Go to ...

36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun Veren Bankalar


36 Ay Vadeli 30 Bin Lira Taşıt Kredisini En Uygun ve Düşük Faizli Veren Bankalar- Arabasız hayat gerçekten de çok ama çok zor. Araba ile ilgili dünyalar kadar işimiz oluyor. Alışverişlerden tutun da il dışı iş seyahatlerine, oradan da hastaneye kadar adeta elimiz ayağımız oluveriyor arabalar. İddia ediyorum ki bu zamanın en büyük ihtiyacı taşıtlardır. Eskilerde lüks olsa da şimdilerde asla lüks falan değil ve çok büyük bir ihtiyaç. Herkes bir arabasının olmasını istiyor.

BİRAZ DAHA KONFORLU ARABA İSTER OLDUK

Arabalar tamam ihtiyaç ta takoz gibi arabalarda bindiğimiz yetmez mi? Şim diye kadar önümüze sürülen arabalar bomboştu. Elin yabancısı ülkesinde lüks otomobillerin sefasını ve zevkini sürerken bizler de burada hidroliği ve kliması olmayan, güvenliği hiç olmayan kağıt gibi arabaları kullanıyordum. Ama artık bu duruma dur demeyi başardık. Güzel olanı ve iyi olanı istiyoruz. Bu açıdan arabalarında iyi ve bol özellikli olanını tercih eder olduk.

ARABALAR ÇOK PAHALI BANKA KREDİLERİ ŞART

Konforlu araba istiyoruz ama bununda bir bedeli var. Arabalar öyle sandığınız kadar ucuz araçlar değil. Tamam kendimizce bir birikimimiz var ama bu yeterli değil. En az birikimimiz kadar da kredi gerekiyor. Yani 30 bin lira lazım. Mecbur bankalara gidilecek ve kredi çekilecek. Ama Hangi bankaya gitmeliyiz? Sorusu bu defada gündeme geliyor. Bizler de bu yazı ile hangi banka sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Zira yazımızın devamında bir çok bankanın taşıt kredisi kampanyalarına yer vereceğiz. Bu sayede sizler de kendinize göre en uygun bankayı veya bankaları tercih edebileceksiniz. Hazırsanız başlayalım:

AKBANK 36 AY VADELİ 30 BİN LİRA TAŞIT KREDİSİ

30 bin lira taşıt kredisi lazım. 36 Ay vade ile taksitlendirmeyi düşünüyorsunuz. Akbank bunun için sizlere %1,23 faiz uygulayacaktır. Bu faize göre aylık ödeme tutarınız 1080,24 TL olacaktır. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 38.888,73 liradır. Kredi tahsis ücreti olarak sizlerden 150 lira alınacaktır. Ferdi kaza yıllık sigorta ücreti ortalama olarak 110 TL dir. Kasko ücreti de ortalama bin liradır. Yıllık maliyet oranı %19,6478 dir. Hayat sigortasının ise kişinin demografik özelliklerine göre değiştiğini belirtelim.

TÜRKİYE İŞ BANKASI 36 AY VADELİ 30 BİN LİRA TAŞIT KREDİSİ

30 bin lira taşıt kredisi lazım. 36 Ay vade ile taksitlendirmeyi düşünüyorsunuz. Türkiye İş Bankası bunun için sizlere %1,20 faiz uygulayacaktır. Bu faize göre aylık ödeme tutarınız 1073,77 TL olacaktır. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 38.655,72 liradır. Kredi tahsis ücreti olarak sizlerden 157,5 lira alınacaktır. Kasko Sigortası ücreti de 1.990,00 liradır. Yıllık maliyet oranı %19,1592 dur. Hayat sigortasının ise kişinin demografik özelliklerine göre değiştiğini belirtelim.

GARANTİ BANKASI 36 AY VADELİ 30 BİN LİRA TAŞIT KREDİSİ

30 bin lira taşıt kredisi lazım. 36 Ay vade ile taksitlendirmeyi düşünüyorsunuz. Garanti Bankası bunun için sizlere %1,44 faiz uygulayacaktır. Bu faize göre aylık ödeme tutarınız 1126,19TL olacaktır. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 40.542,83 liradır. Kredi tahsis ücreti olarak sizlerden 157,50 lira alınacaktır. Kasko ücreti de ortalama 1.300,00 liradır. Yıllık maliyet oranı %23,2918 dir. Hayat sigortasının ise kişinin demografik özelliklerine göre değişmekle birlikte 300 lira civarlarındadır.

QNB FİNANSBANK 36 AY VADELİ 30 BİN LİRA TAŞIT KREDİSİ

30 bin lira taşıt kredisi lazım. 36 Ay vade ile taksitlendirmeyi düşünüyorsunuz. QNB Finansbank bunun için sizlere %1,35 faiz uygulayacaktır. Bu faize göre aylık ödeme tutarınız 1106,37 TL olacaktır. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 39.829,32 liradır. Kredi tahsis ücreti olarak sizlerden 150 lira alınacaktır. Kasko ücreti Arabanın modeli, markası, yılı ve fiyatına göre değişiyor. Hayat sigortasının ise kişinin demografik özelliklerine göre yanı yaşına ve cinsiyetine göre değiştiğini belirtelim.

YAPI KREDİ BANKASI 36 AY VADELİ 30 BİN LİRA TAŞIT KREDİSİ

30 bin lira taşıt kredisi lazım. 36 Ay vade ile taksitlendirmeyi düşünüyorsunuz. Yapı Kredi Bankası bunun için sizlere %1,27 faiz uygulayacaktır. Bu faize göre aylık ödeme tutarınız 1088,91 TL olacaktır. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 39.200,76 liradır. Kredi tahsis ücreti olarak sizlerden 157,5 lira alınacaktır. Kasko ücreti Arabanın modeli, markası, yılı ve fiyatına göre değişiyor. Yıllık maliyet oranı %20,3515 dir. Hayat sigortasının ise kişinin demografik özelliklerine göre değiştiğini belirtelim.

ODEABANK 36 AY VADELİ 30 BİN LİRA TAŞIT KREDİSİ

30 bin lira taşıt kredisi lazım. 36 Ay vade ile taksitlendirmeyi düşünüyorsunuz. OdeaBank bunun için sizlere %1,3 faiz uygulayacaktır. Bu faize göre aylık ödeme tutarınız 1.095,44 TL olacaktır. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 39.435,75 liradır. Kredi tahsis ücreti olarak sizlerden 157,5 lira alınacaktır. Kasko ücreti Arabanın modeli, markası, yılı ve fiyatına göre değişiyor. Yıllık maliyet oranı %20,8659 dir. Hayat sigortasının ise kişinin demografik özelliklerine göre değiştiğini belirtelim. Ferdi Kaza sigortası ise yıllık 99 TL dir.

DENİZBANK 36 AY VADELİ 30 BİN LİRA TAŞIT KREDİSİ

30 bin lira taşıt kredisi lazım. 36 Ay vade ile taksitlendirmeyi düşünüyorsunuz. Denizbank bunun için sizlere %1,31 faiz uygulayacaktır. Bu faize göre aylık ödeme tutarınız 1097,62 TL olacaktır. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 39.514,19 liradır. Kredi tahsis ücreti olarak sizlerden 157,5 lira alınacaktır. Kasko ücreti Arabanın modeli, markası, yılı ve fiyatına göre değişiyor. Yıllık maliyet oranı %21,03 dir. Hayat sigortasının ise kişinin demografik özelliklerine göre değiştiğini belirtelim.

TÜRK EKONOMİ BANKASI TEB 36 AY VADELİ 30 BİN LİRA TAŞIT KREDİSİ

30 bin lira taşıt kredisi lazım. 36 Ay vade ile taksitlendirmeyi düşünüyorsunuz. TEB bunun için sizlere %1,55 faiz uygulayacaktır. Bu faize göre aylık ödeme tutarınız 1150,69 TL olacaktır. Toplamda ise ödenecek kredi tutarı 41.424,68 liradır. Kredi tahsis ücreti olarak sizlerden 157,5 lira alınacaktır. Kasko ücreti Arabanın modeli, markası, yılı ve fiyatına göre değişiyor. Yıllık maliyet oranı %24,7510 dir. Hayat sigortasının ise kişinin demografik özelliklerine göre değiştiğini belirtelim.

Sevgili dostlarımız, araba istiyordunuz. Ama bankalarda da karar veremiyorsunuz. Ülkemizde en fazla tercih edilen bankalrı sizler için bir araya getirerek sunmaya çalıştık. İhtiyacınız olan 30 bin liraydı. Artık bankaların 30 bin lirayı 36 ay vade ile verdiklerinde sizlere ne sunduklarını tek bir sayfada görmüş oldunuz. Tek bir banka seçmeyin. Bir iki bankadan teklif alın. Her zaman elinizin altında alternatifleriniz olsun. Bizden söylemesi. En özel kredi haberleri için bizi okumaya devam edin.

SİZLERDEN RİCAM ARABA ALACAKLARIN EN DOĞRU KARARLARI VEREBİLMESİ İÇİN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞMANIZ.

EMİNOTOMOTİV İle Hayalinizdeki Otomobili Faizsiz Alın

48 Ay Vadeli 40.000 TL Taşıt Kredisini Hangi Bankalar En Uygun Veriyor

50 bin TL Taşıt Kredisini 48 Ay Vade İle Uygun Faizli Veren Bankalar

 

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Türkiye İş Bankasından Düşük Faizli Sonbahar Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredi faiz oranları tüm bankalar için sol alanda bulunan kredi hesaplama aparatını kullanabilirsiniz. İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Son Bahara Özel Hesaplı ve Uygun Kredi Fırsatı – Yine özel ve kaliteli bir kampanya haberini sizler için derledik. Yorucu ve masraflı bir yaz ayını geride bıraktık. Bununla birlikte masraflı sonbahar ayları da bizleri

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Paraf Kredi Kartı, Paraf Platinum Özellikleri, Paraf Başvurusu – Sizler için çok özel ve kaliteli bir kredi kartı haberi derledim. Kredi kartı hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Günlük bir kaç kere kullanıyoruzdur herhalde kredi kartlarını. Gerek evin ihtiyaçları gerekse de kişiler harcamalarımızı kredi kartları ile yapıyoruz. Lakin bununla beraber kullanılan kredi kartlarının bir bölümünün hiç

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

About Benjamin