Go to ...

Vakıfbank’tan Kaçırılmayacak Yaz Kredisi Fırsatı


Vakıfbank Yaz Kredisi, Hesaplı ve Düşük Faizli Vakıfbank İhtiyaç Kredisi, SMS ile Başvuru – Haziran ayı ile birlikte ihtiyaçlarımızda da biraz artış oldu. Bu sıralar, esnaf, işçi ve memur, kısacası toplumun tüm kesimi maddi kaynak arayışı içerisinde. Örneğin Mehmet amca oğlunu evlendirecek. Ayşe teyze kızının çeyizini tamamlayacak, Ahmet Abi de ailecek güzel bir akdeniz tatili yapacak. Kimse kimseye minnet etmek istemiyor. Tüm bu giderleri karşılamak için de mecburen kredi çekme durumundayız.

VAKIFBANK’DAN YAZ KREDİSİ KAMPANYASI

Yalnız bankaları incelediğimizde, 10 bin lira kredi çektiğinizde bile, yanlış tercih yaparsanız fazladan 3 -4 bin lira ödüyorsunuz. Dolayısıyla doğru krediyi bulmak çok çok önemli. Bizlerde durmadan bankaların üzerinde durduğu ve ön plana çıkardığı haberleri sizler ile paylaşıyoruz. Bugünde Vakıfbank Yaz Kredisi Kampanyasını detaylandıracağız. Faiz oranları nasıl? Kredi vadesi ve kredi limiti ne kadar? Bilinmesi gereken hususlar neler ve başvuru nasıl yapılıyor? gibi soruları sizler için cevaplandıracağız.

KREDİNİN FAİZ ORANLARI NASIL BELİRLENİYOR?

En fazla merak edilen husus elbetteki Faiz oranlar. Bende henüz yazının başındayken değinmek istedim. Bu kampanya ile sunulan en düşük faiz oranı %1,16 dır. Bu oran gerçekten de çok düşüktür. En yüksek faiz oranı ise %1,25 dir. Aslında her halükarda faiz oranları piyasa şartlarına göre düşük ve hesaplı. Ha bir de faiz oranlarının kredi tahsis ücreti ödeme isteğiniz ile birlikte kredi limitine göre şekillendiğinin de altını çizelim. Şimdi bu durumu sayısal veriler ile tam olarak yerine oturtalım.

Almayı düşündüğünüz kredi tutarı 1.000 TL ile 10.000 TL arasında ise ve kredi tahsis ücreti de öderim diyorsanız faiz oranı %1,20 olacaktır.  

Almayı düşündüğünüz kredi tutarı 10.001 TL ile 90.000 TL arasında ise ve kredi tahsis ücreti de öderim diyorsanız faiz oranı %1,16 olacaktır.  

Almayı düşündüğünüz kredi tutarı 1.000 TL ile 90.000 TL arasında ise ve kredi tahsis ücreti ödemem diyorsanız faiz oranı %1,25 olacaktır.  

KREDİ VADESİ VE LİMİTİ

Vakıfbank kredi taksit sayısı olarak en düşük vadeyi 3 ay olarak seçmiş. En yüksek kredi vadesi ise 48 aydır. Siz de kendinize göre daha doğrusu ödeyebilme imkanınıza göre taksit sayınızı belirlersiniz. Vakıfbank’dan alabileceğiniz en düşük kredi limiti 1.000 TL dir. En yüksek kredi limiti ise 90.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutar oldukça yüksektir ve tüm ihtiyaçlarınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Kredi limiti de belirlenirken, sizin aylık gelir durumunuz göz önünde tutuluyor.

BİLMENİZ GEREKEN ÖNEMLİ HUSUSLAR

Gelir belgenizi mutlaka ama mutlaka sunmanız gerekiyor. Bunun dışında kredinin tahsis ücreti ödemek isteyenler için %0,5 oranındadır. Belirtilen faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız kredi ile birlikte aynı gün en az bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Son olarak hayat sigortası da yaptırmanız gerektiğini belirtelim.

SMS İLE BAŞVURU İMKANI

SMS ile başvuru yapmak isteyenlerin, hemen telefonunun mesaj bölümüne girmeleri ve ekrana büyük harfler ile KREDI yazmaları gerekiyor. Ardından Aralarına boşluk koyarak T.C. Kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi yazmanız gerekiyor. Bundan sonrada mesajınızı 5724‘e yolluyorsunuz. Örnek Metin; KREDI 66666333333 2250

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Okulun Ne Olursa Olsun Eğitim Kredin Fibabanka’dan Olsun

Fibabanka hesaplı eğitim kredisi, Fibabanka okul kredisi, düşük faizli ve uygun kredi – Hayatımızın bazı anlarında krediye başvuru yapma durumunda kalıyoruz. Bizlerde en özel anlarınız için, bankaların en kaliteli kampanyalarını sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bayramlarda, yılbaşında, düğünleriniz de, arsa alımlarınızda, ev ve araba alımlarınızda en hesaplı kredileri sizler ile buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu yazıyı

Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi ABank’ta

Abank Kurban Bayramı Kredisi, 2017 Abank Bayram kredisi, Alternatifbank hesaplı, düşük faizli ve uygun kredi – Bankaların Kurban Bayram Kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bayram heyecanını yaşatmaya devam ediyor. Tabi böylesi özel günlerde bankalar için bir fırsat oluyor. Çünkü çok fazla krediye başvuru yapan oluyor. Peki bu başvurular 2 -3 bin liralık bayram

En Hesaplı ve Düşük Faizli Krediyi Hangi Bankadan Alınır

En Uygun Kredi Hangi Banka veriyor? 2017 Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri hangi bankadan çekilir? – Çok özel bir bayram kredi haberi ile karşınızdayım. Sizler için gerekli araştırmaları yaparak derledim. Doğal olarak da yazımız sizlere oldukça fazla yardımcı olacak. Tabi kredi çekmeyi planlayanlar için konuşuyorum. Zira bugün Bakanlar Kurulundan çıkaran kararlardan bir tanesi de bayram tatilinin

4 Ay Ertelemeli Kredinizi IngBank’tan Şimdi Alın 2018’de Ödemeye Başlayın

Ingbank İhtiyaç Kredisi, Kredinizi Şimdi alın 2018’de taksit ödemesine başlayın, 4 Ay ertelemeli hesaplı, uygun ve düşük faizli kredi ing bank – Arkadaşlar her geçen gün bankalar farklı ve değişik bir kredi kampanyası ile karşımıza çıkıyorlar. Yok daha neler, bunu da mı yaptılar dediğim ay yok. Yenilikler zaten başlı başına müşterilere çok büyük bir hizmet.

About Benjamin