardan çıkarırlar mı bilmem. Doğru kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca Bankalar kredi vermiyor kredi kartı alamıyorum ne yapabilirim ? konulu yazımızın da dikkatinizi çekeceğini düşünüyorum.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM GELİR BELGESİ OLMADIĞI İÇİN KREDİ ÇEKEMEYEN ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK ADRESİNİZ İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

 

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Kredi Notları

Banka Kredi Başvuruları Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ?

Kredi Başvurusu Hangi Durumlarda Reddedilir ? Çözüm Yolları Nelerdir ? – Bilgilendirici ve çok önemli bankacılık konularına açıklık getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz uzun bir süredir yaz kredi kampanyalarını paylaşıyorduk. Lakin çok önemli bir sorunu çözüme kavuşturmak istedik ve kredi kampanyalarına azıcık ara verdik. Kredi çılgınlığı inanılmaz derecelerde. Hemende öyle böyle değil. Günde binlerce başvuru yapılıyor.

Düşük kredi notuna kredi veren banka Aktifbank

Aktifbank Düşük Kredi Notu Sahiplerine İhtiyaç Kredisi, Düşük Kredi Notunu Dert Ermeyin, Anında Kredi- 724krediler.com‘un sevgili okurları, özel kredi haberlerinin tartışılmaz tek adresinden hepinizi saygıyla selamlıyoruz. Bugün sizler için çok özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Bende ilk duyduğumda biraz inanamamazlık gösterdim ama, detaylara inince muhakkak ki sizlere sunmam gereken bir kredi kampanyası olduğuna kanaat

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun Veren Bankalar

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun ve Düşük Faizli Veren Bankalar- Arabasız hayat gerçekten de çok ama çok zor. Araba ile ilgili dünyalar kadar işimiz oluyor. Alışverişlerden tutun da il dışı iş seyahatlerine, oradan da hastaneye kadar adeta elimiz ayağımız oluveriyor arabalar. İddia ediyorum ki bu zamanın en büyük ihtiyacı taşıtlardır.

Sicil Affı Çıktı Ama Bankalar Bihaber

Sicil Affı Çıktı Ama Bankalar Bihaber- Milyonları ilgilendiren özel bir ekonomi haberi ile karşınızdayız. Malumunuz bir kaç hafta önce Meclisten Sicil Affı Çıkmıştı. Ardından da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN‘da bu maddeyi onaylamıştı. 27 Ocak 2017 tarihinde de resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmişti. Tabi bu karar milyonlarca sicili bozuk vatandaşı havalara uçurdu. Özellikle de esnaf kesimi

Banka Kredi ve Kredi Kartı Taksitlerimi Ödemezsem Ne Olur

Kredi borcumu ödemezsem ne olur? Kredi kartı borcumu ödemezsem ne olur?- Kredi akrtı borcumu ödeyemezsem veye kredi kartı borcumu ödemezsem ne olur tarzında çok fazla sorular geliyor. Google de de çok fazla arama konusu oluyor. Bizlerde bu yazımızı, bu sorunun cevabı üzerine şekillendireceğiniz. Herkes kabul edecek ki gerek kredi kartları ile gereksede krediler ile adeta

About Benjamin